Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Alelen Kazıklanıyoruz !

Motovento
    REKLAM ALANI
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı ekremcelik00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S Demirtaş denen teröristin 53 vatandaşın öldürülmesinde payı ve yönlendirmesi aşikar,bunu bilmiyorsan ayıp bilip de inanmıyorsan vahim ve umarım güneş yüzü göremeden heykelini dikeceği Apo ile beraber çürüyüp leş olur gider.
    "Demirtaş olayı yeni. Demirtaş ortada yokken sayın diyenlere tepki verdiniz mi?" demişim. Okudunuz mu?

Mahkeme hükmü olmadan da kimseye suç isnat edemezsiniz, bunu sizin taraftan bir arkadaş söylüyordu sık sık.

Mahkeme suçlu desin, benim için suçlu olur. Muhalefetin dediğini de zerre kadar anlamamışsınız. Muhalifler der ki: Demirtaş hakkında iddianame yok, tutuklu tutuyorsunuz. İddianame hazırlayacaksanız hazırlayın; yargilayacaksanız yargılayın.
    May the Force be with McLaren Mercedes

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Soruna cevaben bu ülkede bunca şerefsiz vatan haini varken bırak ekonomiyi sınırların hala sabit olmasına şaşmak gerekir.
    Bence asil sorunumuz ülkede bunca şerefsiz vatan haini olmasindan ziyade, ülkede bunca şerefsiz vatan haini oldugunu zannedenlerin cok sayida olmasi...

Her sehirden rastgele 3 kisi secip "şerefsiz vatan hainlerini soyle, sorgusuz sualsiz iceri tikacaz" desek, muhtemelen ulkece tumden hapisteyiz...

Velhasil soguk ic savas icinde olan bir ulke olarak ekonomik durumumuz cok da anormal degil.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ekrem abinin tansiyonu yükselmiş.

Abi davanda haklısın fakat bu insanlar kendi kendilerine bu hale gelmediler. Politikacılar/siyasiler her gün kışkırtıcı şekilde konuşuyorlar. İnsanları adeta arı kovanına çomak sokar gibi kızıştırıyorlar. Tv'yi açıyorsun nefret söylemi yapılıyor, internete giriyorsun birbirine sürekli hakaret eden insanlar görüyorsun.

Böyle sürekli kızıştıra kızıştıra toplumu kutuplaştırdılar. Kimseyle sakin ve mantıklı konuşma imkanı maalesef kalmadı. Ki ben babamla bile sağlıklı iletişim kuramıyorum. Babam yahu!

Sayın cumhurbaşkanımız resmi olarak 85 milyon insanın amiri/başı durumda. Fakat çıkıp da bunlar cehape bunlar terörist deyince ben gerçekten üzülüyorum, abi siz ülkenin başısınız, insanları sakinleştirip sükunete davet etmeniz lazım diyerek kahroluyorum inanın. Kendisini severim fakat böyle yapınca çok üzülüyorum. İnanın üzülüyorum.

Aynı taktiği futbol klüp başkanları/teknik direktörler de uyguluyorlar. Yenildikleri zaman maçtan sonra hakemlere ve karşı takıma saldırıp taraftarı başka alanlara sürükleyerek kendi başarısızlıklarını unutturmaya çalışıyorlar. Fenerli bi akrabam var. Her maç sonrası hakeme, karşı takıma sövüp sayıyor. Yenseler de sövüyor adam kafayı yemiş durumda.

Velhasıl ekrem abi, seni sinirlendiren konular insanları kışkırtarak onları sürekli ateşleyerek meydana geldi. Bunda ne senin ne de karşı tarafın bir suçu yok.

Proust 1912 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Bu ülkede en kolay şey birini terörist ilan etmek. Zamanında feto’ya sövdük “ dinsiz terörist” olduk, açılım sürecinde apo posterlerini indirmek için kanımızı akıttık “ barış düşmanı terörist” olduk, Silivri önünde polisten gaz yedik “ ergenekoncu terörist” olduk.
    Ülkeye en büyük zarar oturduğu yerden ona buna terörist, hain diye sallayanlardan geldi. Açılım süreci denen garabet süreçte davul zurnayla pkklılar karşılandı, üniversitelerde apo posterler asıldı, pkklılar tanık yapılıp g.kurmay başkanı hapise atıldı. Bunlara sesini çıkaramayan adamlar da şimdi gelip, ekonomi eleştiren adamları terörist ilan ediyor
    tommygun, gurcanozturk, Thracian ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    CBF150/PCX125/Kawasaki ER6F
    Hayırlı kandiller arkadaşlar,sınırı aştım farkındayım. Kusura bakmayın. Kalp kırdıysam affedin ve her şeye de siyaseti katmayın artık yahu. Adam far diyor gidon diyor pat diye olay nerelere geliyor. İyi geceler
    tommygun, hasmet ve Ros1n2 bunu beğendiler.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Proust 1912 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ülkede en kolay şey birini terörist ilan etmek. Zamanında feto’ya sövdük “ dinsiz terörist” olduk, açılım sürecinde apo posterlerini indirmek için kanımızı akıttık “ barış düşmanı terörist” olduk, Silivri önünde polisten gaz yedik “ ergenekoncu terörist” olduk.
    Ülkeye en büyük zarar oturduğu yerden ona buna terörist, hain diye sallayanlardan geldi. Açılım süreci denen garabet süreçte davul zurnayla pkklılar karşılandı, üniversitelerde apo posterler asıldı, pkklılar tanık yapılıp g.kurmay başkanı hapise atıldı. Bunlara sesini çıkaramayan adamlar da şimdi gelip, ekonomi eleştiren adamları terörist ilan ediyor
    Bir yandan da Genelkurmay İstihbarat'ın başına FETÖ'cüyü de koymaktan geri kalmıyorlar aynı zamanda. Boş verelim bence kuyruklarına basmayalım, bastıkça ciyaklayıp can sıkıyorlar. 2023 sonu olacak BUNLARIN zaten...

Reisi savunan 2 kesim kaldi. Bu 2 kesimde ülkenin bu hale neden ve kimler tarafından getirildiğinin tam anlamıyla farkında.

Ilki menfaatçi yavşaklar, işlerine geldiği için destekliyor çıkar uğruna savunuyor menfaati kesildimi anında saf değiştiriyor. Bknz. Dışlanmış eski akpli siyasetçiler ve destekçileri.

Diğer kesimde ufacık sunni mutluluk için gerçeklere gözlerini kapayıp kendilerini kandıranlar. O saflaştırıcı sert hakaret söylemler hep bu kesimin sunni mutluluğunu beslemek için.

Size bi soru, darbe girişiminden sonra çevrenizde fetöcü olduğunu bildiğiniz ailelerden bireylerden tek bir tane davasını savunan gördünüz mü? Ya da hatalıymışız nası kanmışız diyen?

Benim çevremde kim varsa çogu reisçi oldu bir kısmıda 40 yıllık atatürkçü oldu top sakalla gezmeye başladı. Yavşaklıktan kastım bu hakaret değil durum değerlendirmesi.

Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reisi savunan 2 kesim kaldi. Bu 2 kesimde ülkenin bu hale neden ve kimler tarafından getirildiğinin tam anlamıyla farkında.

Ilki menfaatçi yavşaklar, işlerine geldiği için destekliyor çıkar uğruna savunuyor menfaati kesildimi anında saf değiştiriyor. Bknz. Dışlanmış eski akpli siyasetçiler ve destekçileri.

Diğer kesimde ufacık sunni mutluluk için gerçeklere gözlerini kapayıp kendilerini kandıranlar. O saflaştırıcı sert hakaret söylemler hep bu kesimin sunni mutluluğunu beslemek için.

Size bi soru, darbe girişiminden sonra çevrenizde fetöcü olduğunu bildiğiniz ailelerden bireylerden tek bir tane davasını savunan gördünüz mü? Ya da hatalıymışız nası kanmışız diyen?

Benim çevremde kim varsa çogu reisçi oldu bir kısmıda 40 yıllık atatürkçü oldu top sakalla gezmeye başladı. Yavşaklıktan kastım bu hakaret değil durum değerlendirmesi.
    Durunuz daha abdülmacitçiler gelecek...

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durunuz daha abdülmacitçiler gelecek...
    Range Rover'larini alip gelmisler.

https://onedio.com/haber/2-abdulhami...ehzadem-966429
    ero__ bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nin bahçesi falan mı burası?
    ero__ bunu beğendi.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nin bahçesi falan mı burası?
    Ulke tam bir acik hava sirki oldu zaten, hastaneye gerek filan yok.
    ero__ bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birey olma imkânı verilmiş insanların neden saltanat sevdası peşinde koştuklarını anlayamıyorum.

Adam padişah olsa memleketin komple sahibi olacak zira onlar ülkeyi "vatan" olarak değil "malı" olarak görürler.
    ero__ bunu beğendi.

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birey olma imkânı verilmiş insanların neden saltanat sevdası peşinde koştuklarını anlayamıyorum.

Adam padişah olsa memleketin komple sahibi olacak zira onlar ülkeyi "vatan" olarak değil "malı" olarak görürler.
    ...ki şuanda da zaten öyle görüyorlar

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Saltanat yaşamadıkları için. Romantik hayallerin peşinde koşuyorlar. Saltanat gelse 3 gün sonra pişman olurlar.

Almayın Kazıklanmayın, bu kadar basit ama yok.Bizim milletimiz şöyle pahalı böyle pahalı diyip diyip en son gidiyo kaç paraysa veriyo alıyo bir motor kaç para olursa olsun alıyolar bu devran böyle gider kimse boşa pahalı demesin.Birde 2005 model motora 75.000 tl yazanlar var sadece gülüyorum.Piyasayı yükseltmekten başka birşey deği

eALP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    ekremcelik00 denen şahsa cevaben

Şimdi madde madde yazayım birden yüklenmeyeyim o beyinciğine,
    1. Yaşım 35 ergen değilim.
    2. Avatarımı sıkıldığımdan değiştirdim. Youtube'da meclis konuşmalarını dinlerken bana en adam akıllı mantıklı konuşan iki vekilden başkasını göremediğim için kafama esti değiştirdim. Yoksa ne komünistim ne de sosyalist siyaset bence en büyük saçmalık, toplum ilizyonu. Ha oraya akp nin amblemini koysam müslüman olacaktım değil mi? (Bakınız: Bakara makara eski vekil yeni büyükelçi)
    3. Askerliğimi isteyerek komando olarak yaptım.(Vatan millet din iman kasıp bedelli değil) Ailemde askerde poliste(Pöh desem) var. Ülkemide çok seviyorum.
    4. Sizin mantığınıza göre size karşı herkes terörist. TİP'in içinde terörist olması beni ilgilendirmez. Ben vekillerine bakarım. Bu iki vekil eline silah alıp dağa mı çıkmış, asker polis öğretmen mi şehit etmiş( Bunlar teröristse mecliste ne işi var içişleri bakanlığı ne yapıyor o zaman). Bu kadar teröristlere duyarlıysan fetö'yle kozmik odayı açan bu ülkenin Atatürkçü subaylarını tezgah kurarak hapse attıranlara, ........ sabaha kadar yazarım ama nafile(Çok basit örnek: Ali Tatar komutanımızın kanı o kapıyı açanlarda ve onlara yetki verip açtıranlarda, kozmik oda yüzünden deşifre olup ölen Mit ajanlarımıza girmiyorum bile)
    5. Evet ateistim. Zamanında beş vakit namaz kılmış bir insan olarak yazıyorum. Benle din olaylarına girme istersen Komik olan bu ülkede müslüman herkese hakaret edebilir ama en küçük eleştiride(hemde islam kaynaklarından okuyarak) dini değerlere hakaretten dava açılsın(Komedi). (Basit bir örnek Kafirun(mekki ayet),Tevbe (medeni ayet) inceleyebilirsiniz)
    6. TOPLUMUN EN HASTALIKLI KESİMİNİ BU ÜLKE ÇOK YAKINDA ANLAYACAK. Anladın mı ULAN
    Arkadaşlar kusura bakmayın bir avatar tamamen can sıkıntısı ile koyduğum bir avatar yüzünden böyle saçma boş beleş akıl ve mantık yoksunu mesaj görünce sinirlenmemek elde değil. Şimdiden söyleyeyim bir anlık sinir değil yazmak istediklerimin yüzde 99'unu kırparak yazdım.Yazdıklarımın sonuna kadar arkasındayım. Forum için eğer sıkıntı olacaksa adminler silebilir.(Benim yüzümden başları ağrımasın) İnancını kendinde yaşayan arkadaşlara lafım yok, benim için iki çeşit insan vardır. İyi insan ve kötü insan. Cevabımda sadece bu kötü insana

