Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ducati 2021 Fiyat listesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kitapçıklarında değişim gerektiği km yazar ama bizim ülkede yok öyle bir bakım yapan yok sizdeki super duke 1290 için bile belli bir süre sonra değişim zamanı vardır parçaların , egzantirik zinciri uzadığında ses gelince değişir millet , balatalar değişirken sadece balata değişir ama yaylara ya da saçlara bakmadan direk takarlar, fren hidroliklerini değişmediği için balatalarda sorun olduğunu sananda var.
    neyse muhalefet olmak için yazıyorsan eyvallah canın sağolsun ama benim demek istediğimle sizin çıkışınız biraz alakasız burada
    Asinan her mekanik parcanin omru vardir. Ama bazi parcalar duzenli degisim ister. Digerleri motorun omru boyunca calismak uzere dizayn edilir. Piston etekleri, krank rulmanlari gibi... Bunlar da bir gun iyice asinir ve degisim ister, ama o gun geldiginde... Normalde bu parcalar degisene kadar araci degistirirsiniz muhtemelen.

Trigger zinciri boyle bir parca. Evet, kullanimla uzar; onun icin de hidrolik basincla calisan "automatic chain tensioner" icerir. Ariza cikmadigi muddetce de degisim istemez. Kayis oyle degil. Zamani gelince degisir. Asinmasi beklenmez.

Az once SDR'in manueline baktim. Boyle bir degisim yok. Zincir kullanip ta belli araliklarla zincir degisimi isteyen kitapcik bulursaniz paylasin...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    valla ne derseniz diyin fiyatlar güzel çekici.zaten ne alırsanız alın 130 140 veriyorsun az daha koyup ducati hayal değil.akıllardaki tek soru desmo bakımı gerçekten yüz yüze gidip sorucam 937 monster a baya bi hallendim.şuda var 30bin eğer o motora binmicekseniz desmo bakımınıda dert etmenize gerek yok.şu ana kadar hiç bir motoruma o kadar binmedim o yüzden pek hesabıma girmiyor o konu.ama tutupta 10 12 bin tl falan bir bakım masrafı varsada bunu satarken adam ortasını bulalım dicek haklı olarak.bilmiyorum bana gerçekten şu liste hem çok pahalı hemde makul geliyor
    honda afrika twin 137 bin tl
    ducati multisrtada 142 bin o yüzden konu motor kalitesi güzelliği veya fiyatları değil bu desmo bakımını açmak olmalı.bu 2li kıyaslamada hondaya gidip bakmam bile.bu arada artık desmo bakımı 30bin.bir japonun örneğin z900 mt09 ile ducati 821,937 nin 30bin km bakımı için acaba harcanan para ne kadar tutar? 123 bin tl ye monster 937 gerçekten içimden geçiyor

Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ne derseniz diyin fiyatlar güzel çekici.zaten ne alırsanız alın 130 140 veriyorsun az daha koyup ducati hayal değil.akıllardaki tek soru desmo bakımı gerçekten yüz yüze gidip sorucam 937 monster a baya bi hallendim.şuda var 30bin eğer o motora binmicekseniz desmo bakımınıda dert etmenize gerek yok.şu ana kadar hiç bir motoruma o kadar binmedim o yüzden pek hesabıma girmiyor o konu.ama tutupta 10 12 bin tl falan bir bakım masrafı varsada bunu satarken adam ortasını bulalım dicek haklı olarak.bilmiyorum bana gerçekten şu liste hem çok pahalı hemde makul geliyor
    honda afrika twin 137 bin tl
    ducati multisrtada 142 bin o yüzden konu motor kalitesi güzelliği veya fiyatları değil bu desmo bakımını açmak olmalı.bu 2li kıyaslamada hondaya gidip bakmam bile.bu arada artık desmo bakımı 30bin.bir japonun örneğin z900 mt09 ile ducati 821,937 nin 30bin km bakımı için acaba harcanan para ne kadar tutar? 123 bin tl ye monster 937 gerçekten içimden geçiyor
    Bildiğim kadarı ile desmo bakımını yapan özel servisler olması lazım biryerde okumuştum ama hatırlamıyorum nerede okuduğumu.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Geçen aylarda aslında parası olan multistrada alsa bir yıl içinde büyük kara geçebilir (120bin tl civarıydı), şu an korlas teşviki var, bitince 180bin olacak ve artık sıfırına güç yetmeyecek, 120 bine alıp 1 sene kullanıp, fiyat 180bin bandına gelince 140bine rahat satılabilir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler