Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

150.000 TL'ye kadar motosiklet önerisi.

Motovento
    REKLAM ALANI
    caferacer01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH drift 135 (custom cafe racer)
    Triump bonneville.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ..... Sıfır CB1000R'a bi ton para bayılıp almadan önce on kez okudum o incelemeleri. Beyefendi Honda fetişini tatmin etmek için alelacele Google'dan aratıp bulduğuyla ahkam kesiyor... Kime? Parasını verip, motosikleti alıp, bir seneden fazla kullanan adama... Neymiş, yanlış düşünüyormuşum motosiklet hakkında... Motosiklet Türkiye'ye gelmemiş, adam motosikleti gözüyle bir kere görmemiş bile. Gerçek misin olm sen?
    ..........

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Superduke ile bir tutan kim? Mümkün mü öyle bir şey?

2007-2013 kasa CB1000R kötü bir motosiklet. Nokta.

Sen de kalkıp internet incelemeleriyle bana ahkam kesmeye kalktın...

Ulan benim gözüm yok mu? Sıfır CB1000R'a bi ton para bayılıp almadan önce on kez okudum o incelemeleri. Beyefendi Honda fetişini tatmin etmek için alelacele Google'dan aratıp bulduğuyla ahkam kesiyor... Kime? Parasını verip, motosikleti alıp, bir seneden fazla kullanan adama... Neymiş, yanlış düşünüyormuşum motosiklet hakkında... Motosiklet Türkiye'ye gelmemiş, adam motosikleti gözüyle bir kere görmemiş bile. Gerçek misin olm sen?
    Klasik hasmet manipulasyonlari basladi.

Sifir cb1000r ile ilgili herseyi okudun ama motor istedigin gibi cikmadi demek,kandirdilar mi seni gulum,kiyamam..

Sen begenmedigin icin de kotu motosiklet oldu cb1000r degil mi ?

Yavrum benim ego ya bak,naked ustasi Hasmet aga diyorsa kabul edelim.

Ben asil tartismayi yeni cb1000 de yaptigimizi hatirliyorum,orda super duke veya mt10 la kiyaslayip duruyodun ya.Cunku sana super naked lazimdi. Ben de sana honda bu modelle daha cok z900rs ve rninet segmentine oynadigini yeni cb1000r a getirdigin bu elistirileri digerleri icin neden yapmiyosun dedigimde sus pus olmustun;)

her naked in 170 hp lik supernaked olmak zorunda olmadigini ogreneceksin Naked ustasi hasmet

Ya hasmet,cok boş adamsin bir teneke gibi cok ses cikariyosun ama bombossun ;)

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı sariyeron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı durum bende de var. 390 adv’yi satıp Honda X Adv almayı planlıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:44 ----------

Bu arada ben de 40 yaşındayım ve Ankara’dayım. Bir çok vitesli motor ve scooter kullandım. Scooter vitesli motor hissiyatını vermiyor doğru ancak vitesli motorlara göre pek çok avantajı da var malumunuz.
    Yine de scooter olmaz derseniz ktm 890, triumph tiger 900/850 gibi modelleri değerlendirebilirsiniz.
    Ankara'da benim gibi biri daha varmış şaşırdım hocam gerçekten Herkes scootera konforlu diyor ancak kastettikleri rahat oturuş, bagaj gibi özellikler.İş süspansiyona gelince tam tersi bir durum var.Ben X-Max ve Forza sahibi oldum dönem dönem.İkisinde de kasistlerden geçerken illallah ediyordum.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    karma kullanım için afrika twin demişler ama bence sizi çok yorar
    nerden mi biliyorum garajım da yatıyor bunu almadan önce 4 yıl şehir içi dışı karışık tenere 660 kullandım daha sonra arkadaşımın afrika bende kalıyordu çoğu zaman gerçekten şehir için afrika twin rahat olur kıvrak olur diyenlere itimat etmeyin
    ben kullandım ve kullanıyorum ve gerçekten ileri geri ittirmek ölüm makina yüksek dengesi çok güzel ama yürümüyorken çok yorucu oluyor manevra yapmak zor ha hafta 1 2 gün şehir içine girecekseniz ok ama 7/24 afrika size illallah dedirtir (boy 1.82.kg 80 ayaklarım yere tam bastığı halde zor oluyor)

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:59 ----------

...........

