Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910 SonuncuSonuncu

Motomania2.el sayfası Hk.

Motovento
    REKLAM ALANI
    eALP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Şu adam ilan yayınlıyorum o kadar işim arasında bunla uğraşıyorum. Bari ilan koymak isteyen löseve bağış yapsın diyor. Karaktersizin biri motoru sattıktan sonra adama .iktir çekiyor, ne bağış yapacam diyor. Adam kızmakta küfür etmekte kesinlikle haklı. Çevremden örnek vereyim. Çalıştığım iş yerinde bir arkadaş (iş arkadaşı) araç ihtiyacı var diye satıcıyla binbir pazarlık yapıp kendini acındırarak uygun aldığı arabayı birgün sonra 5-10 bin koyarak ilana koyması ve buna ticaret demesi (utanmadan), şimdi fiyatlar şişince bir de galericilere küfür etmesi. Ya da motosikletim yağ yakıyor dediğim çok güvendiğim bir abi sen nasıl aldıysan sat öyle. Abi diyorum ben bu motoru böyle satarsam uyuyamam. Üç kuruş için küfür yiyemem. Sana öyle satmış adam sende sat ne var bunda diyor.Şaşıp kalıyorum. Ben üzüldüm diye nasıl bir başkasını üzerim nasıl bir bencilliktir bu.
    Kısacası arkadaşlar gerçekler acıdır bizim toplulumumuz acımasız,empati duygusu olmayan,bencil, kişisel menfaatleri için her türlü pisliği yapan, yalanı insan kandırmayı ticaret ya da başarı sanan, iyiliği enayilik olarak gören bir toplumuz.Böyle bir toplum herşeyi hakeder.
    Ne zaman adam oluruz ahlakı dürütlüğü namusu şerefi onuru kadının bacak arasından alıp tüm yaşantımıza yaydığımız zaman. Adam olur muyuz hiç sanmam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Normalde severek takip ediyordum bazen çok faydalı bilgiler verebiliyor zira tamirci olduğu için. Ancak kendisi ciddi anlamda kafayı kırmış durumda ve bence kişilik bunalımı yaşıyor. Spora başlayıp stres atmaya sağlıklı yaşamaya falan çalışıyor bunu atlatmak için ama hareketleri her geçen gün ruh halini daha da batırmaya yönelik. Sürekli eleştirenlerle kavga ediyor ve git gide daha da gerginleşiyor. Yasaklarda sürekli sıkıldım bunaldım diyip canlı yayın açıp hep aynı piyasa eleştirilerini yapıyor. Bende bu sayfa büyüyünce ticarete dökeceğini düşünüyorum açıkcası, motosiklet ve piyasa konusunda takıntıları var.
    BloodyBaron bunu beğendi.

