Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Adam garaj önüne park etmenin açığını bulmuş

Motovento
    REKLAM ALANI
    Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normal şartlarda belediyeden izin almadan kaldırım ve önü dahil sabit nesne çakamazsınız. İşgaliye denen şey budur, bunun bir bedeli vardır. Yaptığınız belirlenirse ve memurda kurala uyan bir tip çıkarsa gelip cezai işlem yapabilir. Sizinse zaten çevreleyip kapatabilir, bariyer koyabilirsiniz ancak bunun dışında belediyenin iznine tabisiniz. Dolayısıyla sorduğu soru gayet mantıklı. En fazla çağırıp ceza yazdırılabiliyor veya çektirilebiliyor.
    Ben yola diye bir şey demedim burada, garaj önüne bariyer koyabilir dedim, yani garaj girişi olduğunu belirtir. Ayrıca belediyeden bir izne tabi olarak artık işgaliye mi ne ise duba koyabilir. Bunun yasal prosedürü var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende yıllardır aynı durumdayım ya kaç kez acil arabayla çıkmam gerekiyor çıkamadım ben ilçeye giden yol üzerinde oturuyorum etrafım tarla zaten ...ları gelip benim garaja sıfır park yapıyorlar. O delinatörlarin üzerinden geçiyorlar haberiniz olsun ben delinatörün yanına ikide büyük saksı koydum fakat bazı ...ları o saksıyı garajın kapısına dayayıp yine garaj kapısının önüne park ediyor. Bulursanız bir çare buraya yazarsanız sonucu sevinirim ben ceza kestirdiğim halde hala devam ediyorlar. Benim garajın çatı çıkıntısından dolayı ben aracları çektiremiyorum.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    yada şu yöntemi uygulayın

nalburdan teneke boya alın. içine biraz benzin karıştırın
    gece herkes uyurken çiviyle tenekeye 4 delik açıp arabanın üzerine bırakın

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence gidip kafasına 2 el sıkın ve olsun bitsin. Ne uğraşacaksınız bu kadar?

Motosikleti
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence gidip kafasına 2 el sıkın ve olsun bitsin. Ne uğraşacaksınız bu kadar?
    yakalanırsa uzun yıllar yatma ihtimali var. o olmas
    since 1987

Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakalanırsa uzun yıllar yatma ihtimali var. o olmas
    Diğerlerinde de yakalanırsa uzun yıllar cöremesini çekme ihtimali var o ne olacak?

Çağırırsınız polisi eğer haklı iseniz çakar cezayı 3-5 taneden sonra bırakmaz zaten... Neyin eşkiyalığında millet anlamıyorum. O saydıklarınızın 10 da 1 ini bana yapsa ve yakalasam 10 katıyla cezalandırırım. Muz cumhuriyeti mi burası?
    Green Arrow bunu beğendi.

Motosikleti
    biyerde ucuza kaldıraç bulup arabanın 4 lastiğinide sök sakla. arabanın altına 4 tane kalas bulup öyle bırak

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biyerde ucuza kaldıraç bulup arabanın 4 lastiğinide sök sakla. arabanın altına 4 tane kalas bulup öyle bırak
    bence uzakdan kumandalı c4 koysun
    park eden adamda geri arabasına binince balkondan izleyip kumanda ile patlatsın

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    üstte yazdığım mesajdaki gibi etiket olayını tavsiye ederim. Eğer hep aynı arabaysa her gün bir fazla etiket fazla yapıştırmak yeterince sinir eder hem de kalıcı zarar vermediği için yasal olarak da sorun çıkarmaz gibi.
    mavzer-i bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı sharkspeedr2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence uzakdan kumandalı c4 koysun
    park eden adamda geri arabasına binince balkondan izleyip kumanda ile patlatsın
    yan dairelere ciddi zarar verir. basit bir düzenek ile market torpili yapabilir. motorun içinde yerleştirip kibritli bir düzenek ile araba çalışınca torpili ateşleyip motor bölümünde patlatabilir
    since 1987

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    egzosa tişört tıkayın bozulsun.
    adamlar tankı durdurdu bu yöntemle
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzosa tişört tıkayın bozulsun.
    adamlar tankı durdurdu bu yöntemle
    saçmalama. 1.8 bilemedin 2.0 motoru 150 küsür beygirli arabayı tişört nasıl durdursun.

tankı durdurur, çünkü o V16 motor ve 1000 küsür beygire yakın gücü var. onun egsosa don bile tıkasan durdurur
    since 1987

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benım tişörtler XL bence tıkar :D :D
    mavzer-i bunu beğendi.

Motosikleti
    en güzel seçenek şimdi geldi aklıma. kapı koluna fare tutkalı sür
    espresso bunu beğendi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Tanklarda egzozu mu tıkamışlar? Şakadır o, en fazla asker içeride kontak kapatmıştır veya yakıt bitmiştir. +20cm' lik en az ikili dairesel veya köşeli yapıya sahip egzoz çıkışlarını kapatabilmeniz için filden çıkma mont kullansanız hava. Hele o çıkış basıncına... sadece gülerim.

ALMAN TANK FİRMASI: EGZOZUNA TİŞÖRT TIKAMAKLA TANK BOZULMAZ

Alman Leopar tanklarının üreticisi firma, basın bürosuna gönderilen soruya verdiği yanıtta, ürettikleri tankların egzozuna tişört tıkanmasından etkilenmeyeceğini açıkladı.
    Habere göre, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin de kullandığı Alman Leopar tanklarının üreticisi firma, basın bürosuna gönderilen soruya verdiği yanıtta, ürettikleri tankların egzozuna tişört tıkanması durumunda sürüşlerinin ve diğer fonksiyonlarının etkilenmeyeceğini belirtti.

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Arkadaşlar, parkettiğim yerden çıkmamı engelleyecek şekilde araç koyamaz bunun nesini anlayamadınız? Ben size demiyorum ki evimin önüne araç çekmesin. Çeksin babuş, farketmez. Kendilerine de söyledim, motorun çıkacağı kadar yer bırakın sıkıntı yok diye. Ama gelip, hala yer varken sıfır çekiyorsa garaja. Art niyettir, ve karşılığını alır. Empati duygunuz olsun biraz, örneğin aracınızı garaja koydunuz. Evde gece uyurken allah korusun babanız kalp krizi geçiriyor. Bir bakıyorsunuz ki garajın önüne araç çekmişler, ne yapacaksınız. Burası devletin alanı aferin istediği yere koyabilir arabasını bana mı sorucak? diye düşüneceksiniz? Lütfen yapmayın. Bunu savunanlar, garaj önüne parkeden davarlardır.

NOT:Mülk şahıs mülküdür, herhangi bir apartman vs değil, müstakildir.
    M.balibey, espresso ve Onur34 bunu beğendiler.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Aracın sahibini bul.
    Gözlerinin içerisine kararlı bir şekilde bakarak şöyle de;
    -Lütfen aracınızı garaj önüne park etmeyin.
    Bir daha yapmayacaktır.

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Benim evin kaldırımları geniş yan komşu arabasını bırakmaya başladı apartman sakinleri güzelce uyardı ben ise fotoraf cekip belediyeye ordanda trafige şikayet etip sonrasında ise kandırım taşlarını degiştirip mantarlı modelinden yaptırınca sorun düzeldi BİR DİLEKÇE yaz belediyeye yada gidip konuşun bi caresi var elbet .

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aracın sahibini bul.
    Gözlerinin içerisine kararlı bir şekilde bakarak şöyle de;
    -Lütfen aracınızı garaj önüne park etmeyin.
    Bir daha yapmayacaktır.
    İnsanlar keşke sandığınız kadar ahlaklı olsa. Ben bunu söyledim son kişiden "Yemekdik lan malını" diye tepki görmüştüm. Ki arkadaşın durumuda benimle aynı arazi benim garaj benim aracın %40si benim arazimde garajın önünü kaparken % 60 ilçe arası ana cadde üzerinde kalıyor.

108 tlde bunları kesebilecek gibi değil acaba bu ceza günde kaç kez hangi şartlarda kesilebiliyor. Aramızda belki bunu bilen bir hukukcu vardır.
    Onur34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)