Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Motomania2.el sayfası Hk.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı EAK54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sarı sayfa gibi bi site kurulsun gökhan bey de ilanı hızlıca inceleyip onaylasın veya red etsin , cok daha hızlanır işi , ve piyasada söz sahibi olmaya hakkı olur. Yaptıgı ne kadar desteklenirse çapı okadar artar. Benim düşüncem budur . 1 kişi bile parasının yettiği motoru alabildiyse olay bitmiştir. Kötü yorum yapmanın manası yoktur. Ven bile düşündüm acaba motoru satıp bunu mu alsam ye. Destek vermek lazım . Boş konuşmak değil. Türk insanın geninde var olmaz o iş yapma yürümez büyümez batar bilmemne. E bi destek verin deneyin olmazsa olmaz deyin. Valla adam tek basına cıktı ben konuşmaktan yoruldum icraat yapacam dedi yaptı. Bu kadar basit. Ha kensinide çok sevmem bu arada. Severimde arada öyle çok değil. Piksel mevzusuda bişi demiyom herkes biliyo ve yazmış zaten )
    Benim kafam karisti simdi.

Siz burda sahibinden in tekel oldugunu,ilan basina yuksek ucretler istediginden saticilarin eli mahkum bu ucretleri odemek zorunda kaldigini,bu yuzden alternatif platformlar olmasi gerektigi soyluyorsaniz buna tamam derim.Hos,bu tur bireysel cabalarin hic sansi yok ya,yine de ok.

Ama sizler ciddi ciddi alternatif siteler ile fiyatlarin inecegini soyluyorsunuz,yani fiyatlarin yukselmesinin nedeni sahibinden o zaman.

Cunku saticilar istedikleri gibi fiyat koyabiliyor! Bunu mu diyorsunuz cidden ?

Simdi sana ve jean kilot vandame arkadasima soruyorum;

Motorununuz fiyati sahibinden de ortalama 20.000 tl ye satilirken neden gidip alternatif bir sitede 17.000 tl ye ilan veresiniz ?

Daha da onemlisi,madem 17.000 tl ye vereceksin neden herkesin baktigi siteye 17.000 tl den koymuyosun ?

Ne amaclaniyor burda, bana bir anlatabilirseniz sevinirim..gerekirse destek oluruz cebimden para cikmiyor ya ;)
    computeus bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    @hırbo bir suru neden sonuc ilişkisi var bu konu hakkında , ilkten banada aynı senın gıbı sacma geldı sonra mantıklı buldum . oo motor 7 lıraysa benımkı 10 lıra eder 50cc bıle 10 lıra benım 150ccım 20 lıra dıye dıye suankı pıyasayı normal karsılamaya baslamıs herkez. sımdı bazı adamlar elınden hızlı cıkarıp ıstedıgı motoru almak ıcın satabılıyor buyuzden o adamın ılan sayfasına vermesı dopal cunku 1 gunde satılanlar var .bu adama gelınce kendısı zaten yıllardır motosıkletle ıc ıce gunde 50 cesıt marka tamır ıcın gelıyo tamır edıyo ve sıfırda satıyolar. yanı pıyasaya hakım biri. sarı sayfaya ucuza koysan kesın bı sıkıntısı var dıyolar pahalıya koysan o edermı dıyolar. ya ben bu adamı savunmuyorum en azından bısı yapıyo denıyo . motor almak ısteyıp adamın sayfasından motor sahıbı olmus 1 kısı bıle varsa gerısı onemlı degıl acıkcası. bu konular hakkındada cok fazla tartısmak konusmak ıstemıyorum cokta umrumda degıl ben herkes gıbı fıkrımı soyledım gectım aha bukadar . otesı berısı o su busu benı ılgılendırmıyor . herkesın mantıgı farklı calısıyo bakıs acısı farklı . motor alacak adam oo super dıyor satacak adam aptalmıyım dıyor. ben ne alacam ne satacam yorumuu yaptım gectım

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim kafam karisti simdi.

Siz burda sahibinden in tekel oldugunu,ilan basina yuksek ucretler istediginden saticilarin eli mahkum bu ucretleri odemek zorunda kaldigini,bu yuzden alternatif platformlar olmasi gerektigi soyluyorsaniz buna tamam derim.Hos,bu tur bireysel cabalarin hic sansi yok ya,yine de ok.

