Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Senetle motosiklet satan yerler ile ilgili

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı mattiadestro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok da detaylı araştırmadım ama peşin 17-18 bin liraya msx125 ve cbr125 bulunuyor. hem de bu motora göre çok daha iyi durumda olanlar.

ben olsam onlara bakardım.
    Benim MSX125' i durumu ve km' si de göz önüne alındığında uygun bir fiyata vermeyi planlıyorum (model değişikliği, garaj 6. motosikleti kaldırmıyor malesef). İsteyen varsa özelden mesaj atabilir, henüz sahibinden' e eklemedim, belki hiç eklemem 6. motosiklet sokakta yatar. Olabilirmi Evet, olabilir Neyse, ilgilenen olursa diye yazmış olayım. Hatta bir de resim ekleyeyim

Metela bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Ben o paraya pulsar alırım kafam rahat olur. Bozulsa da bakımı da gelse ucuz olacağı için için yanmaz.

Alıntı Rdapl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abim söylediklerinin hepsi doğru. Fakat 17’me girmek üzereyim. Yaklaşık 13 14 yaşımdan beri köyde cg den tut cub, ybr gibi motorlar sürdüm sürmeyi de iyi biliyorum. Fiyatlar pahalı ama bunu bilerek r125 istiyorum. Zaten kışın kullanmayacağım,1.5 sene kadar sonra da 18 olup araba ehliyeti veya daha yüksek cc geçeceğimden bunu elimden çıkarırım. Babama piyasadan bahsediyorum, 20 bin bi motora vermem vs. Diyor. Haklı da aslında ama daha da artacak gibi. Sadece gidon kısmı ve deposu beni biraz işkillendirdi. Gidonu hırpalanmış gözüküyor,aslında boyasam düzelir gibi. Deposu da değişmiş olabilir veya boya olabilir. Zaten 3000 TL hasar kaydı var. Bir de bu senetle motor satan yerlere güvenmek... Çok kararsız kaldım alıp almamakla...
    İşine karışmak gibi olmasın ama eğer a1 ehliyetin varsa 125cc bak ama ehliyetin yoksa 1.5 sene beklemeni tavsiye ederim çünkü illaki cc yükseltmek istiyeceksin birdaha ehliyet parası vericeksin.
    Yamahanın 125cclik blokları güzel
    inceleme videolarını izlemiştim grenajlarının oynamasından şikayet ediyorlardı eğer yeni kasa mt125 ile frenleri aynıysa frenleri başarılı diyebilirim (bildiğim kadarı ile yzf r125 ile mt125 arasında grenaj farkı var) eğer artçı alırsan r125 veya mt125 e baya bir şikayet dinlersin kalça ağrısından ötürü :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler