Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motovento’nun olayı nedir

Motovento
    REKLAM ALANI
    Proust 1912 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Herkese selam;
    Bu motoventonun olayı nedir arkadaşlar? Ürünler piyasa değerinin yarısına satılıyor neredeyse. Ürünler orjinal midir? Orjinal ise neden bu fiyata satılıyor aklıma takıldı açıkçası. Buradan daha önce alışveriş yapan varsa bilgilendirebilir mi?

[URL="http://www.motoventooutlet.com/?utm_source=motosiklet&utm_medium=banner&utm_campa ign=motovento&utm_content=223x543hjc"]http://www.motoventooutlet.com//URL]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konudan haberim yok. Belki işletmenin mali sıkıntısı vardır bu yüzden elindeki malları nakite çevirmeye çalışıyordur diye düşünüyorum.

erenozalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125
    Bildiğim kadarıyla stoksuz çalışıyor. Eline geçeni satıyor sanırım artık eline nasıl geçiyor bilmiyorum zaten mont bedenlerine falan bakacak olursanız hep tek beden. Artık gümrüğe takılan mallar mı yoksa başka bir şey mi detayını bilmiyorum.

Mustafa ÖZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Motoventodan bir HJC Uruk mod. Kask bir tanede Alpinstar Corozal ds eldiven aldım kaskı 780 tl ye eldiveni 415 tl ye aldım. Satış yetkilisi ile görüştüğümde bu malzemelerin giriş fiyatına göre satış yapıyoruz alırken baya yüklü ürün çektik düşünün 5 yıl önce dolar 3 küsürlerdeydi şuan 7.5 liralar seviyesinde bu yüzden fiyatlandırma bu seviyelerde birde Motovento umanın firması yani uğur Mondial A.Ş. maddi olarak zor durumda olduğunu sanmıyorum. Biz ucuz üründe hep acaba derizya şimdi ucuz bulunca acaba diyoruz. Ürünler orjinal buna emin olabilirsiniz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sitesine erişilemiyor.

Alıntı Mustafa ÖZEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motovento umanın firması yani uğur Mondial A.Ş. maddi olarak zor durumda olduğunu sanmıyorum.
    https://www.motosiklet.net/forum/mot...ar-kayyum.html

Ortayakarısk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf-R25 2020
    Tüm ekipmanı mı motoventodan dizdim.site güvenilir wp den iletişimde ilgililer.stokları teyit edip almak lazım sitede bazı ürünlerin fotoları görünmeyebiliyor.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yav kaç aydır bu muhabbet dönüyor. motovento elde kalmış ürünleri satıyor. ben de kask ve eldiven aldım. eldivenin bedeni küçük gelince iade ettim.
    kargoda ve iadede sıkıntı yaşamadım hiç. hızlı şekilde halledildi herşey.
    kask olarak da hjc rpha 70 aldım. normalde 3-4 bin lira falan bu kask. ama ben bi kaska asla 3-4 bin lira vermeyecek bir insan olarak 1600 liraya bu kaskı aldım yarı fiyatına. sonra dedim demek ki pahalıysa varmış bir hikmeti. millet 3-4 bin lira boşuna vermiyormuş yani kaska. konfor baya farketti mt revenge 2'den sonra. ürünler orjinal.

eğer bedeninizi bulabiliyorsanız düşünmeden alın.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    3 ay önce 888TL'ye aldığım Alpinestars Web Gore-Tex botlara sitede %100 zam gelmis.
    Kayyumdan mıdır nedir bilmem ama ne yaptiklarinin pek farkinda degiller gibi.
    Zaten fazla ucuzdu, normal fiyatına yaklasmıs gibi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Websitelerini sanırım bakkala yaptırdılar. Aylardır düzelmiyor.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Ben de hatrı sayılır bir alışveriş yaptım. Ürünler kesinlikle orijinal. Adamlar 2015'de depolarına doldurdukları malları satamamışlar, ellerinde patlamış. Şimdi ya piyasadan çıkacaklar ya da yeni mal çekecekler. Bu sebeple stokları eritiyorlar. Site 3 ayda 3 kere güncellendi fiyatlar çok saçma gerçekten, bir mantığı yok ürünlere bakıp öylesine fiyat yazmışlar gibi sanki ama ürünlerin %90'ı ucuz piyasadan. Bir gün önce 1000 lira olan mont 2900 lira oldu. 3500 lira olan mont 1200 lira oldu. Stoklarda ne var ne yok kendileri bile bilmiyorlar. Ürün etiketleri biraz karışmış durumda. Kısa spor mont sipariş etmiştim. Uzun touring mont geldi mesela üzerinde benim istediğim ürünün etiketiyle. Adamlar özür diledi isterseniz gönderin değişelim dediler hemen. İade değişimde bir problem yaşamazsınız. Ama uygun fiyatlı ürünlerde beden kalmadı artık. Benim gibi 2XL ya da üstü beden giyen arkadaşlar ya da xs s giyen arkadaşlar alacaklarını alsın bir daha 5 yıl böyle fiyat görebileceğimizi düşünmüyorum. Yurt dışı satış fiyatı 250 pound olan montu 1300 liraya başka hiçbir yer veremez uzun süre.
    Proust 1912 bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Motoventooutlet.com diye sayfa açmışlar.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    motovento aşpinestar ve hjc nin tedarikçisiydi aslında ama artık getirmiyorlar o yüzden stok eritme yapılıyor fiyatlarda eskiden geldiği dolar fiyatı üstünden satılıyor fuarlarda da çok ucuza rpha 11 leri alpin deri ceketleri vermişlerdi , şu an bildiğim kadarıyla başka bir firma alpine ve hjc getiriyor ama firmayı hatırlamıyorum.

kısaca adamlar kapatıyor zaten şube olarak satışları kalmadı sadece online outlet dediği de son ne varsa onları veriyorlar işte

Alpinestars sırt koruması olan nucleon kr2l yi diğer sayfalarda 400-500 civarıyken ventodan 200 e aldım

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    birkaç ayda bir biri mutlaka başlık açıyor bu konu hakkında, ürünler orjinal, her şey düzgün, fiyatlar gayet makul ancak eski ürün gamı kalmadı sayılır, talan ettik resmen

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Ben de bir iki bir şey aldım ama koruma ve kask almak içime sinmedi üretim tarihlerinden dolayı. Üzerinde bir yerde tarih yazıyordur yazma şansınız var mı? Çok eski tarihli değilse bir koruma alabilirim.

Son Ütücü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-07
    Alıntı burakyqmr21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alpinestars sırt koruması olan nucleon kr2l yi diğer sayfalarda 400-500 civarıyken ventodan 200 e aldım
    Ben de daha geçen gün sırt korumalarına baktım ama dediğiniz modellerde fiyatlar 400-700 tl arasında. Siz hangi tarihte aldınız acaba? Bir de üretim tarihi hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bir iki bir şey aldım ama koruma ve kask almak içime sinmedi üretim tarihlerinden dolayı. Üzerinde bir yerde tarih yazıyordur yazma şansınız var mı? Çok eski tarihli değilse bir koruma alabilirim.
    Kask harici diğer korumalarda tarih çok önemli değil.3-4 senedir aynı botu giyiyorum 2. el aldığım hatta hala taş gibi.

Proust 1912 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birkaç ayda bir biri mutlaka başlık açıyor bu konu hakkında, ürünler orjinal, her şey düzgün, fiyatlar gayet makul ancak eski ürün gamı kalmadı sayılır, talan ettik resmen
    Fiyatlar çok uygun olunca insanlar inanamıyor demek ki her şeyde bi bit yeniği arar olduk napalım

TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    Bu aralar nerdeyse iki katına çıktı bi çok ürün, zaten beden seçenekleri de oldukça azdı. Xs ve S modelde halen bolca kask var, eşinize, çocuğunuza veya kız arkadaşınıza kask almayı düşünüyorsanız daha çok fiyatlanmadan alın derim :')

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)