Ama sizler ciddi ciddi alternatif siteler ile fiyatlarin inecegini soyluyorsunuz,yani fiyatlarin yukselmesinin nedeni sahibinden o zaman.

Cunku saticilar istedikleri gibi fiyat koyabiliyor! Bunu mu diyorsunuz cidden ?

Simdi sana ve jean kilot vandame arkadasima soruyorum;

Motorununuz fiyati sahibinden de ortalama 20.000 tl ye satilirken neden gidip alternatif bir sitede 17.000 tl ye ilan veresiniz ?

Daha da onemlisi,madem 17.000 tl ye vereceksin neden herkesin baktigi siteye 17.000 tl den koymuyosun ?

Ne amaclaniyor burda, bana bir anlatabilirseniz sevinirim..gerekirse destek oluruz cebimden para cikmiyor ya ;)
    Herkesin baktığı siteye de koymadıklarını nerden biliyorsun?

Motosikleti
    cb250r
    Konu ulkenin panoramasi gibi ayni.
    -adam bize motosiklet alim satimi icin bi platform vermis mi? vermis.
    -baslarim yapacaginiz ise yamyamlarin ilanini yayinlamam demis mi? demis ve yapmis.
    -ilanlarda istenen rakamlar makul olursa yayinlarim demismi? demis ve yapmis.
    -daha ilk gunlerden 10 larca alim satim olmus mu? olmus.
    -Alan da satan da memnun mu? memnun.
    -potansiyel alici olarak ilanlari begendim mi? evet birsuru ilana icim gitti

Hala daha lamini cimini yapan adamin niyetini sorgularim ben. Bu isi begenmeyen de ya kiskaniyordur, ya da bu isten bi zarari vardir. Kimse kusura bakmasin da vallahi sıktı bu konu.

Sayin motomania eger burayi okuyorsan, sakin bu yoldan vazgecme.
    wing41 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    -baslarim yapacaginiz ise yamyamlarin ilanini yayinlamam demis mi? demis ve yapmis.

Hala daha lamini cimini yapan adamin niyetini sorgularim ben. Bu isi begenmeyen de ya kiskaniyordur, ya da bu isten bi zarari vardir. Kimse kusura bakmasin da vallahi sıktı bu konu.

Noktaa 👏👏👏

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkesin baktığı siteye de koymadıklarını nerden biliyorsun?
    Yani ? Sen simdi bu platformda motorunu x fiyata satarken sahibinde x+1 fiyat mi veriyosun ?

Nereye varilmaya calisiliyor ben cidden anlamiyorum.

Motorlarina sacma salak fiyat verenler bu sitede olmayacak anladik,gercekten cok ustun bir hizmetmis.

Ben bunu sahibinden de siralama veya filtreleme ile yapiyorum.

2019 africa twin i 7000 tl lik aksesuari var diye 2020 Crf1100 fiyatina satmaya calisani gorunce kufur bile etmiyorum artik..banane bundan, bir salak bulup satabiloyorsa afferin adama..

Arkadaslar neden boyleseniz,kimseyi kiskandigim falan yok..piyasada bir ihtiyac varsa eninde sonunda biri yapar koyar ben neden bu arkadasi kiskanayim ?
    computeus bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motomania'nın +1 kattıgı hiçbirşey yok. Bajajdan anlatmaya devam edeyim.

2019 yılında sıfır ns200 fiyatı 16 bin tl idi, su an 26 bin tl.

Mantık çerçevesinde gelen zamlar , paranın değer kaybetmesi, satılan malın yerine yenisinin alınması olarak 2019 model motoru satarken 13 'e satmayacaksınız. Sıfırı 26 a cıktıgı ve teknoloji değişikliği olmadıgı için (2017de abs geldi mesela) ikinci el piyasası aldıgınız paradan yüksek olacaktır.

Motomania'daki abimiz "bence" kısmı ile ilgili yorum yapıyor fakat videonun başında ekspertiz olarak kontrol etmedik o sizin sorumlulugunuzda diyor. yani onun 2019 model ns200 fiyatının 19 bin tl olarak belirlediğini düşünürsek

2019 model 30 bin km'de kazalı parçaları değişmiş motor ile 2019 model 30 bin km 'de hiçbir kusuru olmayan motor aynı grupta.

Hadi bunu geçelim. Motomania'nın ulaştıgı insan kitlesi sınırlı.

