Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Alpinestars Drystar teknolojisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Dwr isimli bir sprey ile yıkanınca giden o katman geri getirilebiliyormuş. Çok da pahalı bir fiyatı yok yeni bir montla kıyaslayınca aklınızda olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hortlatıcam konuyu biraz kusura bakmayın ama Alpinestars Andes Touring Outdry aldım kullanan var mı ? drystar ile arasında ki fark nedir ? sanki aynı *** 'in laciverti gibi

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hortlatıcam konuyu biraz kusura bakmayın ama Alpinestars Andes Touring Outdry aldım kullanan var mı ? drystar ile arasında ki fark nedir ? sanki aynı *** 'in laciverti gibi
    bunun eldiveni var bende outdry olan içeriden ıslanmadıkca su geçirmiyor ama elin mesela yağmurda çıkardın geri taksın az bir ıslak olsun geçmiş olsun eldiven ilginç şekilde hemen emmeye başlıyor suyu 210 km gram su geçirmedi mesela istanbul çanakkale arası giderken benzin aldım sağ elimi çıkardım sadace haliyle biraz ıslandı sonra geçirdim elimi geri yolculuk bitince sol kupkuru sağ sanki yazlık file eldivenle sürmüş gibiydi :D
    ahe bunu beğendi.
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun eldiveni var bende outdry olan içeriden ıslanmadıkca su geçirmiyor ama elin mesela yağmurda çıkardın geri taksın az bir ıslak olsun geçmiş olsun eldiven ilginç şekilde hemen emmeye başlıyor suyu 210 km gram su geçirmedi mesela istanbul çanakkale arası giderken benzin aldım sağ elimi çıkardım sadace haliyle biraz ıslandı sonra geçirdim elimi geri yolculuk bitince sol kupkuru sağ sanki yazlık file eldivenle sürmüş gibiydi :D

hocam Eldiven bu değil mi ben de zaten eldivenden bahsediyordum bu eldivenden aldım valla kışlık eldivenlerim turşuya bağladı motovento outletten aldım fiyatta güzel değerlendirmek istedim açıkçası biraz böyle kullanıcı yorumu yapabilir misiniz acaba rica etsem ?
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    https://i.hizliresim.com/stlrble.jpg

hocam Eldiven bu değil mi ben de zaten eldivenden bahsediyordum bu eldivenden aldım valla kışlık eldivenlerim turşuya bağladı motovento outletten aldım fiyatta güzel değerlendirmek istedim açıkçası biraz böyle kullanıcı yorumu yapabilir misiniz acaba rica etsem ?
    ben çok memnunum ya 2 senedir kullanıyorum aldığım en iyi kışlık eldiven diyebilirim sadece giymeden elinin kuru olduğuna emin ol o kadar onun harici gram üşütmedi ya da başka sorun yaşamadım güzel bir tercih olmuş yani
    ahe bunu beğendi.

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben çok memnunum ya 2 senedir kullanıyorum aldığım en iyi kışlık eldiven diyebilirim sadece giymeden elinin kuru olduğuna emin ol o kadar onun harici gram üşütmedi ya da başka sorun yaşamadım güzel bir tercih olmuş yani
    Teşekkürler
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Hangi eldiveni giyerseniz giyin, yağmurda eliniz ıslanıyor. Tek çözümü kuryelerin kullandığı gidon üstüne takılan elcik kabı. Güzelleri de var, kullanıyorum. Hangi montu giyerseniz giyin, üstünüz ıslanıyor. Tek çözümü sarı renkli, uzun, kalın yağmurluk.

Motosiklet marka ve tarzı ne olursa olsun, topcase kullanılmalıdır. Racing, chopper, cross, naked fark etmez. Disk kilidi ve zincir kilit, ayrıca yağmur ve soğuk ekipmanları da burada taşınacak.

"Bir güvenlik ekipmanı olarak topcase" videomda bundan bahsettim.https://www.youtube.com/watch?v=TbUgmx8guTU

O sebepten ötürü, topcase, elcik kabı ve sarı yağmurluk alıp bunların tadını çıkartacaksınız. Ben ilave olarak Tucano Urbano Panda Fast aldım. Elcik, yağmurluk ve bu tulumla yağmur sürüşü benim için bir zevk. Gök delinip üzerime yağdığı zamanlar oldu. Ellerimi havaya açıp "feel the rain on you skin" şarkısını dinledim. Şarkı burada https://www.youtube.com/watch?v=b7k0a5hYnSI

Yani arkadaşlar yok sele altına sıkıştırma, yok goratex birşeyler. Yıllarca avuç dolusu para döktüm malesef bir şeye yaramadı. En çok parayı eldivene harcamışımdır. Yok. Islak. Bitti. Avuç dolusu dolarlar saçtım. 100 liraya aldığım malzemelerden çok memnunum.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Motosikleti
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi eldiveni giyerseniz giyin, yağmurda eliniz ıslanıyor. Tek çözümü kuryelerin kullandığı gidon üstüne takılan elcik kabı. Güzelleri de var, kullanıyorum. Hangi montu giyerseniz giyin, üstünüz ıslanıyor. Tek çözümü sarı renkli, uzun, kalın yağmurluk.

Motosiklet marka ve tarzı ne olursa olsun, topcase kullanılmalıdır. Racing, chopper, cross, naked fark etmez. Disk kilidi ve zincir kilit, ayrıca yağmur ve soğuk ekipmanları da burada taşınacak.

