Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet Eldiveni Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Link de ki eldiven gayet güzel al gitsin yalnız sakın kısa olanı alma bileği saran uzun versiyonunu al. Hayırlı olsun.
    Kısa olanından alıyordum. Bütçe artınca uzun olanını alıyorum şimdi. Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sefamertcmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısa olanından alıyordum. Bütçe artınca uzun olanını alıyorum şimdi. Teşekkürler.
    Ekipmandan,korumalıklardan hiçbir zaman kısma. Bir kere alıyorsun uzun yıllar kullanıyorsun,bir kere lazım oluyor onda da iyi ki almışım diyorsun. Kullanılmayacak duruma gelmesi için ya yıllarca kullanman yada kaza geçirip haşat etmen gerekiyor.
    sefamertcmn bunu beğendi.
    Dört Silindirin Gücü Adınaaaa ......!

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türk markası olduğuna emin misiniz ?
    Ben öyle duymuştum diye hatırlıyorum ama siz deyince şüpheye düştüm. Türk markası olmayabilir. Ama yurtdışında hiç andes markasını görmedim.

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben five gloves kullanıyorum,desenleri harika,korumaları harika,fiyat çok uygun,n11 den modellerine bakmanızı tavsiye ederim..
    globe racer modeli 285 lira
    Hocam bende internette gezerken five gloves globe modelini gördüm yazın kullanacağım, avuç içi koruması fotolarda zayıf gibi geldi, sizce iş görürmü 280 tl civarlarına var nette düz siyah olanı.

Herkese tekrardan merhaba. Eldivenler elime ulaştı. Gerçekten çok kaliteli. Bana hiç replika gibi gelmiyor. Üstelik çokta rahat. 12 günde "Standart Aliexpress Shipment" ile geldi. TR içinde bu paraya bu şekilde eldiven alamazsınız gerçekten. Toplam 278TL ödedim. Satıcıya fatura kısmında az tutar yazabilir misin? dedim. 5 dolar yazmış. 15,94 tl vergi ödedim. Çok hesaplı geldi. Bu eldiveni önerenlere teşekkürler.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    Thesinner83 bunu beğendi.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Güzelmiş, hayırlı olsun.

Thesinner83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250-R25
    Kısa olanı mı aldınız? Ilk foto da uzun bilekli ama diğerlerinde kısa bilekli var.

Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzelmiş, hayırlı olsun.
    Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

Alıntı Thesinner83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısa olanı mı aldınız? Ilk foto da uzun bilekli ama diğerlerinde kısa bilekli var.
    Hayır. Uzun olanından aldım. Bilek koruması olanından. Arkadan bakınca o şekilde gözüküyor. Kırmızı olan eldiven eski eldivenlerim.
    Thesinner83 bunu beğendi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Merhaba özel mesaj gönderdim, bakabilir misin?

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Ben de bu yil kis icin motovento'nun indirimlerine bakayim diyordum ama M beden yoktu hic istedigim gibi ben de alipta kullanmadigim (kaba ve dar geliyor diye dusunmustum gecen yil, elcik hissiyati dusuk oldugu icin) Five Gloves kisliklara dondum, meger bayagi guzel isitiyormus, yagmurda denemedim. Istanbul 'da bu yil kis soguk gecmiyor, haftaya soguk var gibi sadece.

* Berbat bir yazi oldu farkindayim

TempesTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 RS
    Aşağıdaki ürünü tavsiye ederim. Ben alırken 200tl civarındaydı fiyatı.. Sadece birkaç defa kullandım ama bence fiyatına göre oldukça iyi bir eldiven. Aliexpressden de 2 eldiven almışlığım var. Rüzgardan koruyor ama ihtiyaç halinde hiç iyi iş yapacak gibi değiller. Tabi Çin malı diye kötülemiş olmayayım. Çok çok iyi eldiven yapsalar ucuza satamazlar...

https://www.trendyol.com/andes/sp-5-leather-gloves-motosiklet-eldiveni-p-38772289

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı TempesTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşağıdaki ürünü tavsiye ederim. Ben alırken 200tl civarındaydı fiyatı.. Sadece birkaç defa kullandım ama bence fiyatına göre oldukça iyi bir eldiven. Aliexpressden de 2 eldiven almışlığım var. Rüzgardan koruyor ama ihtiyaç halinde hiç iyi iş yapacak gibi değiller. Tabi Çin malı diye kötülemiş olmayayım. Çok çok iyi eldiven yapsalar ucuza satamazlar...

https://www.trendyol.com/andes/sp-5-leather-gloves-motosiklet-eldiveni-p-38772289
    Ben 5 aydır kullanıyorum memnunum. 135 tlye almıştım. Serçe parmağı biraz uzun o sıkıntısı var.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aliexpressten alayım mı sizce?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:15 ----------

Gümrük vergileri ile beraber toplam 210,41 TL geliyor. Bu akşam bu eldiveni sipariş vereceğim.

https://tr.aliexpress.com/item/1981598694.html?spm=a2g0o.placeorder.0.0.500620eaW uOo3n&mp=1
    Link de ki eldiven gayet güzel al gitsin yalnız sakın kısa olanı alma bileği saran uzun versiyonunu al. Hayırlı olsun.
    Ekipmandan,korumalıklardan hiçbir zaman kısma. Bir kere alıyorsun uzun yıllar kullanıyorsun,bir kere lazım oluyor onda da iyi ki almışım diyorsun. Kullanılmayacak duruma gelmesi için ya yıllarca kullanman yada kaza geçirip haşat etmen gerekiyor.
    E oldu mu şimdi? Aliexpress'ten ALMAYINIZ. Sebebi aşağıdaki videoda. Paranız yoksa, bekleyiniz, binmeyiniz, para biriktirip İYİ bir ürün alınız.

Andes aslında Alpinestars'ın bir ürün gamı idi. Ancak Motovento marka haline dönüştürüp replika ürün ürettirdi. Bakınız SAHTE değil, replika. İkisi başka şeyler. Hani 600RR var. Race Replica.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    80-90 tl ye nic eldiven alın.
    10 yıldır kullanıyorum..

Mustafa ÖZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Herkese iyi forumlar. Öncelikle yeni kaydoldum. Hatam olursa kusura bakmayın. Forumu uzun zamandır takip ediyorum, belki soru sorarım diye üye oldum. Bir çok eldiven konusunu okudum fakat çoğu eskiydi. Ben de yenisini açmak istedim. Eldiven arıyorum. Aliexpress gerçekten ucuza eldivenler var. Tam emin olamadım. Sizler ne dersiniz? Bütçem çok zayıf. Mont olarak Scoyco Jk37 sipariş verdim(900TL). Mont nasıl sizce? Eldiven için bütçem 200 kadar, 250 çıkabilirim. 50 TL daha koyup daha kalitelisi varsa da ekleyebilirim. Eldiven önerilerinizi bekliyorum.
    www.motoventooutlet.com sitesine bak Alpinestar eldivenlerde çok yüksek indirimler var. 280 tl.den başlayan fiyatlar var. Ben diğer sitelerde 850 tl ye satılan 4 mevsim Alpinestar Corozal ds gloves eldiveni 415 Tl ye aldım.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E oldu mu şimdi? Aliexpress'ten ALMAYINIZ. Sebebi aşağıdaki videoda. Paranız yoksa, bekleyiniz, binmeyiniz, para biriktirip İYİ bir ürün alınız.

https://www.youtube.com/watch?v=DftI...nel=BikeBandit

Andes aslında Alpinestars'ın bir ürün gamı idi. Ancak Motovento marka haline dönüştürüp replika ürün ürettirdi. Bakınız SAHTE değil, replika. İkisi başka şeyler. Hani 600RR var. Race Replica.
    illaki her şey parası kadar yalnız video da bir şey dikkatimi çekti sahte olan mal için imitasyon deri diyor yalnız benim gördüğüm hakiki deri. Belki başka bir hayvanın derisi olabilir ama imitasyon denen taklit diğer adıyla suni deri değil
    Dört Silindirin Gücü Adınaaaa ......!

Alıntı TempesTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Param olsa inanın konu açmam. 2000 TL eldiven alırım. Çokça araştırdım ve bütçe kısıtlanınca bu eldiveni aldım. Elbet doğrudur. Umarım eldiveni denemek zorunda kalmam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:43 ----------

Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://www.youtube.com/watch?v=DftI...nel=BikeBandit

Yanıtnız için teşekkürler. Bütçesi olan insan orijinal alır, konu bile açmaz. Benim bu eldiveni almamda ki amaç Türkiye içerisinde bu kaliteye sahip eldivenlerin 400-500 TL olması. Orijinal üründen tabii ki kötü olacak ama yine de Türkiye içerisinde olanlardan daha iyi diye düşünüyorum ben. Bir gün düşünce bunu anlayacağım. Umarım test etmek zorunda kalmam.

Yanıtnız için teşekkürler. Bütçesi olan insan orijinal alır, konu bile açmaz. Benim bu eldiveni almamda ki amaç Türkiye içerisinde bu kaliteye sahip eldivenlerin 400-500 TL olması. Orijinal üründen tabii ki kötü olacak ama yine de Türkiye içerisinde olanlardan daha iyi diye düşünüyorum ben. Bir gün düşünce bunu anlayacağım. Umarım test etmek zorunda kalmam.
    Türkiye'deki eldivenler de aynı yerden geliyor

Ancak ben olsam Andes markasından alırdım. Zira Hindistan / Pakistan vb. yerlerde yapılıyor ve inek bol

Motovento'dan deri eldiven alan oldu mu? (Son 3-5 ay içerisinde) Eldivenin durumu nasıldır? Sağlam mı yoksa hani eskimiş / depoda kalmış olduğu için deri yavaştan kendini bırakacak gibi mi? Cevaplara şimdiden teşekkürler.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Valla eldiven işi çok sıkıntılı ben 3 tane eldiven aldım dünya kadar marka denedim .Sonunda Revit Mosca zor oldu elime git hasanpaşaya dükkanları gez dene eldivenleri sonra karar ver scoyconun bir eldiveni var 200 lira çoğu insan baktım onu kullanıyor.

Eldiven alırken parmaklara değil de baş parmağının rahatlığına bak tuş kontrollerinde nasıl hareketi etkiliyor mu .Pek söylenmeyen bişey bu önemli olan baş parmakların rahat etmesi tabi çok da uzun olmasın diğer parmaklar deri eldivenlerde tadilat yapılabilen yerler varmış .

Hasanpaşaya git dene derim ben . Scoyco eldivenler dediğin bütçelerde var.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)