Bu motora 19 binden ilan koyabilirsin dediği zaman satıcının aklına "bunu sarı siteye koysam bu fiyata 1 günde gider" ya da "bu motoru 21 'e koysam bile sarı sitede 1 günde gider cünkü piyasası 22'den başlıyor" kısımları aklına gelmiyor mu?

Yani motomania'dan daha hızlı satış yapabileceği ve daha cok kar edebileceği bir durum varken neden bu adamın kendi fiyatını belirlemesine izin versin? Yani millet gerizekalı mı ki motoru düşük tutardan koyuldugunda sadece motomania'da satılacagını düşünsün?

Ek olarak esnaf oldugun belirten videodaki abimizin 26 dakika boyunca size hakaret etme ihtimali de var.

Kısaca tamamen olay motomania'nın egosu ile alakalı.

Eğer gerçekten iyi birşey yapmak isteseydi daha objektif ve esnaf oldugunu unutmadan yapması gerekirdi.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motomania'nın +1 kattıgı hiçbirşey yok. Bajajdan anlatmaya devam edeyim.

2019 yılında sıfır ns200 fiyatı 16 bin tl idi, su an 26 bin tl.

Mantık çerçevesinde gelen zamlar , paranın değer kaybetmesi, satılan malın yerine yenisinin alınması olarak 2019 model motoru satarken 13 'e satmayacaksınız. Sıfırı 26 a cıktıgı ve teknoloji değişikliği olmadıgı için (2017de abs geldi mesela) ikinci el piyasası aldıgınız paradan yüksek olacaktır.

Motomania'daki abimiz "bence" kısmı ile ilgili yorum yapıyor fakat videonun başında ekspertiz olarak kontrol etmedik o sizin sorumlulugunuzda diyor. yani onun 2019 model ns200 fiyatının 19 bin tl olarak belirlediğini düşünürsek

2019 model 30 bin km'de kazalı parçaları değişmiş motor ile 2019 model 30 bin km 'de hiçbir kusuru olmayan motor aynı grupta.

Hadi bunu geçelim. Motomania'nın ulaştıgı insan kitlesi sınırlı.

Bu motora 19 binden ilan koyabilirsin dediği zaman satıcının aklına "bunu sarı siteye koysam bu fiyata 1 günde gider" ya da "bu motoru 21 'e koysam bile sarı sitede 1 günde gider cünkü piyasası 22'den başlıyor" kısımları aklına gelmiyor mu?

Yani motomania'dan daha hızlı satış yapabileceği ve daha cok kar edebileceği bir durum varken neden bu adamın kendi fiyatını belirlemesine izin versin? Yani millet gerizekalı mı ki motoru düşük tutardan koyuldugunda sadece motomania'da satılacagını düşünsün?

Ek olarak esnaf oldugun belirten videodaki abimizin 26 dakika boyunca size hakaret etme ihtimali de var.

Kısaca tamamen olay motomania'nın egosu ile alakalı.

Eğer gerçekten iyi birşey yapmak isteseydi daha objektif ve esnaf oldugunu unutmadan yapması gerekirdi.
    bu yaziyi okudum ve hayatimdan 2 dakika bosa gitti.
    wing41 ve pinkcrow7 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu mesajların tümü, yapılan güzel bir şeye nasıl muhalif olsam da yerin dibine soksam diye atılan mesajlar.

Egonuz batsın.

Sitenin moderatörü bile enteresan, adama motorun değer kaybı %3,5 diyorum bu normal mi diyorum; %20 %30 olmasını beklemek olmaz diyor. İyide ben %20 değer kaybetmesi mi gerek dedim???

Hırbo sen bu işlere kafa yorma, trollüğüne devam et. Kaliteli trolsün yalan yok çok eğlendiriyorsun bazen.

Ero_ zaten kime sataşsam modunda takılıyor, yok özgür bir platform değilmiş te bilmem ne ulan adam 1 kuruş para almadan senin motorunu satıyor neyin özgürlüğünden bahsediyosun.

Diğer eleman ise baktı muhalif mesajlar var hemen damladı gene tipini....
    Yazdigim seyler oldukca makuldu,nerde ego var burda ?

Ama ego nedir biliyo musun ? Ego,"piyasaya mudahale ediyorum!" diye video yapmaktir.

Gercekten bu insanlar kendilerini ne saniyor anlamiyorum.Tabii burda amac reklam ve taninmaksa basarili oldu,ziraa boyle bir adami benim gibi bircok insan tanimiyordu.

Serbest piyasa nin temel şartı pazara giris ve cikislarin herhangi bir otorite tarafindan sinirlandirilmamis olmasi degil mi ?

Alici ve saticalarin herhangi bir kisitlama olmadan bulustugu piyasada saglikli fiyat olusur,normal sartlarda biraz kafasi calisan bir insan Sahibinden nin yaninda olur,bu adamlarin degil.

Cunku Sahibinden e ilan verirken size zorluk cikarmiyor,verdiginiz fiyata karismiyor(ohoo,yukselt sunun fiyatini piyasayi dusurdun iyice dedigine sahit olmadim) o zaman problem nedir ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yazdigim seyler oldukca makuldu,nerde ego var burda ?

Ama ego nedir biliyo musun ? Ego,"piyasaya mudahale ediyorum!" diye video yapmaktir.

Gercekten bu insanlar kendilerini ne saniyor anlamiyorum.Tabii burda amac reklam ve taninmaksa basarili oldu,ziraa boyle bir adami benim gibi bircok insan tanimiyordu.

Serbest piyasa nin temel şartı pazara giris ve cikislarin herhangi bir otorite tarafindan sinirlandirilmamis olmasi degil mi ?

Alici ve saticalarin herhangi bir kisitlama olmadan bulustugu piyasada saglikli fiyat olusur,normal sartlarda biraz kafasi calisan bir insan Sahibinden nin yaninda olur,bu adamlarin degil.

Cunku Sahibinden e ilan verirken size zorluk cikarmiyor,verdiginiz fiyata karismiyor(ohoo,yukselt sunun fiyatini piyasayi dusurdun iyice dedigine sahit olmadim) o zaman problem nedir ?
    "Gelde kahkaha atma" diye yok "boş işler" diye yorum yapmak ego değil de nedir?

Sanki sahibinden'e savaş açmışız gibi lanse ediyorsun.

Serbest piyasanın ne olduğunu biliyoruz, maksat fırsatçılığın önüne geçmek.

Adam bakıyor sarı siteye o bu fiyata ilan verdiyse, bende şu fiyata ilan veririm benim motorumun nesi eksik diyor.

Böyle böyle balon bir piyasa oluşuyor.

Sen de almazsın zor değil diyorsun, eyvallah.

Neyse isteyen istediği platformu kullanır.
    Mr.wind ve pinkcrow7 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    "Gelde kahkaha atma" diye yok "boş işler" diye yorum yapmak ego değil de nedir?

Sanki sahibinden'e savaş açmışız gibi lanse ediyorsun.

Serbest piyasanın ne olduğunu biliyoruz, maksat fırsatçılığın önüne geçmek.

Adam bakıyor sarı siteye o bu fiyata ilan verdiyse, bende şu fiyata ilan veririm benim motorumun nesi eksik diyor.

Böyle böyle balon bir piyasa oluşuyor.

Sen de almazsın zor değil diyorsun, eyvallah.

Neyse isteyen istediği platformu kullanır.
    "Piyasaya mudahale ediyorum!1" diye video yapan birine ben gulerim,biraz dusunursen sana da komik gelecek valla bak

Tabiki isteyen istedigi platformu kullansin da elestiri getirilen noktada neden "kiskanclik,ego,baltalama" diye savunma gelistiriliyor anlamadim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    "Piyasaya mudahale ediyorum!1" diye video yapan birine ben gulerim,biraz dusunursen sana da komik gelecek valla bak

Tabiki isteyen istedigi platformu kullansin da elestiri getirilen nokta da neden "kiskanclik,ego,baltalama" diye savunma gelistiriliyor anlamadim.
    Usta adam bu işlerde amatör bunu inkar etmiyorum, piyasaya müdahale ediyorum video başlığı tabi ki komik, arkadaşlarımla izlerken tebessüm ettirdi.

Bu adamın bana doğal gelmesinin nedeni de bu zaten.

Samimi geliyor, olduğu gibi yani.

Ama daha öncede belirttim kimsenin fanı v.s değilim ben daha düşük fiyatlı motor almak isteyenler için açtım konuyu.

Motopixeli de izlerim, bi başkasını da.
    Mr.wind bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Usta adam bu işlerde amatör bunu inkar etmiyorum, piyasaya müdahale ediyorum video başlığı tabi ki komik, arkadaşlarımla izlerken tebessüm ettirdi.

Bu adamın bana doğal gelmesinin nedeni de bu zaten.

Samimi geliyor, olduğu gibi yani.

