Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Cf moto 250 sr

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    T7
    Motopixel’e kıl olan tek kişi ben değilmişim, iyi hissettim kendimi, yoksa ben mi kılım dye kendimden şüphe etmeye başlamıştım
    Malatya CBR bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalan yanlış konuşuyor ve full reklam peşinde o yüzden beğenmiyoruz. Continental yazısı lastik değil ABS sistemi. Continental hem lastik, hem kontrol üniteleri hem de aktarma kayışları gibi bir çok şey üreten bir firma. Oradaki yazıyı görüpte Çinli gene kandırmış kafasıyla düşünmesi komik gerçekten. Adamlar sizce bunu düşünmeden böyle bir şey yaparlar mı. DID yazıyor ama zincir DID değil demiş, DID sadece görünen zinciri mi üretiyor acaba bir düşünse keşke. Motor bloğunda mesela zincir var belirli parçalar var DID'in ürettiği. O kadar yazıda gidi BASF'a takılmış ona da internetten bakmış şaka gibi :D
    Üstat hep diyorum bu Selçuk adam olmayacak. Cahil kalmakta ısrarcı.
    Green Arrow bunu beğendi.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motopixel'in incelemeleri de bana çok itici geliyor izlerken bunalıyorum
    Sanki motosiklet değilde araba tanıtıyor

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    cfmoto 250den çok motopixel selçuk incelemesi olmuş galiba :D

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı zeynelhazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cfmoto 250den çok motopixel selçuk incelemesi olmuş galiba :D
    :D insanları yanlış yönlendiriyorlar... incelemelerini izlerken uykum geliyor. Uma ila anlaştığı zamanlar nasıl övüyordu motorlarını bi görsen sonra bir canlı yayınına denk geldim bu sever de sövüyor... Anlaşmayı iptal ettiler diye hahahaha şimdi yine övüyor oktay abisinden para aldı herhalde :D
    Green Arrow bunu beğendi.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Açıkçası ben buraya bakmadan önce Motopixel'in incelemelerini, videolarını beğeniyordum. Sonradan burda söylenilenleri düşünüp hak verdim :D . Abonelikten çıktım. Adam gerçektende tüm incelemelerinde benzer cümleler kuruyor. Bu incelemede de 'Üstüne oturduğunuzda verdiği ilk hissiyat şöyle; Ben güçlüyüm diyor sürücüsüne' cümlesini kurdu. Bunu belki 20 kere diğer incelemelerinde de duymuştum. Zaten bunu duyduktan sonra dislike basıp abonelikten çıkıp kapattım.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    izlenecek son kanal olsa yine motopixel olmaz maalesef, CF Moto’dan çok ümitliydim açıkçası fakat şu an markanın ilerleyişi pek iç açıcı gözükmüyor, umarım bu yargıyı 250SR ile kırabilirler zamanla göreceğiz şu an bu model ile ilgili net konuşmak için çok erken.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    adam zontes'i övdü daha ne olsun ya.
    Malatya CBR ve izzmarit bunu beğendiler.

Motosikleti
    cb250r
    cf moto benim gibi potansiyel musterilerini, sirf servis konusu yuzunden kaybediyor.

ama bu adamlarin benim gibi super amator bir motorcunun bile dusundugu seyi dusunmeme ihtimalinin sifir oldugunu hesaba katarsak, demekki servis kalitesini artirmamak onlara daha karli geliyor. o yuzden, cfmoto benim icin cok uzak ihtimal.

keza ktm de super uzak bana. spormotonun magdur ettigi forumdaslardan sonra gidip bile bile lades olmanin mantigi yok.

bajaj da ayni.. dominar ug nin problemlerini birturlu cezemediklerini cok fazla duydum.

yine donup dolasip hondaya geliyorum. heralde servis konusunda digerlerinden iyi. ama cb250r 2021 uretilmeyecek.

geriye kaliyor hero yada ikinci el suzuki.
    basligin altinda alakasiz bir yazi oldu ama neyse kusura bakmayin.

Malatya CBR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ 6 Naked (2015)
    Bu motor 35.000TL ile piyasaya giriş yaptı, ardından Euro 10 lira olduğunda 40.000TL'ye çektiler. Şimdi Euro 9 TL oldu ve %10 ek gümrük vergisi de kaldırıldı. Euro 9 TL olduğu için şuan fiyatının 35.000TL'ye düşmesi, %10 gümrük vergisi kalktığı içinde fiyatının aslında 32.400 TL olması gerekmektedir. Firmalar istemeden insanları yüksek kar payları ile ikinci ele yönlendirmektedir. CFMOTO bu fiyatları 33.000-35.000 TL bandına çekerek sürümden kazanabilir. Bu segmentte motor isteyen arkadaşlarımız aklını çalıştırarak top speedi 155'i geçmeyen söz konusu motora 40.000 TL vermek yerine, top speed'i 169 olan RS 200'e 28.000 TL vermesi daha mantıklı olur. Böylelikle kazıklanmamış olurlar. Biraz + özellikleri ve görüntüsü güzel diye neden fazladan 14.000 TL veresiniz? CF MOTO söz konusu motora 40.000 TL fiyat biçerek Türk Motorcularına akıl testi yapmaktadır. İnşaAllah bu testten geçeriz.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Aboo yorumlara bak. Valla bu motoru aşırı şekilde beğendim ve takip ediyorum bakalım piyasadaki yeri ne olacak onu merakla bekliyorum. Yeni bi soluk işte iyidir. Tabi bu fiyata alıcı bulur mu orası tartısılır. Malum vidrodaki kişiye gelince antipatik biri olasada işini yapmış adam bişi diyemiyorum.

Hadi hayırlısı olsun aldık makinayı
    mattiadestro bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı Deeplune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/4BO0jq.jpg
    Allah kaza bela vermesin, tekerinize taş degmesin rodaj bitince bi inceleme bekleriz

Motosikleti
    MT25 2016
    güle güle kullanın.

Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kaza bela vermesin, tekerinize taş degmesin rodaj bitince bi inceleme bekleriz
    Alıntı mattiadestro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullanın.
    teşekkur ederim

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Tekerine taş deymrsin iyi günlerde kullan inşallah , ee bi başlık açıp motor hakkında sık sık güncellemede bulunursun artık , takip ettiğim bi motor benim çok beğeniyorum

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam zontes'i övdü daha ne olsun ya.
    Zontesi övme sebebi belliydi, neredeyse bedavaya verdiler buna motoru. buda gitti egzozun içini falan boşalttı apaçi gibi.
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

AH MEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bu pixel den ne istiyorsunuz anlamadim. motorun ilk testini yapmis, r25 e rakip olamaz demiş, on freni begenmedim demis, kadranda yakit tuketim degerini gostermedigini soylemis, ustunde continental yaziyor lastikler naylon demiş, vs vs butun eksilerini soylemis. e begendigi yanlarini da soylemis. ne yapsin adam benzin dokup yaksin mi anlamadim

continental yazısı lastikler için değil zaten

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)