Av.Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 Abs
    Alıntı harabe35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motomania şuan hiçbir çıkar için yapmadığını söylüyor değil mi? Sayfa 50k 100k olduğunda görürüz reklamları.. O zaman anlarsınız ne için yapıyormuş.. Bu devirde kimse saatlerini ayırıp, "hayrına" binlerce ilan seçip ayıklayıp yayınlamakla uğraşmaz.
    Babasının hayrına uğraşmıyor tabi. İlanlara yetişemediği için löseve bağış yapılan ilanları yayınlayayım deyip akıllıca ve yardımsever olarak bir çözüm buldu. Motomania kendi reklamını yapıyor. Dürüst işini düzgün yapan bir tamir yeri var. Bende gittim memnun kaldım. Bu ilan olayını reklam amacıyla yapmadı fakat youtube sayesinde bir sürü motor tamir işi alıyorlar. İnsanlar şehir dışından dahi motor yolluyorlar. Bu da bir gerçek. Peki bu yanlış bir şey mi? TABİ Kİ DEĞİL. Ustalardan çeken biz motorcular için gökhan deniz ve turan usta bir nimet. Tamir yerleriyle ilgili tek eleştirebileceğim şey de kurumsal yapıda olmayışları. Onu da yavaş yavaş ilerlettiklerini videolarında gördüm. Bu pandemi döneminde de yatırım yapmak akıllıca olmadığından adamları suçlayamam.
    odo ve espresso bunu beğendiler.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Motomania kanalı her şeyi hakediyor, diğer kanallara göre bir adım önde teknik konular ağırlıklı içeriği var, asıl işi eğitimci gençlere sürekli mesaj veriyor örnek olmaya gayret ediyor, diğerleri gibi saçma sapan inceleme videoları yerine kendi servisinde detaylı teknik bilgi aktarıyor, bir kanal var adam hikaye anlatıyorum diyor, anlattığı motoru hiç görmemiş, gidonuna dokunmamış Google’dan bilgi toplayarak içerik üretiyor 50k abonesi var, insanlar da sanırım hikaye dinlemeyi seviyor, 50k aboneyi kim hakediyor bence motomania fazlasını hakediyor.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı harabe35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motomania şuan hiçbir çıkar için yapmadığını söylüyor değil mi? Sayfa 50k 100k olduğunda görürüz reklamları.. O zaman anlarsınız ne için yapıyormuş.. Bu devirde kimse saatlerini ayırıp, "hayrına" binlerce ilan seçip ayıklayıp yayınlamakla uğraşmaz.
    Gökhan Deniz'in youtube kanalını izliyor musun? ne paylaşımlar yapıyor hiç bakıyor musun? bu adam ile ilgili neler biliyorsun? şahsen ben o adamın bu işten azda olsa bir şeyler kazanmasını isterim çünkü faydalı bir iş yapıyor, insanlar bundan faydalanıyor ise de işte dediğim gibi Gökhan Deniz'in bir şeyler kazanması ayıp değil dimi?

belki de senin çakal çukal düşüncelerin vardı ve bu adam ile bir şekilde ters duruma düştün ve şimdi ego tatmin ediyorsun, genelde böyle olur çünkü.

edit: benim motosiklet ilanı beklediğim ilgiyi göremedi, nerede yanlış yaptım acaba?
    eALP bunu beğendi.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Fiyat uygunsuz. Biraz estetik katsan mesela 252.799 TL değil de 256.789 TL felan olsa nasıl olur?

eALP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Sabah sabah ne güldüm. İlanına ilgimi göstererek mesaj kutuna yazdım. Şapka çıkarıyor saygıyla eğiliyorum.
    "Efendiler ve ey ulus biliniz ki,Türkiye Cumhuriyeti şeyhler,dervişler,müritler ülkesi olamaz.En doğru, en gerçek tarikat uygarlık tarikatıdır"
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    cb250r
    motomania isi saldi sanirim 2017 crf rallyye 45 kusur yazmislar Masallah dedigimiz 40 gun yasamiyor
    Venomous ve dyavol-77 bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-09 SP
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motomania isi saldi sanirim 2017 crf rallyye 45 kusur yazmislar Masallah dedigimiz 40 gun yasamiyor
    CRF'lerin genel olarak uçuk kaçık bir piyasası var. 2014 Model 250L'ye 40 bin isteyen var. Saçma sapan fiyatlar ama son ilanlar bildiğimiz piyasa fiyatları. Öyle piyasa düşürmek için kasılan fiyatlar değil.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Bu motomania nickli arkadaş çok düz mantık geçen biri Adana’dan chopper tavsiyesi istemiş verdiği cevap şu; “şimdi sen adanadasın sıcak oluyor oralar sen su soğutmalı bir motor al özel bir durumun var senin sana daelim daystar tavsiye ederim.”

Amerika’da Route 66 diye efsane bir otoyol var bu otoyol 3200 km ve büyük kısmı çöllerin içinden geçiyor ve ne Hikmetse iş bilmez Amerikalılar o otoyolu hava soğutmalı harleylerle, Indianlar ile geçiyorlar

Ama genel anlamda cidden çok bilgili ve piyasaya hakim bir arkadaş 👍🏻

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı Ozan arıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CRF'lerin genel olarak uçuk kaçık bir piyasası var. 2014 Model 250L'ye 40 bin isteyen var. Saçma sapan fiyatlar ama son ilanlar bildiğimiz piyasa fiyatları. Öyle piyasa düşürmek için kasılan fiyatlar değil.
    evet hocam takip ediyorum bende, sahibinden den bi farki yok son 1 aydir.

motomania guzel bir ise giristi, biz de destekledik. Eger artik ugrasamam diyorsa,ki diyebilir en dogal hakki, bunu da takipcilerine belirtmesi gerekir.

Cunku cikis noktasi, "piyasaya mudehale ediyorum" "o fiyata ilana koyacagima kendimi keserim daha iyi" tarzi soylemlerdi.

Daha gecen ay bu fiyata ilana koyanlara giydiriyordun sayin motomania, simdi sende aynisini yapiyorsun.

ya kapat sayfani, ya da acik acik soyle piyasa sayfasi olduk diye.
    Venomous ve Ozan arıcı bunu beğendiler.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Motomania fiyatlara çok güzel müdahale ediyor maşaallah. Biri bana bu ilandaki fiyatı açıklayabilir mi?

[IMG][/IMG]
    dyavol-77 bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

HaktanCbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696
    Şunu anlamıyorum ben bu adamı ilk defa gördüm, kendi kendince mantıklı gördüğu bir şey yapmaya çalışıyor. Sonucu ne olursa olsun bu adamın sayfasıyla yada kendiyle işi olmayan tavrını üslubunu beğenmeyen sayfaya girmez youtube linkine tıklamaz bu kadar basit. İnsanlığın kurtarıcısı son ikinci el fatihi gibi görüyorsanız başka. Her şeye fazla anlam ve önem vermeyin tavsiyedir. Hiç bir insan vakıf yada benzeri yardım kuruluşu değilse ve başka amaçlar olmadan kurulduysa para kazanmadan değerli vaktini harcamaz.
    odo bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bu motomania piyasa girmesiyle iyi bir alternatif olacagini,fiyatlarin dusecegini bekleyenlerin zeka seviyesi ile ciftlik bank veya mega holding destekleyenlerin zeka seviyesi nerdeyse aynidir.

Burda motomania uckagitcidir falan kesinlikle demiyorum yanlis anlasilmasin.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motomania fiyatlara çok güzel müdahale ediyor maşaallah. Biri bana bu ilandaki fiyatı açıklayabilir mi?

http://<a href="https://hizliresim.c...UJ.png</a></a>
    arndiol ve Ezio41 bunu beğendiler.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Muhalefet olmak istemiyorum.
    ama;
    Merhaba
    2019 model absli mt07
    1640 km FİYAT 82.500
    Hatasız çiziksiz

MT07'yi ilk çıktığında bayii de 16,750 TL'ye satılan bir motordu. Deli gibi sattı. Yıllardan beri motora da abs'den başka gözle görülür bir değişiklik getirmedi. Fiyatı hakettiğini düşünmüyorum.
    Kuruluşun amacı sıfır fiyatlarını gözönünde bulundurmak ise ayrı.

Ama sonuçta bu ülkenin bir alım gücü var.. Entresan geldi..

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu şahsın belki max. 10 videosunu izledim, özellikle ilk inceleme videoları çıkmaya başlayınca. Açık söyleyeyim, başlığı okuyup sonra videoları izleyince hüsrana uğradım. Hani bazı arkadaşlar çok bilgili falan demiş ya, aksini iddia etmiyorum ama videolarına bakarsak 1 senelik motorcudan farkı yok. Benim izlediklerimde hep, açmış bilgisayarı ordan teknik verileri, parça fiyatlarını falan okuyordu. Sadece motomania değil, youtube böyle bir kaç tane kişiye rastladım, ciddi takipçi ve izlenme sayısı var, lakin bir kez olsun kendilerini motosiklet üzerinde görmedik, kendi kullanım deneyimlerini duymadık.

Motosikleti
    pcx/msx/cbr 500r/xj6n/pulsar/dominar/joymax/PULSAR
    az önce video attı eleştirenlere güzel cevap verdi.
    Adam bu camia için mücadele ediyor ama yine yaranamıyor.Çok bilen arkadaşlar siz neler yaptınız bu zamana kadar?
    odo bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-09 SP
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhalefet olmak istemiyorum.
    ama;
    Merhaba
    2019 model absli mt07
    1640 km FİYAT 82.500
    Hatasız çiziksiz

MT07'yi ilk çıktığında bayii de 16,750 TL'ye satılan bir motordu. Deli gibi sattı. Yıllardan beri motora da abs'den başka gözle görülür bir değişiklik getirmedi. Fiyatı hakettiğini düşünmüyorum.
    Kuruluşun amacı sıfır fiyatlarını gözönünde bulundurmak ise ayrı.

Ama sonuçta bu ülkenin bir alım gücü var.. Entresan geldi..
    Daha 5 gün önce Yamaha fiyat listesi güncellenmeden önce 2020 sıfır liste fiyatı 82.500 idi. Bu ne hız
    Ülkede hiçbir motosiklet fiyatını hakketmiyor. Bu durum MT-07 örneğimizle alakasız bence.
    Artık eski kasa diye tabir edilecek, yeni kasası çıkmış bir motorun 2019 modelinin bu paraya konulması da ayrı saçmalık. Piyasayı düşüreceğim diye kendini öne atan birinin bu fiyata bu motoru ilana koyması ise saçmalığın başka boyutu:
    . Ederi maks 75 olur.
    İlk başlarda iyiymiş sanırım ama artık normal bir ikinci el satış sayfasından bir farkı yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:09 ----------

Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu şahsın belki max. 10 videosunu izledim, özellikle ilk inceleme videoları çıkmaya başlayınca. Açık söyleyeyim, başlığı okuyup sonra videoları izleyince hüsrana uğradım. Hani bazı arkadaşlar çok bilgili falan demiş ya, aksini iddia etmiyorum ama videolarına bakarsak 1 senelik motorcudan farkı yok. Benim izlediklerimde hep, açmış bilgisayarı ordan teknik verileri, parça fiyatlarını falan okuyordu. Sadece motomania değil, youtube böyle bir kaç tane kişiye rastladım, ciddi takipçi ve izlenme sayısı var, lakin bir kez olsun kendilerini motosiklet üzerinde görmedik, kendi kullanım deneyimlerini duymadık.
    Abi zaten bu adam nasıl ünlü oldu ve kim tarafından ünlü edildi soruları kafamı kurcalıyor.
    Kendisi iyi bir esnaf olabilir ama asla iyi ve profesyonel bir usta değil. yanında çalışan arkadaşta aynı şekilde. Normal kenar mahalle ustaları ama ülkemizde düzgün esnaf bulma zorluğundan dolayı ünlendiler sanıyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Gökhan Deniz; 2 ayda 168 motor satışı ve 13.200TL Lösev bağışı yapılmasına vesile olmuş güzel bir insan.

Eleştiri yaparken bunu da göz önünde bulundurmak gerek.

Tabi ki herkes aynı fikirde olmak zorunda değil, karşıt fikirler olmalı mutlaka.

Seven sevmeyen de olabilir, bu doğaldır.

Ama dalga geçmek farklı bir şey...

Kimsenin savunuculuğunu yapmıyorum, herkes nasıl özgürce kendi görüşünü paylaşıyorsa ben de kendi görüşümü paylaştım...
    tommygun, IRau, wing41 ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler