Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İlk kavgam da olmadı demem artık

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    domicik 400 ug
    başlığın aksine kavga olmadı tabii ki. sadece bir köpeğin bırakın lan demesiyle ulumasıyla geçti tüm bağırışma. tek yaptığım kaskım ve eldivenimle bırakın gelsin diyerek beklemekti.

vatan caddesinde gidiyorum akdeniz caddesine göbekten dönecem tam o esnadaki ışıklarda yeşil olmasına rağmen yayalar yola atladı 3 kişi. aralarından geçerken biri omzuma dokunup tip tip baktı hayırdır dedim.

birden üzerimi yürüdü dedim yeşil ışıktı yalnız.
    diyor ben geçerken duracaksın
    yav bu insanlardaki iq düşüklüğü gerçekten sinir bozucu duruma gelmeye başladı tüm ülke kavgacı şerfsizin önde gideni. saygısı olmayan bir sürü eşeğin evladı ortada. herkes birini ezmek peşinde kavga etmek peşinde. kaskım vardı üstüne boks tecrübem var bir bok yapamazdı eyvallah da o esnada onlar 3 kişiydi birden ben 4-5 kişi oldum.

buradan o yanıma gelen tüm motorculara çok teşekkür ederim.
    kral adamlarsınız.

gerçekten bu ülkeyi seviyorum da içi tamamen aptalın evladıyla dolu. kavga meraklısı saygısız soylarına başlattıklarım.
    küfür ederdim de bir daha ban yemeyeyim.
    Mr.wind, Gietti17, ilkeronat ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Seviyen ne kadar yüksek olursa olsun, ne kadar efendi olursan ol bir gün toplumun ortalama seviyesine düşmen gerekiyor. Bunu gerek sokakta gerekse forumda görmek mümkün.
    natijax, HRider ve Öz_Musti bunu beğendiler.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı natijax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başlığın aksine kavga olmadı tabii ki. sadece bir köpeğin bırakın lan demesiyle ulumasıyla geçti tüm bağırışma. tek yaptığım kaskım ve eldivenimle bırakın gelsin diyerek beklemekti.

vatan caddesinde gidiyorum akdeniz caddesine göbekten dönecem tam o esnadaki ışıklarda yeşil olmasına rağmen yayalar yola atladı 3 kişi. aralarından geçerken biri omzuma dokunup tip tip baktı hayırdır dedim.

yav bu insanlardaki iq düşüklüğü gerçekten sinir bozucu duruma gelmeye başladı tüm ülke kavgacı şerfsizin önde gideni. saygısı olmayan bir sürü eşeğin evladı ortada. herkes birini ezmek peşinde kavga etmek peşinde. kaskım vardı üstüne boks tecrübem var bir bok yapamazdı eyvallah da o esnada onlar 3 kişiydi birden ben 4-5 kişi oldum.

kral adamlarsınız.

gerçekten bu ülkeyi seviyorum da içi tamamen aptalın evladıyla dolu. kavga meraklısı saygısız soylarına başlattıklarım.
    gecmis olsun kardes. 17 senedir istanbul trafigindeyim, toplamda 200 bin km uzerinde araba kullandim. 15-20 kez olmustur "in lan arabadan" tarzi kibar davetleri geri cevirmedim.

Bunlarin 1 tanesi fiziksel kavgaya donustu.
    Kamyoncu abimiz levye ile beni oldurmeye tesebbus ettiyse de, bu kalkismasi burnunun kirilmasiyla sonuclandi.

Yalniz unutmadigim bi olay var, gozumun onunde Bahcelievler/basin sitesi mevkiinde yol kavgasina seyirci olduk. adamin cigliklarini ölene kadar unutmam. oglenin ortasinda delik desik ettiler bicakladilar.

sonuc: yuzde 99 kuru laf, ama yuzde 1 caniniza mal olabilir. seytana uymamak lazim.
    espresso, Thesinner83, natijax ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Öyle durumlarda hiç gerek yok, alışman gerekiyor. Geç git işte, yoksa her gün 10-15 tanesini dövmen gerekir. Salla gitsin ağır tahrik edici unsur oluşmadığı sürece.
    espresso ve natijax bunu beğendiler.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı hasangazili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seviyen ne kadar yüksek olursa olsun, ne kadar efendi olursan ol bir gün toplumun ortalama seviyesine düşmen gerekiyor. Bunu gerek sokakta gerekse forumda görmek mümkün.
    öyle.
    her gün biri önüme kırıp özür diliyor hepsine gülerek devam diyorum yapmamam gerekse de. kimseyi kırmam etmem ama bu kadar soktuğumun evlatlarına maruz kalmak da sinir bozucu. ben bu kadar yapıcı kimseyi kırmamak için elimden geleni yaparken evveliyatına koyduklarım inadına karşıma çıkıyor ya çıldırıyorum.
    o kadar aptallar ki ama farkında değiller gerçekten anlayamıyorum. farklı bir dünyadalar. hayata bakış açıları "erkek güçlü ve döver kavga eder tripleri." adamların hayattan zevk alma anlayışları bu.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bazen kaşınanı kaşımak gerekir, bazen de "eyvallah" diyerek ortamdan uzaklaşmak. Hangisini ne zaman yapacağını bilmek yaş almakla oluyor. Yine de başınızın belaya girmemesi, motorcuların dayanışma içinde olması çok güzel.
    natijax bunu beğendi.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecmis olsun kardes. 17 senedir istanbul trafigindeyim, toplamda 200 bin km uzerinde araba kullandim. 15-20 kez olmustur "in lan arabadan" tarzi kibar davetleri geri cevirmedim.

Bunlarin 1 tanesi fiziksel kavgaya donustu.
    Kamyoncu abimiz levye ile beni oldurmeye tesebbus ettiyse de, bu kalkismasi burnunun kirilmasiyla sonuclandi.

Yalniz unutmadigim bi olay var, gozumun onunde Bahcelievler/basin sitesi mevkiinde yol kavgasina seyirci olduk. adamin cigliklarini ölene kadar unutmam. oglenin ortasinda delik desik ettiler bicakladilar.

sonuc: yuzde 99 kuru laf, ama yuzde 1 caniniza mal olabilir. seytana uymamak lazim.

çok haklısınız. zaten en son kavgam en az 6 yıl önce olmuştur. o da eline gelirse bana fırlatması, eline sandalyeler alarak vuramya çalışmasını gördüğümden beri herkese karşı çok dikkatliyim. zaten karışmam. karışana da çok yapıcı olurum.
    bugün de hatam buyur demekti.
    uğraşmaya dahi değmez.

3 yıl önce falan da fitness salonunda giyinme odasında küçücük bir alandan geçiş var oradan çıkan birine tuvalet var mı orada dedim cevap vermedi. sonra bir daha seslendim. kardeşim git kendin bak diye cevap almıştım. gülerek ne bu sinir dediğimde adam üstüme yürümüştü dedim sakin ol kavga etmeye çalışan biri yok.

adamlar ego kasıyor kısaca. ben ne zaman kick boks yazıldım ve 5 yıllık tekvandocu 15 yaşındaki bir bebenin 1 yıllık boksçu 20 yaşlarındaki adamı sparringde kollarını kullanmadan yerden yere vurduğunu gördüm o zamandan beri insanlara karşı acaba dedim. teknik var bilgi var ama acaba diyorum.
    bunlardaki bu özgüven ve kavga merakı bir gün umarım birinde ters teper. dayak yemeleri gerçekten şart.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olay yaya yolunda oluyorsa ek olarak sen yayaları gördüğün halde yürüyen yayaların arasına motorla dalıp hala gecmeye calısıyorsan açıkçası sende de kabahat var
    natijax bunu beğendi.

geçmiş olsun
    natijax bunu beğendi.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Hocam bir olur iki olur Allah korusun üçüncüde hiç iyi şeyler olmaz. Benim üç olmaya kalmadı bile. İlkinde kalçama ve böbrek tarafına iki delik açtılar . Dava hala devam ediyor. Ailenizin ve kendi huzurunuzu bozmaktan başka işe yaramıyor maalesef. Ben her zaman böyle durumda 'Allahından bulsun, yaşattığını yaşamadan ölmesin' diyip geçiyorum.
    natijax, HRider ve espresso bunu beğendiler.

kral adamlarsınız.

Böyle tiplere kalıplı olmanın faydaları var okul açık olduğu sıralar kavgalar çok olurdu ama kimse gelip bana şekil koymazdı neden kalıplıyım
    (yarım tona yakın leg press basardım) neyse bir gün çoçuğa aşırı sinir oldum çocuğu boğazından ve belinden tutup 1 veya 1.5 metre ye kadar çıkartıp sırt üstü atmıştım Allahtan yerde koruyucu mat vardı yoksa çoçuğun kaburgalarını kırıcakmışım o gün ondan sonrada iyice düşünüp açılcak sonuçları düşününce sinirli olsam bile he deyip geçmenin faydası var (daha hayatımda bende kavga etmedim)
    espresso ve natijax bunu beğendiler.

MotoWrestler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251,Kuba Rx9 100

kral adamlarsınız.

Ne kadar beyfendi olursak olalım bu tip olaylara hep maruz kalacağız o yüzden her motosiklet tutkunu en az 1 dövüş sporuyla uğraşmalı aktif olarak spor yapıp kendisini müdafa etmeli, yaşadığınız olaydan dolayı geçmiş olsun
    natijax bunu beğendi.

Proust 1912 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Geçmiş olsun. Bu durumlarda, polemiğe girmeden devam etmek en mantıklı hareket olur. En fazla 3 gün “Ulan ağzını burnunu kırsaydım keşke” diye için içini yer ama sonra aklının ucuna bile gelmez. Bu tarz insanların hayattan beklentileri yok, kaybedecek bir şeyleri yok, e devir de mertlik devri değil adam bi’ anda pompalıyı, palayı çıkarıveriyor. Unutmamak gerekir kavga olayının kazananı diye bir şey yoktur. Tabi sonuçta hepimiz insanız bazen öfkemizi kontrol edemediğimiz zamanlar oluyor ama mümkün mertebe öfkemizi kontrol etmek için elimizden geleni yapmak lazım.
    Toplumumuz artık değişti. hHrkes mafyamatik edalarda takılıyor, insanlar özür dilemeyi acizlik ve güçsüzlük sayıyorlar, malum adalet sistemimiz de kişiye göre adalet dağıtınca bu adamların zorbalıklarına dayanak sağlamış oluyor. Bazen bu ülkede hayatta kalma mücadelesini jungledaki mücadeleye benzeriyorum Herkese huzurlu ve keyifli günler
    natijax bunu beğendi.

erenozalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125
    Çok geçmiş olsun, Allah tekrarını yaşatmasın inşallah diyeceğim fakat tekrar yaşayacaksın, yaşayacağız. Malum ülkemiz cahiliye döneminin zirvesinde . Mümkün olduğunca uzak durmak lazım tabi, diğer abilerimin kardeşlerimin de dediği gibi ama bazen insanın "yeter" noktasına geliyor artık. Araba sürücülerinde bu çok oluyor maalesef. Korna basıyor el kol yapıyor aynadan görüyorsun. Dönüp ne var dediğinde özür dileyeni de oluyor üstüne yürümeye çalışanı da .. Sen motorlusun şeridin hepsini kaplayamazsın. Sen motorlusun sağdan gideceksin. Sen motorlusun neden araç park yerine koydun. Sen motorlu olabilirsin ama neden kaldırıma koydun. Bir yere göre sığdıramıyorlar motorluları maalesef . Bu tavırların son bulduğunu, insanların medeni olduğunu olduğunu görebilecek miyiz ? Sanmam.
    natijax bunu beğendi.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı Erenkc91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle tiplere kalıplı olmanın faydaları var okul açık olduğu sıralar kavgalar çok olurdu ama kimse gelip bana şekil koymazdı neden kalıplıyım
    (yarım tona yakın leg press basardım) neyse bir gün çoçuğa aşırı sinir oldum çocuğu boğazından ve belinden tutup 1 veya 1.5 metre ye kadar çıkartıp sırt üstü atmıştım Allahtan yerde koruyucu mat vardı yoksa çoçuğun kaburgalarını kırıcakmışım o gün ondan sonrada iyice düşünüp açılcak sonuçları düşününce sinirli olsam bile he deyip geçmenin faydası var (daha hayatımda bende kavga etmedim)

kardeş yalan yok ben de kalıplıyım tabi o kadar leg press bastığına göre daha da kalıplısın da 177e 95 kiloluk hayvanım bir de motor ceketiyle 1 metre omuz oluyor ama bunlar 3 kişi olduğundan kalıbı pek de önemsemiyor demek ki ha bir de boy olsaydı 190 belki korkabilirdi
    yav her zaman en iyisi umursamamazlık güler yüzlülük ama işte dün ben de patladım.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:17 ----------

görsel:

vallah kendimi suçlu olarak görmüyorum en azından yaya üzerine sürme konusunda. sonuçta yaya üzerine hızlıca sürmedim aralarından geçmeye çalıştım bana yeşil yanıyor arabaları bildiğin durdular kornalar çaldırdılar onlar yola atladığında onlara yeşil değildi. atladıklarında bile kırmızıydı umarım anlatabildim. böyle bir saçmalık olamaz. ha tabi direkt beklemek en iyisiydi. uğraşmaya alınan riske değmez

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:19 ----------

Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bir olur iki olur Allah korusun üçüncüde hiç iyi şeyler olmaz. Benim üç olmaya kalmadı bile. İlkinde kalçama ve böbrek tarafına iki delik açtılar . Dava hala devam ediyor. Ailenizin ve kendi huzurunuzu bozmaktan başka işe yaramıyor maalesef. Ben her zaman böyle durumda 'Allahından bulsun, yaşattığını yaşamadan ölmesin' diyip geçiyorum.
    çok geçmiş olsun. kesinlikle hiç uğraşmamak lazım. ben tolera edebilirdim durumu dün ama bazen hiç olmadık yerde bulaşabiliyorlar. her zaman güleryüzlü ve ben kavga amacında değilim modunda olmak lazım. bırakalım onlar erkek! olsunlar

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trafik kuralı olarak kast etmedim, orada ışık olmasa trafik kuralı ihlali yapmış olurdun ancak su an yaya hatalı.

ben etik olarak karşı taraf öküzlük yaptı diye yayaların arasından geçmeye calısmanın hatalı oldugunu varsayıorum.

Genel olarak actıgın konularda hep agresif ve atarlısın sadece böyle bir durumda insanlık sende kalsın bırak geçsinler.

o aradan gecmeye calısırken göremediğin ufak bir cocuğa yanlıslıkla carpsan ya da sürtsen yazık olmaz mı?

trafik kuralı olarak haklısın, ama öküzle öküz olarak haksızsın
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafik kuralı olarak kast etmedim, orada ışık olmasa trafik kuralı ihlali yapmış olurdun ancak su an yaya hatalı.

ben etik olarak karşı taraf öküzlük yaptı diye yayaların arasından geçmeye calısmanın hatalı oldugunu varsayıorum.

Genel olarak actıgın konularda hep agresif ve atarlısın sadece böyle bir durumda insanlık sende kalsın bırak geçsinler.

o aradan gecmeye calısırken göremediğin ufak bir cocuğa yanlıslıkla carpsan ya da sürtsen yazık olmaz mı?

trafik kuralı olarak haklısın, ama öküzle öküz olarak haksızsın
    yav ayağım yerde gidiyorum küçücük çocuğa nası çarpayım. )
    ama haklısın öküzle öküz olmamak lazım. bir kendimi inceleyeyim baştan gözden geçireyim bari hala olgunlaşmamız için çok yol var. burada maşallahı var genel olarak yaş kitlesi benden kat kat yüksek. her alanda böyle kişilerden yorum almak hoş

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Mümkünse kavga etmeyin mümkün olduğunca alttan alın, edecekseniz de etkisiz hale getirmeden, ambulans çağırma ihtiyacı hissetmeden bırakmayın elinizden. Yoksa daha çok hırslanıyor kuduz köpekler. Gidip arabadan bıçak alır, silah alır hiçbir şey almasa bijon anahtarı 10 kilo. Alsa kafanıza bir tane vursa 3 ay pipetle beslenirsiniz.

Ben hep söylüyorum, özellikle İstanbul gibi bir şehirde boş gezmek hiç mantıklı değil. En azından motosikletten düşünce açılmayacağına emin olduğunuz kaliteli kilitli bir sustalı çakı ya da cebinizde bir muşta olsun ki iki, üç kişi geldiği zaman vurduğunuzu tek seferde düşürün. Kalkıp bir daha gelmesinler kalabalık şekilde. Adam eleyin. Her zaman benim anam ağlayacağına onların anası ağlasın derim. Artık hakimler sağ olsun ceza falan yok zaten. Çeksem kafalarına 3'er tane atsam en fazla 40 lira param ve 3 yılım gider. Ölüp de ömrümün geri kalanını toprak altında geçirmekten çok daha iyi bir seçenek. 190 boyundayım 95 kiloyum ve yaşıma göre hatrı sayılacak bir süre vücut geliştirme yaptım. Kalıp falan anlatmışsınız öyle kalıpla falan alakası yok yani, Bana da bulaşan oluyor. Üstelik daha çok kaşınıyorlar köpek gibi kıskandıkları için. Ben bu adamdan her açıdan gerideyim bari dövmeyi deneyeyim belki o açıdan daha iyiyimdir diye düşünen keko yığınla var.

Ek olarak söyleyeyim gaza gelip de o kaskı falan sakın çıkarmayın bir kavga sırasında. O kaska sabaha kadar vursa anca kendi parmaklarını kırar, aksine vizörü kapatın yapıştırın kafayı burnuna gitsin. Eldiveninizin parmak kısmı zaten kompozit veya demir korumalı oluyor oraya bir de muşta takarsanız vurmadan önce hiç kimse anlayamaz anlasa da kanıtlayamaz. Zaten karşılıklı kavga olduğu için ve adamlar kalabalık olduğu için içlerinden birini öldürmediğiniz sürece haksız tahrik kararı çıkıp en fazla üç kuruş para cezasıyla bitecektir olayın sonu.

Yorumlara bakıyorum aramızda bile trafik kavgasında bıçaklanan var, böbreğin oraya vurdu demiş abimiz. Ana damarlardan birine denk geldi mi bilmiyorum ama böbreğin üstündeki iki damardan birine denk gelse acil müdahale edilmediği durumda en iyi ihtimalle böbreğinden olurdu. Trafikte sizle kavga çıkartacak kadar gözü dönen adam ölmüşsünüz kalmışsınız hiç umursamaz.
    natijax ve HRider bunu beğendiler.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mümkünse kavga etmeyin mümkün olduğunca alttan alın, edecekseniz de etkisiz hale getirmeden, ambulans çağırma ihtiyacı hissetmeden bırakmayın elinizden. Yoksa daha çok hırslanıyor kuduz köpekler. Gidip arabadan bıçak alır, silah alır hiçbir şey almasa bijon anahtarı 10 kilo. Alsa kafanıza bir tane vursa 3 ay pipetle beslenirsiniz.

Ben hep söylüyorum, özellikle İstanbul gibi bir şehirde boş gezmek hiç mantıklı değil. En azından motosikletten düşünce açılmayacağına emin olduğunuz kaliteli kilitli bir sustalı çakı ya da cebinizde bir muşta olsun ki iki, üç kişi geldiği zaman vurduğunuzu tek seferde düşürün. Kalkıp bir daha gelmesinler kalabalık şekilde. Adam eleyin. Her zaman benim anam ağlayacağına onların anası ağlasın derim. Artık hakimler sağ olsun ceza falan yok zaten. Çeksem kafalarına 3'er tane atsam en fazla 40 lira param ve 3 yılım gider. Ölüp de ömrümün geri kalanını toprak altında geçirmekten çok daha iyi bir seçenek. 190 boyundayım 95 kiloyum ve yaşıma göre hatrı sayılacak bir süre vücut geliştirme yaptım. Kalıp falan anlatmışsınız öyle kalıpla falan alakası yok yani, Bana da bulaşan oluyor. Üstelik daha çok kaşınıyorlar köpek gibi kıskandıkları için. Ben bu adamdan her açıdan gerideyim bari dövmeyi deneyeyim belki o açıdan daha iyiyimdir diye düşünen keko yığınla var.

Ek olarak söyleyeyim gaza gelip de o kaskı falan sakın çıkarmayın bir kavga sırasında. O kaska sabaha kadar vursa anca kendi parmaklarını kırar, aksine vizörü kapatın yapıştırın kafayı burnuna gitsin. Eldiveninizin parmak kısmı zaten kompozit veya demir korumalı oluyor oraya bir de muşta takarsanız vurmadan önce hiç kimse anlayamaz anlasa da kanıtlayamaz. Zaten karşılıklı kavga olduğu için ve adamlar kalabalık olduğu için içlerinden birini öldürmediğiniz sürece haksız tahrik kararı çıkıp en fazla üç kuruş para cezasıyla bitecektir olayın sonu.

Yorumlara bakıyorum aramızda bile trafik kavgasında bıçaklanan var, böbreğin oraya vurdu demiş abimiz. Ana damarlardan birine denk geldi mi bilmiyorum ama böbreğin üstündeki iki damardan birine denk gelse acil müdahale edilmediği durumda en iyi ihtimalle böbreğinden olurdu. Trafikte sizle kavga çıkartacak kadar gözü dönen adam ölmüşsünüz kalmışsınız hiç umursamaz.
    tek yaptığı havlamaktı zaten arada sırada kaskı çıkart diyordu neden çıkarayım kardeşim?
    boks biliyorum, kaskım var, eldivenim var. zaten çooook zor ihtimal yumruk yumruğa dalsa indirebilmesi aahahah. neden avantajımı çöpe atayım. zaten kavgacı değilim. zorla kavgaya çekilmişim bir de adama gel beni dövebil şansı mı vereyim
    üstümde kalın korumalı ceket de var. kebap.

o tarz şeyler taşımam yanımda birine çok sert yumruk atsam içim acır bir de onla vursam düşünemiyorum. gerçi bu ibnelere ne kadar üzülürdüm bilemedim.
    birçoğumuz gururludur burada eminim ama bu durumda gururu çöpe atıp he deyip geçmek galiba. ha illah kavga olacaksa. kaskımız, eldivenimiz her şeyimiz tam. gardı alıp beklemek her zaman en iyisi. üzerine gelen biri yumruk atarken dengeyi iyi sağlayamaz o an eskiv yapar anında kontra vurursun hiç bir zaman da kolay kolay geri tepmez. ki zaten kask olduğundan yumruk da atamazlar. anca ya tekme ya da kroşe boşluğuna olacak ki. boşluğa denese suratına yer zaten. uzak duralım da büyük avantajlıyız kask ile

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    tek yaptığı havlamaktı zaten arada sırada kaskı çıkart diyordu neden çıkarayım kardeşim?
    boks biliyorum, kaskım var, eldivenim var. zaten çooook zor ihtimal yumruk yumruğa dalsa indirebilmesi aahahah. neden avantajımı çöpe atayım. zaten kavgacı değilim. zorla kavgaya çekilmişim bir de adama gel beni dövebil şansı mı vereyim
    üstümde kalın korumalı ceket de var. kebap.

o tarz şeyler taşımam yanımda birine çok sert yumruk atsam içim acır bir de onla vursam düşünemiyorum. gerçi bu ibnelere ne kadar üzülürdüm bilemedim.
    birçoğumuz gururludur burada eminim ama bu durumda gururu çöpe atıp he deyip geçmek galiba. ha illah kavga olacaksa. kaskımız, eldivenimiz her şeyimiz tam. gardı alıp beklemek her zaman en iyisi. üzerine gelen biri yumruk atarken dengeyi iyi sağlayamaz o an eskiv yapar anında kontra vurursun hiç bir zaman da kolay kolay geri tepmez. ki zaten kask olduğundan yumruk da atamazlar. anca ya tekme ya da kroşe boşluğuna olacak ki. boşluğa denese suratına yer zaten. uzak duralım da büyük avantajlıyız kask ile
    Her zaman şu mantıkla bakıyorum. Hayatımda muhtemelen bir daha hiç görmeyeceğim adamla neden uğraşayım ki diyorum. İnan böyle daha iyi oluyor be, ilk zamanlarımda ben de senin gibi düşünüyordum. Ama vallahi değmezmiş kendi kafamı yormama. Trafikte sıkıştırıyor adam beni, allah çocuğuna yaşatsın deyip geçiyorum.
    natijax ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)