Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet Eldiveni Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese iyi forumlar. Öncelikle yeni kaydoldum. Hatam olursa kusura bakmayın. Forumu uzun zamandır takip ediyorum, belki soru sorarım diye üye oldum. Bir çok eldiven konusunu okudum fakat çoğu eskiydi. Ben de yenisini açmak istedim. Eldiven arıyorum. Aliexpress gerçekten ucuza eldivenler var. Tam emin olamadım. Sizler ne dersiniz? Bütçem çok zayıf. Mont olarak Scoyco Jk37 sipariş verdim(900TL). Mont nasıl sizce? Eldiven için bütçem 200 kadar, 250 çıkabilirim. 50 TL daha koyup daha kalitelisi varsa da ekleyebilirim. Eldiven önerilerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Ben Motospartan bilek korumalı eldiven kullanıyorum. Ne tam kışlık ne tam yazlık, ortası yani baharda en güzel kullanılıyor tabii ben durumumdan yaz kış kullanıyorum. Korumaları gayet güzel görünüyor göze. Bilek koruması olması da çok iyi. Allah' a şükür korumasını deneme fırsatım olmadı. Ama fiyat performans ürünü gibi. Hiç şuan fiyatı ne kadar bakmadım. Bir araştırın.
    sefamertcmn bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Hocam malesef işte herşey bütçe. Eldiven alacaksınız da botu var, dizliği var. Fakir insanlar olduk hep.

Neyse Vexo Clash Deri Eldiven var. 250-300 TL civarı fiyatı var. Deri ve korumalı. Tavsiye ederim.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam malesef işte herşey bütçe. Eldiven alacaksınız da botu var, dizliği var. Fakir insanlar olduk hep.

Neyse Vexo Clash Deri Eldiven var. 250-300 TL civarı fiyatı var. Deri ve korumalı. Tavsiye ederim.
    Yanıtlarınız için teşekkürler. Bot, dizlik, kask ve mont işini tamamladım. Sadece eldiven kaldı. Elimde eldiven var ama çok üşütüyor. Zamanında yurt dışından hediye gelmişti. Fox marka. Ama elimi çok üşütüyor. Onun yerine hem korumalı hem de uzun bir eldiven istiyorum. Bütçe max. 300TL. Aliexpressten alma işine ne diyorsunuz? oradakiler bir tık ucuz sanki. Tavsiye ettiğiniz eldiven çok güzelmiş. Bu nasıl? Aynı paralara alabiliyorum. Furygan marka.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    ben five gloves kullanıyorum,desenleri harika,korumaları harika,fiyat çok uygun,n11 den modellerine bakmanızı tavsiye ederim..
    globe racer modeli 285 lira

Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben five gloves kullanıyorum,desenleri harika,korumaları harika,fiyat çok uygun,n11 den modellerine bakmanızı tavsiye ederim..
    globe racer modeli 285 lira
    Aliexpressten alayım mı sizce?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:15 ----------

Gümrük vergileri ile beraber toplam 210,41 TL geliyor. Bu akşam bu eldiveni sipariş vereceğim.

https://tr.aliexpress.com/item/1981598694.html?spm=a2g0o.placeorder.0.0.500620eaW uOo3n&mp=1
    Atincozkan bunu beğendi.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Ben 6 aydır Andes Sp5 kullanıyorum öneririm. Eksisi serçe parmağının biraz uzun olması. Aliexpressten de güzel eldivenler bulabilirsiniz ama Furygan yazsa da orijinal değil.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 6 aydır Andes Sp5 kullanıyorum öneririm. Eksisi serçe parmağının biraz uzun olması. Aliexpressten de güzel eldivenler bulabilirsiniz ama Furygan yazsa da orijinal değil.
    hocam bu alpinestars mı değil mi, ben anlamadım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    benim kullandığım model avuç içi ve parmak korumalı.sürüş hissiyatı güzel.sepette 285 lira.ben olsam türkiyede kaliteli eldivenler varken aliexpresden eldiven almam.hatta şöyle söyliyim kask + dizlik + dirseklik+ bot + eldiven koruma ekipmanı olduğu için aliexpresdeki ürünlere sıcak bakmıyorum.210 lira ona vereceğinize 285 liraya five gloves var.diğer arkadaşların tavsiye ettikleri eldivenlere de bakın.ben sadece five gloves kullandım.diğerlerini bilmiyorum
    https://urun.n11.com/eldiven/five-gloves-globe-racer-motosiklet-eldiveni-P373080274

Bahsettiğiniz eldiven güzelmiş. 70 TL fark için değer mi sizce? Aliexpresste olanın hava girişleri var. Kalitesiz gibi durmuyor ama belli olmaz. Şans işi bence bu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:11 ----------

Bu eldiven de güzelmiş fikrim değişti şimdi. Dediğim eldiveni alan kişiler olumlu geri dönüş yapmış. Kararsız kaldım.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Ben de furygan afs 10 veya 18 alacağım aliexpress'den, maddi durumumu toplayınca da orijinal bir knox handroid alır devam ederim. Derisi iyi, Alan herkes memnun. Sliderleri çöp bile olsa türkiyede o fiyata kar eldiveni gibi eldiven alıyorsun zaten slidersiz, korumasız. Deri deridir. Et kalınlığı belli, düştüğünde nasıl bir sonuç geleceği az buçuk belli. Benim gözümde bununla aynı kalitede eldivenler Türkiye'de en az 700 800 lira. 200 300 liralık eldivenlerde hem bilek koruması yok, hem slider yok. Geçen gün başlık açmıştım bu eldiven hakkında görmüşsündür belki.
    sefamertcmn ve Thesinner83 bunu beğendiler.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Andes sp-8 eldiveni tavsiye ederim. Yumruk , avuç içi ve bilek koruması var. Fiyat/Performans ürünü. Aliexpress den çakma çukma dandik eldivenler alacağınıza gerçek bir motosiklet ekipmanı üreticisinden almanız sağlığınız açısından iyi olacaktır.(Andes ayrı bir markadır , yani Alpinestars üretmiyor.)

ahmetsafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba yakın zamanda aldığım kullanışlı ve uygun fiyatlı bir eldiven tavsiye ederim..

https://www.motosikletgaraji.com/pro...kislik-eldiven

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı Merdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bu alpinestars mı değil mi, ben anlamadım.
    Andes türk markası. Alpinestarsın Sp5 versiyonun tipini kopyalamışlar ismine de Andes Sp5 demişler.

Andes Alpinestarsın bi serisi olduğu için isimlerden kafa karıştırıyor.
    sefamertcmn ve Merdo bunu beğendiler.

Andes türk markası. Alpinestarsın Sp5 versiyonun tipini kopyalamışlar ismine de Andes Sp5 demişler.

Andes Alpinestarsın bi serisi olduğu için isimlerden kafa karıştırıyor.
    Türk markası olduğuna emin misiniz ?

Bütçe sıkıntısı yaşıyorum.Şu anda FOX edliven kullanıyorum ama korumasız. Aliexpresste olan en azından korumalı. Ben düzelene kadar biraz idare etsin yeter kafasındayım. Siz de doğru söylüyorsunuz.

Alıntı sefamertcmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütçe sıkıntısı yaşıyorum.Şu anda FOX edliven kullanıyorum ama korumasız. Aliexpresste olan en azından korumalı. Ben düzelene kadar biraz idare etsin yeter kafasındayım. Siz de doğru söylüyorsunuz.
    250tl Bütçeniz olduğunu söylüyorsunuz. Size önerdiğim eldiven o fiyatta zaten. Ama illa ki çin malı imitasyon eldiven almayı istiyorsanız o da kişisel tercihiniz.

hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Mümkün mertebe yazlık kışlık ayrı almanı tavsiye ederim.4 mevsimlik dedikleri yazın terletiyor,kışın sıcak tutmuyor bilgin olsun.

Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250tl Bütçeniz olduğunu söylüyorsunuz. Size önerdiğim eldiven o fiyatta zaten. Ama illa ki çin malı imitasyon eldiven almayı istiyorsanız o da kişisel tercihiniz.
    Andes Sp-8 400tl civarında gördüm o yüzden o şekil yazdım. Bir gelişme oldu. Bütçem 400TL şu an. Önerebileceğiniz eldiven var mı bu bütçeye?

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sefamertcmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aliexpressten alayım mı sizce?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:15 ----------

Gümrük vergileri ile beraber toplam 210,41 TL geliyor. Bu akşam bu eldiveni sipariş vereceğim.

https://tr.aliexpress.com/item/1981598694.html?spm=a2g0o.placeorder.0.0.500620eaW uOo3n&mp=1
    Link de ki eldiven gayet güzel al gitsin yalnız sakın kısa olanı alma bileği saran uzun versiyonunu al. Hayırlı olsun.
    Dört Silindirin Gücü Adınaaaa ......!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)