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:59 ----------

Türkiye işçi partisi olarak ergen ergen slogan atmaktan başka ülkeye ne faydanız oldu?
    Savcı vurulur katiline destek için oradasınız
    PKK lı DHKPC li teröristler öldürürler devleti suçlarsınız
    Ne Allah a veya herhangi bir dine inanır ne de sosyal hiç bir oluşuma katılmazsınız
    toplumun hastalıklı bireyleri,anarşistlerisiniz.
    Ulan o kadar adilseniz ve cesursanız gidip sermayeden bir patrona etki edin
    işçi partisiymiş..boş boş slogan atıp sonra da çarkın dişlisi olarak statüsünü yine patronların sunduğu ağaların düzeni...
    Bak kardeşim sen büyük ihtimalle çok gençsindir ve çevrende popüler olmak veya diğerlerinden farklı olduğuna inanıp böyle bir saçmalığa gönül vermiş olabilirsin
    memleketine bayrağına milletine sahip çıkmanı isterim,
    sermayenin ters yansıması olarak aynı düzene hizmet etmemen dileğiyle.

Askerimizi Polisimizi şehit eden çoluk çocuk demeden katledenlerin saflarında bir çok TİP li terörist var

senin fikrin temiz olabilir ama insanların aklı var,sonun oralar olmadan anana babana acı yaşatmadan veya başkasının ailesini kahretmeden bırak bu saçmalıkları
    Son olarak o kadar bayrak ya da avatar ya da amblem duyarın varsa diye

Thracian, tommygun ve pea bunu beğendiler.
    "Efendiler ve ey ulus biliniz ki,Türkiye Cumhuriyeti şeyhler,dervişler,müritler ülkesi olamaz.En doğru, en gerçek tarikat uygarlık tarikatıdır"
    Mustafa Kemal Atatürk

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Alıntı Buraki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alelen nedir birader ya.. bu ülke insanının cahilliği vallahi hayattan soğutur insanı.. bu kadar cahil olup bu kadar özgüvenli olan bir insan türü gezegende yoktur yemin ediyorum..
    :D Doğrusu ale'n'en evet 1 harfle cahil olarak nitelendirdiğinize göre şimdide çok bilge olarak tanımlayabilirsiniz. Cahillik ve bilgelikle ilgili kıstasınıza hayran kaldım. IQ seviyenizle orantılı olmalı
    Scooter 100cc (35k) - Vitesli 125cc (14k) - 250cc (54k) - 600cc (6k)

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Aslında işin özü; kendimizden görmediğimiz kimseyi ne seviyoruz ne de o kişiye saygı duyuyoruz. Ben de bu yanlıştan kendimi alıkoyamıyorum. Rakip futbol takımını tutan taraftarlara gıcığız, farklı memleketten olanlara gıcığız, farklı mezheptekiler de bizden değil, A partisine göre B partisi hain, B partisine göre A partisi terörist, kendi içimizde bile Ss.çi scootercıyı hakir görür, choppercı ss.çiye laf sokar. Doblocu, Şahinci, beyaz Bmw.ci, şirket arabası kullanan, kadın şoför vs nüfusumuzdan fazla sınıf var ülkemizde. Bence artık tek vücut olma şansını yıllar önce kaybettik ve üzülerek söylüyorum ki birlik yoksa dirlik yoktur, biz görürüz görmeyiz ayrı konu ama yüzlerce yıl boyunca yıkılan Türk devletleri gibi bu devleti de kendi hıyarlığımızdan yıktıracağız.
    eALP bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Malesef...

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    AYRICA HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ KONUYU SİYASET İLE KİRLETEN ARKADAŞLARADA SAYGILAR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)