Ama daha öncede belirttim kimsenin fanı v.s değilim ben daha düşük fiyatlı motor almak isteyenler için açtım konuyu.

Motopixeli de izlerim, bi başkasını da.
    Ben motopixelciyim arkadas.."210 evet..211 oldu haydi olm 212 haydii ...evet 212 vuhuohaaaa" su anlatim bana yetiyor,sicacik samimi gulumsemesi bile kanalina abone olma nedenim.
    BloodyBaron bunu beğendi.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Yani ? Sen simdi bu platformda motorunu x fiyata satarken sahibinde x+1 fiyat mi veriyosun ?

Nereye varilmaya calisiliyor ben cidden anlamiyorum.

Motorlarina sacma salak fiyat verenler bu sitede olmayacak anladik,gercekten cok ustun bir hizmetmis.

Ben bunu sahibinden de siralama veya filtreleme ile yapiyorum.

2019 africa twin i 7000 tl lik aksesuari var diye 2020 Crf1100 fiyatina satmaya calisani gorunce kufur bile etmiyorum artik..banane bundan, bir salak bulup satabiloyorsa afferin adama..

Arkadaslar neden boyleseniz,kimseyi kiskandigim falan yok..piyasada bir ihtiyac varsa eninde sonunda biri yapar koyar ben neden bu arkadasi kiskanayim ?
    Motorumu satacam diyelim. X lira olsun. Giderim önce sahibindene x liraya koyarım. Çünkü ilk ilan bedava. Bedavaya neden bir çok insana ulaşmayayım değil mi?

Sonra letgoya koyarım. Orda da bedava.

Sonra başka bedavaya nerede koyabilirim diye bakarım. Motomanian2.el var. Söylerim fiyatımı, yüksek derse ya derim bu motorun ederi bu değil ya da bana uymuyor derim düşürmem fiyatı.

Yani motomanianin sayfasına koymadım diye neden sahibindene de koymayayım? Mantıklı mı sence? Motomania koşul olarak burada yayınlanan ilan sahibindende olmayacak ya da sahibindendekinden düşük fiyatta olacak demiyor ki.

Sayfanın amacı motorumu gerçekten satmak istiyorsam(başka bir motor alacağımdır ya da paraya ihtiyacım vardır), iyi bir fiyat verdiğimi düşünüyorsam bedavaya başka bir sayfada yayınlatmak. Çünkü çoğu motorun ederi sahibindendeki en yüksek fiyatlısının 5 bin lira üstü değil. Çoğu insan motorunu satacağı zaman sahibindene girer kendininkine yakın motoru bulur. Bu şu kadar ediyorsa benimki bu kadar eder der ve verir. Satılır mı büyük ihtimal hayır, satılırsa da ben de aferin derim adama.

Ki hadi senin dediğin gibi motomaniada x sahibindende x+1 vererlim. Çünkü yukarıda bir arkadaş da bahsetmiş. Sahibindende motorun fiyatı uygunsa millet bi kıllanıyor. Neticede ben malın sahibi değil miyim? İster motomaniada xe ister sahibindende x+10a yakın arkadaşıma da yarı fiyatına satarım.

Edit: Bu sayfanın bana yararı başka motorları görmem oldu. Mesela 13e SYM Wolf ilanı vardı. Normalde Sym ilanlarına bakmam ama o ilan gözüme çarptı.
    Mr.wind bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben motopixelciyim arkadas.."210 evet..211 oldu haydi olm 212 haydii ...evet 212 vuhuohaaaa" su anlatim bana yetiyor,sicacik samimi gulumsemesi bile kanalina abone olma nedenim.
    İyi seyirler.

eraysefer28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 Esd - Dominar 250 - Duke 200
    2018 yılından beri takip ederim motomania sayfasını hatta ilk dükkanlarını ilk ustaları falan işte bilirim sıkı takipçiyimdir birileri demiş öyle işçilik mi olur videodan izlediği hakkında yorum yapanlar mı dersin evet herkes eleştiri yapabilir ona lafım yok ama bilmeden atıp tutmayın.Normalde İstanbul’da oturuyorum İzmir’e gezmeye gittim motorum bozuldu Gökhan hocanın dükkanına gittim durumumu anlattım belirttim çokta ilgiliydiler ve birisi ustalıklarına laf etmiş bana bir günde motoru baştan toplayıp dışarı conta taşmayan şekilde bir motor toplayan usta söylesin gidip ona para vereceğim.Dün gittim hatta dükkanlarına rodaj bakımına fiyatları da oldukça uygun ve çokta samimiler teşekkür ederim kendilerine.Bir şeyi görmeden atıp tutma önyargı ile yaklaşma huyunuzdan artık vazgeçin.Ve Gökhan hocayı tekrardan tebrik ediyorum böyle bir sayfayı bizlerle buluşturduğu için.
    pinkcrow7, RamonRojo ve Osm@n bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bunlara bunu anlatamazsın usta.

Euro 3 liradan 9 liraya geldi, bunu 5 yaşındaki çocuk biliyor ülkede.

Site moderatörü bile 2.eldeki artışın sebebini sadece buna bağlıyor.

Bende diyorum ki motorun sıfırı 48.200TL, adam 1 sene binmiş 5bin km yol yapmış.

48.000TL'den ilan veriyor. Hani nerede motorun değer kaybı?

Sonra cevap veriyor; %20-%30 değer kaybı beklenemezmiş. Ee o kadarını beklemiyoruz zaten ama;

En azında yıllık değer kaybı motorun km'si, kazası, kozmetik durumu v.s ile ölçülür.

Ortalama %10 değer kaybı olması gerek desek; o motorun en fazla 44.000TL den ilanda olması gerekir.

Ki ben 1 sene önce aldığı fiyatı söylemiyorum bile o kısmına eyvallah, sonuçta fiyatlar hep artıyor.

Millet diğer ilanlardaki motorlara bakarak, bu bu kadar ediyorsa benim ki şu kadar ediyor diyor.

Bu şekilde balon piyasa oluşuyor (yüzlerce ilan var bu şekilde)

Bunun mantıksız ve fırsatçılık olduğunu söylüyorum.

Birileri de çıkıp; almazsın olur biter diyor.(zeka küpü)

Vay arkadaş bu neden benim aklıma gelmedi. Bende kendimi almak zorunda hissediyordum. Ya sabır...
    Mr.wind ve RamonRojo bunu beğendiler.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Madem bajajdan örnek verdik nerede bu 2019 modeller? Gelmedi hiç sanırım.

Şu fiyatlandırmada daha ne ister ki insanlar anlayamıyorum. Ha bu arada yıl 2021. Yani sıfır 2021 fiyatı ne kadar bu meretin ki?

Özetle söylenmek istenen şu sıfırından daha fazla fiyat istenen motosikletlere ise isyanınız almazsınız olur biter. Ha yok biz sıfıra yakın ama 10.000 tl ucuza alacağız illa diyorsanız rüyadan uyanmanızı öneririm.

Bir de bu "sıfır" motosikletlerin anahtar teslim fiyatı değil bildiğim kadarıyla. En azından vergiyi kilitliyorlar...[/QUOTE]

@vandam bu yazdığıma bir cevap verebildiğini göremedim? Sen de bazıları gibi işine gelmeyene cevap verip işine gelene cevap verenlerden misin? Öyle ise bilelim ona göre yazalım... ya da yazmayalım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tvs Rtr 200
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Katılıyorum

Hay sizin kavganıza, mahalle ortasında bağırıp çağıran ergenler gibisiniz, kimseyi ilgilendirmiyor atarlarınız gidin özelden kavga edin.

Fikir aslında güzel, ama birincisi piyasada biraz bile etkisi olabilmesi için daha fazla motor modeli ve satış olması lazım, yoksa hiçbir etkisi olmaz, daha ucuza veren ucuza verdiğiyle kalır, sadece acil satılık sayfası gibi bir şey olur.

İkincisi de şu, açıkçası çok da bir fark göremedim. Motorsuz GSXR600'ün feleğin çemberinden geçmiş şasisine 28 bin lira isteyen adam var. 11300 km'de 2019 CBR650r 94 bin, zaten 2021 model sıfırı 105 bin. 1800 km'de 2018 GSX250R 46 bin, 2021 sıfırı 53 bin. Bunlar sahibinden fiyatları değil mi?

Motor satan adam satarken "ya ben de motor aldım/alacağım, nasıl muamele görmek, ne paralar vermek istiyorsam aynısını yapayım" demedikçe elli sayfa açılsın isterse, hiçbir fark yaratmaz. Herkes satarken galerici alırken gariban ayağı çektiği için problem yaşıyoruz. Hele bir kafalar değişsin ondan sonra.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler