Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bu güzellik için konu nasıl açılmaz ?? ducati 937 monster

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    bende dedimki konuyu açalım haberi olmayanlarında haberi olsun.gerçi bilsekte bir şey değişmiyor ama kesinlikle şu dönemde rekabetçi bir fiyata satılıyor heleki 40 gün önce tanıtılıp satılan bir ducati için dumanı üstünde taze.120.000 tl pahalı ama kesinlikle ucuz ducati için mt09 fiyatına şu an 937 alınabilir hatta sanırım ben alırdım.bu arada eski kasa olarak kabul edilen monster 821 110.000bin tl ye satılıyor.şeytan diyor sat mt07 yi koy al 15bin km bakım aralığı ve 30bin desmo bakımı var bence gayet makul.

buda videosu
    https://www.youtube.com/watch?v=JPIeQuaJjsQ
    furkanguvenc bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Güzel motor da resimleri incelerken bile Desmo bakımım geldi

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel motor da resimleri incelerken bile Desmo bakımım geldi
    valla r25 bakımı bile şu an 350 tl falan sanırım o yüzden bunu alan adama koymaz.fiyatı bilmiyorum ama 30bin ağır bakımında zaten her motorda sağlam para eden parçalar değişiyor.o yüzden totale vurduğumuzda ben aşırı pahalı tutacağını hiç sanmıyorum.bildiğim kadarıyla monster serisi en uygun tutan desmo bakımı olan motorlar.işçilikten ötürü herşey açıkta.benim baya bir aklıma girdi açıkcası.sonraki basamak olabilir

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Hoş motormuş cidden.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Maaşımı dolar ile alsaydım eğer alırdım Ducati'yi ama TL ile maaş alıyorum maalesef.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    desmo bakımının fiyatından haberiniz varmı ki de normal olarak görüyorsunuz

eğer tam emin değilseniz size şu videoyu gönderiyorum

açılan videoda 3. dakikaya gidip desmo bakımı hakkındaki fiyatı duyabilirsiniz :D

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Çok beğenemedim tasarımı, öncekilerden çok farklı, arada kalmış bir tarz, alışmak gerekiyor, çok yabancı geldi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:08 ----------

Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla r25 bakımı bile şu an 350 tl falan sanırım o yüzden bunu alan adama koymaz.fiyatı bilmiyorum ama 30bin ağır bakımında zaten her motorda sağlam para eden parçalar değişiyor.o yüzden totale vurduğumuzda ben aşırı pahalı tutacağını hiç sanmıyorum.bildiğim kadarıyla monster serisi en uygun tutan desmo bakımı olan motorlar.işçilikten ötürü herşey açıkta.benim baya bir aklıma girdi açıkcası.sonraki basamak olabilir
    Benim CB500F'in 30.000 bakımı 475TL tuttu bu Ağustos'ta; onun da yarısından fazlası Motul 7100 yağ

Motosikleti
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maaşımı dolar ile alsaydım eğer alırdım Ducati'yi ama TL ile maaş alıyorum maalesef.
    valla bende uyguna geliyor diye tercih etmek istiyorum paramız ducatiye yetiyor daha yeni mt07 90 bin tl idi hatta honda sanırım 99bin tl cb650r. ktm mv agusta aprilia gibi diğer avrupalılara göre iddalı

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:17 ----------

Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    desmo bakımının fiyatından haberiniz varmı ki de normal olarak görüyorsunuz

eğer tam emin değilseniz size şu videoyu gönderiyorum

açılan videoda 3. dakikaya gidip desmo bakımı hakkındaki fiyatı duyabilirsiniz :D
    12 duymamıştım 2013 eski serilerde kol gibi çıkıyor ama bu bacak olmuş.diavel de 5000 tl idi 2 sene önce falan motoru almadan bakım fiyatını öğrenip ona göre almalı bunu.ama kendi beklentim monster için 30bin bakımı 4000 max derdim açıkcası.varsa bilen söylesede aydınlansak boşa hayaller kurmasak

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bende uyguna geliyor diye tercih etmek istiyorum paramız ducatiye yetiyor daha yeni mt07 90 bin tl idi hatta honda sanırım 99bin tl cb650r. ktm mv agusta aprilia gibi diğer avrupalılara göre iddalı

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:17 ----------

12 duymamıştım 2013 eski serilerde kol gibi çıkıyor ama bu bacak olmuş.diavel de 5000 tl idi 2 sene önce falan motoru almadan bakım fiyatını öğrenip ona göre almalı bunu.ama kendi beklentim monster için 30bin bakımı 4000 max derdim açıkcası.varsa bilen söylesede aydınlansak boşa hayaller kurmasak
    valla sen ne dersen de. :D 3 sene önce 796 hypermotard için fiyat almaya gittiğimde 7 binlira demişlerdi
    senin 4binlira dediğin sadece işçilik tutar :D
    since 1987

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Uzakdoğu vergileri böyle devam ederse zamanla daha fazla satılır, daha fazla uzman servis açılır (illâ ki distribütör servisi değil, gerekli yatırımı yapmış özel servis...), fiyatlar daha rekabetçi bir düzeye iner.

Motosikleti
    valla sen ne dersen de. :D 3 sene önce 796 hypermotard için fiyat almaya gittiğimde 7 binlira demişlerdi
    alalalaa yani kafam almıyor.anladığım kadarıyla işçilik olarak,dükkan olarak korlas öpüyor bunu herkes biliyor ok ama bu kadarda değildir diyorum.olurda motor almaya niyetlenirsem bakım fiyatını öğrenmeden bu işe girilmez

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    la nası sana başka şeyleride kitlemeye çalışmışlardır arkdaşı yeni yolladık 796 monster için 4500 çıkarttılar fren balatalarıda var ekstradan bende de 2 sene önce 3250 tutmuştu

bu arada motor gördüğüm en berbat monster , alakası kalmamış tasarım olarak monsterla , resmen mv agusta ile yamahanın gayri meşru çocuğu gibi olmuş resmen ama teknik kısma gelirsen çiçek gibi makine orası ayrı.
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Bu monter değil ki... Monsterlığı kalmamış, tasarım kötü bence. Eski monterlar çok daha iyi.
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Yapılan güncellemeler ve teknik veriler çok güzel görünüyor. Tebrik etmek lazım.

Ama dizayn gerçekten de bir acayip; bakınca anında "Bu bir Ducati'dir, bu bir Monster'dır" diyemiyorsunuz...
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    mt-07 abs
    monster dediğin kafes şasi agresif ama sade duruş olur. bu eleman resmen japonları kopyalamış. tasarım olmamış ama ergonomi açısından eski monsterlara göre daha iyi olduğu kesin
    berk_cglr bunu beğendi.

Sadece Ducati'ye has bir durum olmadığını düşünüyorum fakat mühendislikten ziyade günümüz beğenileri,modası artık artık sınırları zorluyor .Zaten birbirinden aşırma tasarımlar ve tekrarın olduğu bir dönemde çıkış yolu olarak tasarımcılar tasarımlarını yuvarlak hatlardan keskin hatlara geçirelim agresif bir görünüm olsun, her yere köşeler ekleyelim düşündüler heralde,sonuçta beğeni algımı yerle yeksan eden bir şey olmuş,gerçek monster bu değil
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı frankestayn1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu monter değil ki... Monsterlığı kalmamış, tasarım kötü bence. Eski monterlar çok daha iyi.
    aslında tamamen aynı sadece ön gidonun altında su soğutmanın yanlarındaki şasi artık gözükmüyor tek fark bu.bende yeni fark ettim neden bu motoru çok beğendiğimi buldum.mv agusta ya evet harbiden baya bir benziyor aynı far tasarımı ondada var ayırt etmek güç 2 motorda italyan.bu arada tasarımının böyle olmasının nedeni eski kasadan tam emin değilim ama 937 aliminyum şasi oldu.yarış motoru bloğu şekline yapmışlar v4 gibi bir şasi var o yüzden dışarıdan gizli duruyor gözükmüyor.hatta şimdi meraktan baktım 821 çelik şasiymiş.hafiflik olarak baya bir yol aldı bu adamlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:12 ----------

Alıntı frankestayn1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında tamamen aynı sadece ön gidonun altında su soğutmanın yanlarındaki şasi artık gözükmüyor tek fark bu.bende yeni fark ettim neden bu motoru çok beğendiğimi buldum.mv agusta ya evet harbiden baya bir benziyor aynı far tasarımı ondada var ayırt etmek güç 2 motorda italyan.bu arada tasarımının böyle olmasının nedeni eski kasadan tam emin değilim ama 937 blok aliminyum şasi oldu.yarış motoru bloğu şekline yapmışlar v4 gibi bir şasi var o yüzden dışarıdan gizli duruyor gözükmüyor.hatta şimdi meraktan baktım 821 tüp çelik şasiymiş.hafiflik olarak baya bir yol aldı bu adamlar motorun tasarımı 20 senden sonra ilk kez değişti desek yeridir hatta sanırım dahada eski şasi artık bitti

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)