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karma kullanım için afrika twin demişler ama bence sizi çok yorar
    nerden mi biliyorum garajım da yatıyor bunu almadan önce 4 yıl şehir içi dışı karışık tenere 660 kullandım daha sonra arkadaşımın afrika bende kalıyordu çoğu zaman gerçekten şehir için afrika twin rahat olur kıvrak olur diyenlere itimat etmeyin
    ben kullandım ve kullanıyorum ve gerçekten ileri geri ittirmek ölüm makina yüksek dengesi çok güzel ama yürümüyorken çok yorucu oluyor manevra yapmak zor ha hafta 1 2 gün şehir içine girecekseniz ok ama 7/24 afrika size illallah dedirtir (boy 1.82.kg 80 ayaklarım yere tam bastığı halde zor oluyor)

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:59 ----------

...........
    Benim boy 177 kilo 85 ve tamamen şehir içi kullanacağım.Çok zorlar dediğiniz gibyse.L1 modelini ciddi düşünüyordum aslında.

At’yi ben de o yüzden eledim. Yoksa harika bir motor. XAdv ise piyasada yok maalesef. 890’a bakıyorum şuan. Büyük olasılıkla onu alacağım. Bı arada Aprilia Tuano 660 lansman fiyatıyla ön siparişe açılmış. Çok özellkli ve yakışıklı bir motor. 129 bin Tl’ye cruise kontrol, yukarı/aşağı quickshifter, kademeli çekiş kontrol sistemi, viraj abs’si, 3 yol+ 2 pist sürüş modu gibi özellkler sunuyor. Kafa karıştırabilir. Ankara’da Herter satış ve servis hizmetini veriyor.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Ahmetbahadır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim boy 177 kilo 85 ve tamamen şehir içi kullanacağım.Çok zorlar dediğiniz gibyse.L1 modelini ciddi düşünüyordum aslında.
    tamamen şehir içinde kullanacaksanız alın ve birkaç zaman sonra ya satmayı yada yanına daha küçük şehir içi kullanılacak bi motor arayışına gireceksiniz
    bende afrika var şehir içinde kullanmak içinde cub motorum var
    şehir içinde yakıt olarak ta afrika 5 6 lt arası yakacak kaldırıma inip çıkmak güzel sıkışık trafik size zulüm olur
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı sariyeron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    At’yi ben de o yüzden eledim. Yoksa harika bir motor. XAdv ise piyasada yok maalesef. 890’a bakıyorum şuan. Büyük olasılıkla onu alacağım. Bı arada Aprilia Tuano 660 lansman fiyatıyla ön siparişe açılmış. Çok özellkli ve yakışıklı bir motor. 129 bin Tl’ye cruise kontrol, yukarı/aşağı quickshifter, kademeli çekiş kontrol sistemi, viraj abs’si, 3 yol+ 2 pist sürüş modu gibi özellkler sunuyor. Kafa karıştırabilir. Ankara’da Herter satış ve servis hizmetini veriyor.
    Evet Tuano tam benim aradığım motor sanki.Yan çantalar ile güzel olabilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben asil tartismayi yeni cb1000 de yaptigimizi hatirliyorum,orda super duke veya mt10 la kiyaslayip duruyodun ya.Cunku sana super naked lazimdi. Ben de sana honda bu modelle daha cok z900rs ve rninet segmentine oynadigini yeni cb1000r a getirdigin bu elistirileri digerleri icin neden yapmiyosun dedigimde sus pus olmustun;)
    Yaw Hırbo hâlâ mıy mıy yazıyosun bişeyler git Allasen...

Yok Honda Kawasaki'nin z900rs modeline rakip olmak istemiş te zart ta zurt. Saçmasapan bilinçsiz laflar. Bahsettiğim CB1000R kasasının satış fiyatı Z1000'den yüksekti, arka tek taraflı maşası, hidrolik debriyaji vardı, adam hâlâ Z900rs diyor... Lan o zaman Z900rs diye bir model yoktu be.

Forumun Honda fanboyuyla iletişim kurmaya çalışanda suç. Bunca yediği lafa rağmen de hâlâ Mecnun gibi "biri beni silksin" diye gezip duruyor ortalıkta... Ondan mı zevk mi alıyordur nedir?

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Başlığı görünce incindim resmen,
    Şaka gibi 150 bin tl motor önerisi, ne hale geldik lan, gülsem mi ağlasam mı aradayım :D :(
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok çılgınca gelebilir ama
    ktm 690 smc r diye bir safkan supermoto var
    konfor sele taktırın
    sonra şehiriçinde eğlenerek istediğiniz yere gidin
    motosiklet aşırı kaliteli her konuda donanım olarak viraj abs si bile var kaydırmali debriyaj ıvır zıvır tam bir şaka makinesi ve eğlenceli
    147 kilo ağırlığı var rahat edersiniz

belki hoşunuza gider https://www.spormoto.com/ktm-690-smc-r/
    Ahmetbahadır bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yaw Hırbo hâlâ mıy mıy yazıyosun bişeyler git Allasen...

Yok Honda Kawasaki'nin z900rs modeline rakip olmak istemiş te zart ta zurt. Saçmasapan bilinçsiz laflar. Bahsettiğim CB1000R kasasının satış fiyatı Z1000'den yüksekti, arka tek taraflı maşası, hidrolik debriyaji vardı, adam hâlâ Z900rs diyor... Lan o zaman Z900rs diye bir model yoktu be.

Forumun Honda fanboyuyla iletişim kurmaya çalışanda suç. Bunca yediği lafa rağmen de hâlâ Mecnun gibi "biri beni silksin" diye gezip duruyor ortalıkta... Ondan mı zevk mi alıyordur nedir?

http://www.youtube.com/watch?v=lhj_2REsTDo
    İnsan maklubeci olunca suratida essek derisinden yapilma oluyor,yalan soylerken asla utanmiyor,sikilmiyor.

Cb1000r neo sports icindi bu tartismamiz ve neymis z900rs yokmus..nasil da carptitiyor konuyu.Size evlerde bunun dersini mi verdiler lan ?

Neyseki artik senin nasil bir adam oldugunu burdaki herkes az cok biliyorda derdimi anlatmak icin cok caba harcamama gerek kalmiyor.
    Daha fazla bu baslikta yazmiyacam.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsan maklubeci olunca suratida essek derisinden yapilma oluyor,yalan soylerken asla utanmiyor,sikilmiyor.

Cb1000r neo sports icindi bu tartismamiz ve neymis z900rs yokmus..nasil da carptitiyor konuyu.Size evlerde bunun dersini mi verdiler lan ?

Neyseki artik senin nasil bir adam oldugunu burdaki herkes az cok biliyorda derdimi anlatmak icin cok caba harcamama gerek kalmiyor.
    Daha fazla bu baslikta yazmiyacam.
    Hadi len. Kesin yerinde durmaz, "amatorler, tokatladim, Honda, gik mik" diye cikar gelirsin yine sen. O zaman ben musait olur muyum bilmiyorum ama elbet yine silken biri cikar. Sen bu kadar istekli olduktan sonra...

Alıntı Ahmetbahadır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Tuano tam benim aradığım motor sanki.Yan çantalar ile güzel olabilir.
    Hocam ne yaptınız? Ben siparişi verdim, 890 adv.

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Önerilmiş ama bende önereyim, honda nc serisi olabilir. Hatta ve hatta otomatik alırsanız keyfinize diyecek kalmaz. Şehir içinden sıkılırsanız uzun yolda da üzmez sizi
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Herkes farklı şeyler önermiş.Bende bir öneride bulunayım yerinizde olsam direk F850 Gs alır geçerdim. Hem şehir içinde hem de ihtiyaç halinde uzun yolda konforuyla şizi mutlu eder.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)