"Bir güvenlik ekipmanı olarak topcase" videomda bundan bahsettim.https://www.youtube.com/watch?v=TbUgmx8guTU

O sebepten ötürü, topcase, elcik kabı ve sarı yağmurluk alıp bunların tadını çıkartacaksınız. Ben ilave olarak Tucano Urbano Panda Fast aldım. Elcik, yağmurluk ve bu tulumla yağmur sürüşü benim için bir zevk. Gök delinip üzerime yağdığı zamanlar oldu. Ellerimi havaya açıp "feel the rain on you skin" şarkısını dinledim. Şarkı burada https://www.youtube.com/watch?v=b7k0a5hYnSI

Yani arkadaşlar yok sele altına sıkıştırma, yok goratex birşeyler. Yıllarca avuç dolusu para döktüm malesef bir şeye yaramadı. En çok parayı eldivene harcamışımdır. Yok. Islak. Bitti. Avuç dolusu dolarlar saçtım. 100 liraya aldığım malzemelerden çok memnunum.
    eyvallah da birebir kullanan biri olarak söylüyorum alpinestars andes v2 drystar mont ve dry out eldivenim var izmirden istanbula aralıksız 3,5 saat sağanak yağmur yedim montta eldivende gram su almadı botlarım (rockwell dna high ) ve altım ki altımda yağmurluğum olmasına rağmen (pole racing marka takımın altıydı) ıslaktı yani sandığınız gibi değil o işler her markada su geçirmez ürünü yazan evet yüzde yüz geçirmemezlik yapmıyor ama çoğunda dediği koşulları sağlıyorlar

bir de topcase olayı saçma geldi bana ben supersport motora ya da spor tarz bir naked a niye ucubemsi ayrodinamiğini çöp edicek bir şey takıyım ki

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2.000 mm su geçirmeme özelliği var bu da yağmurun şiddetine göre değişir. Aşırı sağanak yağışta göz gözü görmeyen bir yağmurda 1 1.5 saat sonra sızdırmaya başlar. Ben kuryelik yaptığım dönemde birkaç saat üst üste yağmıştı ve ortalama 3 saat sonra hafiften ön fermuardan su almaya başlamıştı. Dainese'in yağmur geçirmeyen montları daha sağlam 20.000 mm su geçirmiyor.

Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.000 mm su geçirmeme özelliği var bu da yağmurun şiddetine göre değişir. Aşırı sağanak yağışta göz gözü görmeyen bir yağmurda 1 1.5 saat sonra sızdırmaya başlar. Ben kuryelik yaptığım dönemde birkaç saat üst üste yağmıştı ve ortalama 3 saat sonra hafiften ön fermuardan su almaya başlamıştı. Dainese'in yağmur geçirmeyen montları daha sağlam 20.000 mm su geçirmiyor.
    Dainese'nin kışlık eldivenleri için konuşuyorum, tam fırın eldiveni 0 hissiyat aşırı kaba biçimsiz geliyor.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster

senin ki biraz fakir avuntusu olmuş ne alırsanız alın su alır minivalinde konuşmalar vs
    misal büse adventure montum var gram su almaz alpinstar pantolonum var gratex eşortman rahatlığında gram soğuk veya yağmur almaz hatta hatta bu kadar pahalı markaları bir kenera bırak zamanında bir motosiklet mağazasının yaptığı indirimden roleff diye bi marka almıştım ucuz diye ben hayatımda bu kadar iyi malı bu kadar ucuza aldığımı hiç bilmem gram su almadı 3 yıl
    evet sarı yağmurluk bende giyiyorum ama çok iyi markaların çok pahalı ürünleri gerçekten süper tek tek saymaya gerek yok
    berk_cglr bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Knox Zero 2 4 yıl boyunca ne su aldı ne de üşüttü. Biraz pofuduk tarzda kalan eldiven ancak çok kolay alışılıyor. Zero 3'ü de alacağım uyguna yakalarsam.

Alpinestars'ın bahse konu bu;

eldivenini aldım ve su geçirmiyor şimdilik (daha bu sene kullanmaya başladım) ancak çok da sıcak tutmuyor. Bavyeralılar elcik ısıtma koymasa donabilirdim
    ahe bunu beğendi.

Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Knox Zero 2 4 yıl boyunca ne su aldı ne de üşüttü. Biraz pofuduk tarzda kalan eldiven ancak çok kolay alışılıyor. Zero 3'ü de alacağım uyguna yakalarsam.

eldivenini aldım ve su geçirmiyor şimdilik (daha bu sene kullanmaya başladım) ancak çok da sıcak tutmuyor. Bavyeralılar elcik ısıtma koymasa donabilirdim
    Knox Zero 3 Bakıyordum ben de ama bedeni yok o yüzden alamadım maalesef. 2 gündür Alpinestarı kullanıyorum evet kesinlikle net olarak sıcak tutmuyor ama üşütmüyorda hissiyat falan başarılı güzel yapmışlar. Yağmurda daha hiç kullanmadım ama bakalım izmir önümüzdeki 3-4 gün yağmurlu bakalım nolcak :D
    ero__ bunu beğendi.

Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

1 aylık kullanım sonucu keşke almasaydım belirtmek istedim

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    1 aylık kullanım sonucu keşke almasaydım belirtmek istedim
    Sorun ne hocam ? Neden pismansiniz?

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorun ne hocam ? Neden pismansiniz?
    İşe yaramıyor evet su geçirmez onun harici bir artısı yok kışlık eldiven olarak 0-8 derece arası kullanılmaz. İzmir'de en azından kullanamıyorum ellerimiz buzz
    gurcanozturk bunu beğendi.

Valla bende de var. 1 sene bitti geçen sene kışın almıştım bir gram yağmur almadı. Getirde çalışıyorum verdikleri muşamba yağmurluğun altına kendi montumu giyince bir gram üşüme olmuyor. Kaskta da pinlock var araba konforunda gidiyorsun Çok deli yağmura bir kere yakalandım alpine ile onda da başarılı sonuç verdi. Çalışır

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler