Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

bu gidişle çocuğum olmayacak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    domicik 400 ug
    yav bugün eve geldiğimde alt tarafımı komple ısıtmam saatlerimi aldı. ciddi söylüyorum. başlık işin şakası tabi de biz yine de önlemi elden bırakmayalım.
    mecbur yatağa yattım içeri 2 tane sıcak su torbası aldım. uyudum 2 saat.

hele hele malum bölge ciddi manada donuyor.
    ben bir de depoyu daha rahat sıktığımı düşünüyorum depoya baya yapıştırınca. böyle olunca da sağlık kısmında problem yaşayabilirim. tabi ondan ziyade konforu da ciddi düşürüyor.
    içlik giymeyi de pek sevmem ama içlik giymek şart galiba.
    içlik + pantolon? başka önerisi olan var mı? başlığı açmışken ciddi ısıtan içlik önerisi de alırım. ince olması artısı olur.

şu depoyla arama mesafe bıraktığımda da rahat hissetmiyorum kendimi. illah değdiricem

edit: decathlondakileri denicem alayım bir 3 tane şimdilik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosiklete takılan dizlikler var bacakları soğuktan koruyor kolaçanın videosunda vardı şekili bozuyor ama büyük ihtimal sıcak tutuyordur

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    depo yüksekliğinden kaybediyorsun, ns200 de üşümeye başladıgımda bacaklarla depoyu kıstırıp hafif eğiliyorum oraya rüzgar girmiyor :D

soguk havada iclik şart. ya da poşete sarcan
    recaip ve natijax bunu beğendiler.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    kullandığın pantolonla da alakalı.
    korumalı kot kevlar giyersen oraya soğuk pek işlemiyor
    espresso bunu beğendi.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Ankara'da yaşamadığını düşünüyorum. Bahardan yaza geçerken hava güneşli falan motorcu arkadaşa şu örtüleri sök artık yaz geldi dedim. Arkadaş motorun üstüne daha yaz gelmedi demişti. Çok haklı. Çünkü rüzgar kıyafetin içine dolunca çıplak olmaktan farklı bir şey olmuyor. Yani anlatmak istediğim kıyafetinin içine rüzgar dolmasını bir şekilde engellemen lazım. Ankara gibi soğuk yerde pantolon güzel koruyor ama fermuarin arasından giren hava makineyi korkutuyor.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    içlik giyen adamda .içlik olmaz

hadi o tarafı biraz üşüttün diyelim. Çok ta sıcak baskı uygulama oraya, vücut sıcaklığından düşük olması gerekiyor.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    https://www.feyizoglu.com/armode-lin...sim_55646.html

Bu tarz normal kotun üzerine giyilen hem su geçirmez dış kumaş hem de çıkarıp takılabilen iç astarı olan bir pantolonla üşümeniz mümkün değil. Bunun yanları komple fermuarlı olanları var, onları giyip çıkarması daha kolay olur.

Ben indirimdeyken motomaxtan almıştım, yan fermuarı dize kadar. Giyerken çok sıkıntı olmuyor da işe geldikten sonra otoparkta hem botu hem pantolonu çıkarıp spor ayakkabıya dönmek biraz uğraştırıyor. Çok soğuk ya da yağışlı olmadığı sürece uğraşmıyorum.

Edit:

Aha da yandan fermuarlı
    https://www.feyizoglu.com/Spidi-Supe...lon_52404.html
    natijax bunu beğendi.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

2 haftadır içlik + kot + LBC (link) ile işe gelip gidiyorum, hiç üşümedim.

Bu havalarda içlik + pantolon üzeri 3. katman şart.
    natijax bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Sıcak su torbasiyla uyumayın, organlarımız pişer ve ölme riskiniz var. Kadının biri bu şekilde ölmüştü.

Gerçekten dikkat edin böyle şeylere.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Oranın soğuk kalması o kadar önemli değil donmadığı sürece sorun yok :D Decathlonda bir pantolon var güzel su, rüzgar almıyor ve içinin astarı sıcak tutuyor ama bedenini biraz büyük al zira tam beden alınca dikiş yerlerinden ve apış arasından su alabiliyor. Uzun yolda 30 dk ve üstü mesafelerde üşütüyor. Ben üstüne 2 tane daha pijama ve en üste iş monttan aldığım yağmurluğun altını giyiyorum 2 saatlik yolda bile sıcak kalıyor alt mesnet :D

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorcular böyle gayretli şekilde giyinmeye devam ederlerse 1000 sene sonra evrim geçirecekler, derilerinin üzerinde koruyucu katman ortaya çıkacak.
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oranın soğuk kalması o kadar önemli değil donmadığı sürece sorun yok :D Decathlonda bir pantolon var güzel su, rüzgar almıyor ve içinin astarı sıcak tutuyor ama bedenini biraz büyük al zira tam beden alınca dikiş yerlerinden ve apış arasından su alabiliyor. Uzun yolda 30 dk ve üstü mesafelerde üşütüyor. Ben üstüne 2 tane daha pijama ve en üste iş monttan aldığım yağmurluğun altını giyiyorum 2 saatlik yolda bile sıcak kalıyor alt mesnet :D
    Spermlerin yaşama ısısı 36 derece diye biliyorum.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

aynalar yetersiz olabilir

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Spermlerin yaşama ısısı 36 derece diye biliyorum.
    36 da yaşam süreleri kısalıyor :D 35.5 muydu neydi öyle birşey olması lazım üretimi ve yaşaması için :D zira o yüzden paket halinde dışarıdalar :D Neyse soğuk önemli değil o kadar sıcak olmasın :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:45 ----------

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcular böyle gayretli şekilde giyinmeye devam ederlerse 1000 sene sonra evrim geçirecekler, derilerinin üzerinde koruyucu katman ortaya çıkacak.
    En kötüsü eve geldiğimde üstümdekileri çıkartırken bizimkilerin acır halde bana bakmaları işte o an aşkın bedeli buymuş diyorum :D

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "İçlik sevmiyorum" diye bir önyargı oluşturmuşsunuz. Kaliteli bir içlik kullanın. Konforunu görünce önyargınız kırılır.
    Eviniz kaloriferli değilse elektirikli yatak altlıkları kullanabilirsiniz. 30 dakika çalıştırıp kapatın. Yatağınız mis gibi olur.
    Halinize şükredin. Yaşım nedeniyle artık hiç bir ekipman beni koruyamıyor. Kasım ayında 8,5 saat süren İzmir-İstanbul seyahatinden sonra ilk önce hastalanmadan gelebildiğimi düşündüm. Ama sonradan ortaya çıkan rahatsızlıklar 1 ay sürdü. İlk işim aküyü söküp motoru kışın kullanmamaya karar vermek oldu. Artık tatlısu motorcusuyum
    natijax bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Soğuk iyidir, orayı çok çok sıcak tutmaya alışırsanız çocuğunuz yine de olur ama pek hayırlı bir evlat olmaz. Bırakın kötünün iyisi değil en kaliteli olan yarışı kazansın.
    M.balibey bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soğuk iyidir, orayı çok çok sıcak tutmaya alışırsanız çocuğunuz yine de olur ama pek hayırlı bir evlat olmaz. Bırakın kötünün iyisi değil en kaliteli olan yarışı kazansın.
    Allah iyiliğini versin abi :D
    tommygun bunu beğendi.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı natijax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav bugün eve geldiğimde alt tarafımı komple ısıtmam saatlerimi aldı. ciddi söylüyorum. başlık işin şakası tabi de biz yine de önlemi elden bırakmayalım.
    mecbur yatağa yattım içeri 2 tane sıcak su torbası aldım. uyudum 2 saat.

hele hele malum bölge ciddi manada donuyor.
    ben bir de depoyu daha rahat sıktığımı düşünüyorum depoya baya yapıştırınca. böyle olunca da sağlık kısmında problem yaşayabilirim. tabi ondan ziyade konforu da ciddi düşürüyor.
    içlik giymeyi de pek sevmem ama içlik giymek şart galiba.
    içlik + pantolon? başka önerisi olan var mı? başlığı açmışken ciddi ısıtan içlik önerisi de alırım. ince olması artısı olur.

şu depoyla arama mesafe bıraktığımda da rahat hissetmiyorum kendimi. illah değdiricem

edit: decathlondakileri denicem alayım bir 3 tane şimdilik
    https://www.ayyildiziselbiseleri.com...otorcu-takimi/

Bizim gruptan bir arkadaş sanırım bu takımı giyiyordu. Atlet vardı üstünde sadece akşam vakti. Fotoğrafını çekip atmıştı kanıtlamak için. Alt tarafı bilemem.

Bu arada siteye girerken güvenlik uyarısı veriyor ama grupta bir arkadaş kasım yada aralık gibi fiyat sorduğunda 200 tl demiş ama stok yoktu sanırsam.
    Bunun altına korumalı pantolon giymek yerine direk mont ve pantolonuna astar attırıp korumaları bu takıma takacan. Belki sürtünme dayanıklılığı şüpheli olur ama en azından çarpma dayanımı olur. Soğukta almaz. Ama siz bilirsiniz tabii.

Firmanın numarası: 0535 600 14 53
    İstanbul'dalarmış.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vucut isisindan 2-3 derece daha dusuk olmasi yeterli diye biliyorum hocam, dondurma degil bunlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:18 ----------

Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada siteye girerken güvenlik uyarısı veriyor ama grupta bir arkadaş kasım yada aralık gibi fiyat sorduğunda 200 tl demiş ama stok yoktu sanırsam.

Firmanın numarası: 0535 600 14 53
    İstanbul'dalarmış.

https://www.ayyildiziselbiseleri.com...701-scaled.jpg
    Sitenin SSL guvenlik sertifikasinin suresi bugun itibariyle bitmis ve farkinda degillerdir

"Valid from January 29, 2020 to January 29, 2021"

Siteden alisveris yapilmasini onermem, gonderilen veriler sifreli degil acik halde gider.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Soğuk hava için korumalı pantolon kullanılmıyorsa içlik + windstopper bir pantolon işinizi görür. Decathlon gibi spor malzemeleri satan yerlerde bulunuyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)