Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Cb250r vs Dominar vs Inazuma 250f

Motovento
    REKLAM ALANI

Allah razi olsun , tesekkur ederim. 20 binde 29a aldim 17 model

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caferacer01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH drift 135 (custom cafe racer)
    selamlar yerinde olsam suzuki inazuma alirdim. Cok rahat ve konforlu. Simdiden secimin hangisi olursa olsun hayirli olsun simdiden.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı konfucyus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah razi olsun , tesekkur ederim. 20 binde 29a aldim 17 model
    hocam guncel fiyatlara gore iyi fiyata almissiniz,tekrar hayirli olsun. ilerleyen donemlerde yorumlarinizi bekliyoruz

Hayırlı olsun çok iyi yapmışsınız yedek parça servis aksesuarlar olarak çok hesaplı ve oturaklı motor. Kazasız belasız inşAllah

Hayırlı olsun. 3 seçenek arasındaki en mantıklı seçimi yapmışsınız.

Sagolun arkadaslar cumleten kazasiz surusler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:00 ----------

Arkadaslar ana konusu var fakat nacizane alacak arkadaslar icin biraz yorum yapayim dedim bugun sile agva gidip geldim acayip ruzgar vardi cok tempolu gitmedim. Motorun hem rampa hem duz yol performansi gayet tatminkar 100den sonra titresim var peglerde cok yok , koltukta da ama elcikte hissedilir derecede var ki ben onceden uzun sure tek silindir bi makine kullanmis olarak soyluyorum. Frenlerini, donusunu, gidisini begendim. 200 km kadar mesafede yorgunluk hissetmedim. Kalitesini dayanikliligini zaman gosterecek. Motor uslu cok alip delilik yapmayacak birine kesinlikle ilk motor dahi olur. Uzun yol icin limitin bu oldugunu anladim xt225 22 beygir civariydi ve 2 kisi cidden gucten dusuyordu. Deneyimlerim bu kadar simdilik cumleten hayirli surusler.
    BloodyBaron bunu beğendi.

Bende şuanda aynı ikileme düştüm. 110bin tl ye 2.ci el inazuma mı alsam yoksa sıfır km dominarmı kararsız kaldım.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Motora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende şuanda aynı ikileme düştüm. 110bin tl ye 2.ci el inazuma mı alsam yoksa sıfır km dominarmı kararsız kaldım.
    İnazuma çok güzel motor işçilik malzeme kalitesi çift silindir ama dominar teknolojik makine yeni makine büyük ihtimal başka konuda da yazmışsın ug400 alıcaksın düşünme bile ug400 al geç ..

Ters süspansiyon, çok güzel bilgi ekranı var, önde arkada abs , kaydırmalı debriyajı , mozaik led farları
    Yeni teknolojik makine arada kalınıcak bir şey yok bence ..

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı Motora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekte resimlerdeki gibiyse ve ustanda okey verirse kaçırma.
    Torunların bile biner.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...99606571/detay

Motosikleti
    Artık Yok...
    İnazuma ne kadar iyi kalite olursa olsun kesinlikle 100 bin tl edicek motor değil

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnazuma ne kadar iyi kalite olursa olsun kesinlikle 100 bin tl edicek motor değil
    Katılıyorum.
    BaGajın 80 bin ettiği yerde suzukinin 100 bin etmesi normal değil mi?
    Normal olmayan 24 ay asgari ücretle motor alabilmek
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    250r
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT 25'in sıfırı 110bin edecek bir motor değil ama ekmek gibi satılıyor. 250r 80 bin edecek makine değil. Ama o da satılıyor.
    Sarı siteye bakın neler neler var daha.
    2 sene önce 15-20 bin lira olan, içinden geçilmiş Twingolar şuan 100bin tl.
    Arz/talep meselesi. Bu fiyatlara alan olursa, satan bulunur.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Beyler sizin şu dediğiniz motorlar misal mt25 piyasa motoru bajaj piyasa motoru cbr250 piyasa motoru … ben burda parasal pahalılık açısından 100 bin tl edicek motor değil anlamında demedim.

İnazuma hiç bir zaman piyasa motoru olmadı hiç bir zaman öyle çok talep görmedi çok satmadı Suzuki kalitesi olması dışında öyle ekstra bir şey sunan bir motorda değil ne bir abs , ne bir başka teknolojik bir şeyi yok desenki yakışıklı motor tasarımı yeter öyle bir şeyde yok .. piyasa ikinci el desen kuvvetli değil .. yakıtı da az değil ağır ve çift silindir olmasından ötürü… yaşı çok var alıcağın en yeni inazuma 2016 model olucak nerden baksan 6-7 yaşında motor ..

Tamam Suzuki kalitesine en ufak laf yok ama sunduklarına yaşına muadillerine bakınca 100 binde etmez…

Çünkü o fiyata hem modelli hem yüksek teknoloji makineler alabiliyorsunuz mt25 den tut r25 cb250r dan tut sıfır yada bir yaşında garantisi devam eden dominar pulsar cfmoto bir şey almak bence daha avantajlı ..

Arkadaş deseki 50-60 bin tl bütçem var inazuma mı cbr250 mi misal derdim ki düşünme inazuma al ..
    blueway2 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)