Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

En İyi Motosiklet Markası

Motovento
    REKLAM ALANI

Sizin için en iyi motosiklet markası hangisi? Neden sizin için en iyisi?
    Benim için Harley-Davidson sebebi ise sağlamlığı ağır duruşu şekil şemal o biçim :D kişiselleştirmeye uygun rahat olması en hoşuma giden yönlerinden biri V twin bloğa ve yüksek hacime sahip olması motorunun stage olarak modifiye edilmesi ve sesi güzel homurtusu (patata kütete patata kütete:DDD) birde trafikte saygınlık görmesi bunun sebebide herhalde süren kişiyi psikopat sanmaları hep filmlerde görürüz psikopat bi tip Harley-Davidson’a biner ve gider insanların saygınlığının buradan geldiğini düşünüyorum yada fiyatında dolayı olda gerek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    TOGG moto tabii ki.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    En iyi motosiklet markası, şu kuduruk fiyat ortamında bir hovardalık edip sahip olabildiğin motosikletin markasıdır. Şu an 2008 model bir Kawasaki kullanıyorum, yarın öbür gün imkanlarım büyür de sıfır bir Forza 250 (Çantalı) ya da Cf Moto 250 Sr alabilirsem benim için en baba markalar Honda ya da Cf Moto olur, eski motorumun yüzüne bakmam.
    PLatooN bunu beğendi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    HD, Ducati, Triumph Mv agusta hiç fark etmez. Doğum günüm biyografi de yazıyor olsa gerek. O gün geldiğinde kapıya bunlardan birinin anahtarını asıp kaçmak isteyen olursa adresi de ekleyebilirim biyografiye Diğer türlü bu kur oranında bunları almak da yürütmek de imkansız zaten.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En iyi motosiklet markası, şu kuduruk fiyat ortamında bir hovardalık edip sahip olabildiğin motosikletin markasıdır. Şu an 2008 model bir Kawasaki kullanıyorum, yarın öbür gün imkanlarım büyür de sıfır bir Forza 250 (Çantalı) ya da Cf Moto 250 Sr alabilirsem benim için en baba markalar Honda ya da Cf Moto olur, eski motorumun yüzüne bakmam.
    Aslında abi cf moto sr okadarda güzel değil bence araba için boya bastırmaya gidiyodum bir tane motosiklet bayisinde gördüm uzaktan bi inceleme şansım oldu ama pek beğenemedim o videolardaki gibi şekil şukul gelmedi gözüme yeni kasa yzf-25 in cazibesi daha güzel bence ama tabi renkler zevkler tartışılmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:44 ----------

Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HD, Ducati, Triumph Mv agusta hiç fark etmez. Doğum günüm biyografi de yazıyor olsa gerek. O gün geldiğinde kapıya bunlardan birinin anahtarını asıp kaçmak isteyen olursa adresi de ekleyebilirim biyografiye Diğer türlü bu kur oranında bunları almak da yürütmek de imkansız zaten.
    Aslında alıyoruz bi Regal Raptor, Regal Raptoryazısını söküp HD yi yapıştırıyoruz oldu sana Harley. Anlamayan HD sanar :DD

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Erenkc91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında abi cf moto sr okadarda güzel değil bence araba için boya bastırmaya gidiyodum bir tane motosiklet bayisinde gördüm uzaktan bi inceleme şansım oldu ama pek beğenemedim o videolardaki gibi şekil şukul gelmedi gözüme yeni kasa yzf-25 in cazibesi daha güzel bence ama tabi renkler zevkler tartışılmaz
    Ben de R25'in eski kasasını (Race blue deniyor sanırım) çok beğeniyorum. Cf Moto 250 sr konusuna gelirsek yakından görmedim, videolardan izlediğim kadarıyla tipi benim zevkime göre güzel.

Ben de R25'in eski kasasını (Race blue deniyor sanırım) çok beğeniyorum. Cf Moto 250 sr konusuna gelirsek yakından görmedim, videolardan izlediğim kadarıyla tipi benim zevkime göre güzel.
    Motor ama çok fotojenik ona lafım yok ama keşke piyasaya 28000-34000 civarı girseydi çok iyi tutulurdu gibi geliyor ama fiyat fahiş yüksek koymuşlar

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    en iyi motor anahtarı cebimde ruhsatı belimde olan motordur.

ya da

benim kriterlerime göre en iyi motoru soruyorsan
    enduro olan her motor benim için en iyidir.

biraz daha filtrelersek
    1000 cc veya üzeri enduro olupta trafikte kullanırken zorlamayan motordur

çok değişiklik istemeden asfaltta viraja yatan, toprakta sağa sola uçan motor en iyi motordur

ama şuan versys 650 en iyi motor
    Justforfun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Motor ama çok fotojenik ona lafım yok ama keşke piyasaya 28000-34000 civarı girseydi çok iyi tutulurdu gibi geliyor ama fiyat fahiş yüksek koymuşlar
    Bence alan yine alacak. Herkesin bakış açısı farklı, misal ben ömrüm boyu motor kullanamayacağımı bilsem şu şartlar altında Çin,Japon,İtalyan,Alman,Hintli,Avusturyalı hiçbir 250 cc'ye o parayı vermem. Ha verecek arkadaşlar vardır, illa ki benim bilmediğim birşeyi onlar biliyor demek ki diye yorumlarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:54 ----------

Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en iyi motor anahtarı cebimde ruhsatı belimde olan motordur.

ya da

benim kriterlerime göre en iyi motoru soruyorsan
    enduro olan her motor benim için en iyidir.

biraz daha filtrelersek
    1000 cc veya üzeri enduro olupta trafikte kullanırken zorlamayan motordur

çok değişiklik istemeden asfaltta viraja yatan, toprakta sağa sola uçan motor en iyi motordur

ama şuan versys 650 en iyi motor
    3'lü çanta ve fosforlu yelek olayını atlama

Motosikleti
    Bence alan yine alacak. Herkesin bakış açısı farklı, misal ben ömrüm boyu motor kullanamayacağımı bilsem şu şartlar altında Çin,Japon,İtalyan,Alman,Hintli,Avusturyalı hiçbir 250 cc'ye o parayı vermem. Ha verecek arkadaşlar vardır, illa ki benim bilmediğim birşeyi onlar biliyor demek ki diye yorumlarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:54 ----------

3'lü çanta ve fosforlu yelek olayını atlama
    topcaseden vazgeçmem ama 3lü çanta opsiyonel :D
    tura çıkarken elimden gelse 4 lü çanta yaparım :D

yelekliyim yelekli
    benzinim hep yedekli
    gezerim dağ tepe
    enduro bize gerekli :D
    BloodyBaron ve vitalx bunu beğendiler.
    since 1987

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    topcaseden vazgeçmem ama 3lü çanta opsiyonel :D
    tura çıkarken elimden gelse 4 lü çanta yaparım :D
    İlk kalmalı uzun yoluma Rks ile çıktığımda topcase yok, yan çanta yok, bagaj filesi yok, Çanakkale'ye sırt çantamda 1 uzun, 1 kısa zincir kilitle gidip dönmüştüm. Acıdan ağlayacaktım, ne omuz kalmıştı, ne de sırt..
    mavzer-i bunu beğendi.

Motosikleti
    İlk kalmalı uzun yoluma Rks ile çıktığımda topcase yok, yan çanta yok, bagaj filesi yok, Çanakkale'ye sırt çantamda 1 uzun, 1 kısa zincir kilitle gidip dönmüştüm. Acıdan ağlayacaktım, ne omuz kalmıştı, ne de sırt..
    vulcan s kullanırken işe gidip gelirken sırt çantası kullanıyordum yada gezerken falan. içi dolu olmadığı halde rahatsız ediyordu baya
    since 1987

Motosikleti
    cb250r
    aslinda orta sinif olmasi gereken ama yoksulluk sinirinin altinda sabit kazanci olan bir birey olarak, maalesef hayatim boyunca hicbir zaman "bir urunun en iyisi hangisi?" sorusu hayatimin gercegi olamadi..

benim hayatimin sorusu su: "butcemin el verdigi fiyat performans orani en yuksek urun hangisi?"

o yuzden iste telefon xiaomi araba fiat motor da hero olur muhtemelen.. cevabim herooooooo;)

Motosikleti
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslinda orta sinif olmasi gereken ama yoksulluk sinirinin altinda sabit kazanci olan bir birey olarak, maalesef hayatim boyunca hicbir zaman "bir urunun en iyisi hangisi?" sorusu hayatimin gercegi olamadi..

benim hayatimin sorusu su: "butcemin el verdigi fiyat performans orani en yuksek urun hangisi?"

o yuzden iste telefon xiaomi araba fiat motor da hero olur muhtemelen.. cevabim herooooooo;)
    xiaomi artık yüksek fiyatlara geliyor. onu listeden çıkart
    oneplus al. en iyisi o
    Mr.wind bunu beğendi.
    since 1987

Allah rahmet eylesin aklıma Barkın abi geldi hindistanlı rolü kafamda canlandı bi herooooooo deyince ne iyi insandı bide bu forumda üyeliğini görünce bi değişik oldum.
    Mr.wind bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Sizin için en iyi motosiklet markası hangisi? Neden sizin için en iyisi?
    Benim için Harley-Davidson sebebi ise sağlamlığı ağır duruşu şekil şemal o biçim :D kişiselleştirmeye uygun rahat olması en hoşuma giden yönlerinden biri V twin bloğa ve yüksek hacime sahip olması motorunun stage olarak modifiye edilmesi ve sesi güzel homurtusu (patata kütete patata kütete:DDD) birde trafikte saygınlık görmesi bunun sebebide herhalde süren kişiyi psikopat sanmaları hep filmlerde görürüz psikopat bi tip Harley-Davidson’a biner ve gider insanların saygınlığının buradan geldiğini düşünüyorum yada fiyatında dolayı olda gerek
    Chopper, cruiser hayalim olsa HD için bütçe ayırabiliyor olsam İndian da radarımda olurdu.

TIGERSHARK bunu beğendi.

Chopper, cruiser hayalim olsa HD için bütçe ayırabiliyor olsam İndian da radarımda olurdu.

https://i.hizliresim.com/GK84DL.jpg
    Ojinal halinide severim ama custom HD ler bambaşka hiçbir ss motorda şu hava yok be :DDD

Orjinalleri zaten o biçim kişiselleştirmeye girince mükemmel oluyor alet nalet

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Night Rod veya glide'lar diyip köşeme çekileyim.

Forumdan Uzaklaştırıldı

Hero iyi hoş da 100km hızla stabil gidicek bir tane motoru yok.

7500 devirde 100km hız yapıyor heronun motorları, çok bağırıyor motor, kesiciye girmesine 1500 devir kalıyor yani.

6. Vites olmaması büyük eksi.

En iyi motor binebildiğim motor, markası önemli değil.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)