Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bot önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Proust 1912 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Herkese selamlar;
    500-600 tl bandında bot bakıyorum. Tercihen 4 mevsim kullanabileceğim bir bot olmasını istiyorum, fakat kışın motoru çok kullanmadığım için 4 mevsim kriterini biraz esnetebilirim. Duruma göre bütçeyi, çok fazla olmamak şartıyla, yukarı çekebilirim. Önerlilerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nTolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    https://www.motomax.com.tr/4riders-breeze-evo-bot

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Dört mevsim bot diye bir şey yok bunu baştan belirteyim. Dört mevsim diyen de yalan söyler sonuçta kışın sıcak yazın serin tutması içinaçılıp kapanan havalandırmalar, iç astarı çıkabilen çok özel ve buna bağlı olarak da senin bütçenin kat kat üstünde olması gerekir, mesela SUPERTECH R-2 VENTED diye alpinestar'ın 3-4 bin tl bantında hem sıcak tutan hem de havalandırmalı ayrıca iç kısmı çıkan yarış botları var.

YDS'nin botlarına bakabilirsin, bir de benim yaz ve kış kullandığım yazın idare eden bir bot var o da forma velocity, sıfırı pahalı ve piyasada var mı bilemiyorum ama ikinci el benim gibi hiç kullanılmamış olan yakalarsan tavsiye ederim, baya bir havalandırması var ve yağmurda da çok iyi, yazın tabi çok rahat hissettirmese de iş görecek kadar giyiliyor ben geçen sene tüm yaz giydim, uzun yol da dahil, korumaları çok iyi bir tek kötü yanı yarım bot olması.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Uzun olanlar(çizme) daha iyi olacaktır ama kısa olanlarda da seçenek bol. Kısa olanlarda mümkünse bileğinizin yukarısına kadar gelsin. Kaza durumunda ayak ile bileği bütün tutarak dönmeyi engellesin.

Ben yerli ürün almanızı tavsiye ederim.
    Rockwell'in çok uygun fiyatlı ürünleri var.
    Yds'nin kısa botu 699 tl kendi sitesinde. 2.elde daha uyguna bulunabilir muhtemelen.
    4riders kullanıyorum ben. Uzun yazlık modeli. Polema markası da var düşünürseniz.

Diğer arkadaşlar ne düşünür bilemem ama ben 2. El konusuna sıcak bakıyorum.

Kışın su geçirmemesini isterseniz @KuralZ abinin youtube'da videosu var. Mumlama yapıyor. Onu uygularsınız.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    2. elde haşatı çıkmış botlar değil de sıfıra yakın çok az giyilmiş hatta 0 botlar uygun fiyatlara bulabilirseniz alabilirsiniz. 2. el için cemironbutt ve moto.root instagram sayfalarını öneririm.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Mevsimlik bot dediginiz urunun hic bir ise yaramayacagini bilmeniz lazim. 2 Botunuz olsun, biri kislik digeri yazlik. Arada 3-5 ay olacak illa alirken, butceyi dengeleyip ikisini de almanizi oneririm.

Motosikleti
    xsr 900
    arkadaşlar bence bot, kask ve eldivenin ikinci eli olmaz. bin türlü mantar var, hastalık var.
    computeus, xtrafrozen, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    en son bir yazlık bir kışlık 4riders bot aldım. sana tavsiyem almaman olacaktır. sözde kışlık bot ama yağmur ve soğuk alıyo. yağışlı havalar için işmont tan çizme almıştım onu kullanıyorum. ortalama yağışsız havarda giyebiliyorum kışlık olanı. yazlık olan hadi neysede kışlık olan iş görmüyo. ayrıca ikisininde fermuar kısımları sorunlu, bir ara müsait olunca ayakkabıcıda fermuarlarını değiştirtmem lazım.

Proust 1912 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Rockwell ve Yds’nin arasında kaldım. Kışın motoru çok çıkarmıyorum ve uzun yol yapmıyorum. O yüzden ısıdan ziyade koruma kısmına öncelik veriyorum. Bu iki marka arasından hangisini tercih etmem gerekir sizce?
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    YDS. Net.

YDS, tasarım, kalite, güvenlik vs konusunda çok ileride ve senelerdir bilinen, güvenilen ürünleri var.
    Rockwell'in ne olduğu belli değil şimdilik.
    evural bunu beğendi.

Motosikleti
    Lifan KP150
    Rockwell Hakkımızda

YDS Hakkımızda

İkisi de Türkiye'deki motosiklet kullanıcıları için değerli üreticiler bence.

Ama genel olarak ne kadar para verirseniz o kadar iyi ürün alırsınız. Bu yüzden YDS'nin fiyatı çok yüksek gözükse de arkasında geçerli bir sebep olduğuna inanıyorum.
    YDS'nin deneyimi ve ayakkaı sektöründeki bilinilirliği ayrı bir seviyede gibi. Tabii ki seçim tamamen sizin.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    YDS Diablo öneririrm kesinlikle. Ama şu an uzun bot üretimi yok maalesef. Kısa botu var sadece.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı Proust 1912 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rockwell ve Yds’nin arasında kaldım. Kışın motoru çok çıkarmıyorum ve uzun yol yapmıyorum. O yüzden ısıdan ziyade koruma kısmına öncelik veriyorum. Bu iki marka arasından hangisini tercih etmem gerekir sizce?
    rockwell'in kullanıcısı olarak fikirlerim buradaki videoda ekstra bir şey sormak istersen de cevaplayabilirim.

welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YDS Diablo öneririrm kesinlikle. Ama şu an uzun bot üretimi yok maalesef. Kısa botu var sadece.
    +1, şu anda stokta tüm numaralar var ve fiyat 700₺. Bende de uzunu var, 4 yıldır kullanıyorum, harika...

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1, şu anda stokta tüm numaralar var ve fiyat 700₺. Bende de uzunu var, 4 yıldır kullanıyorum, harika...
    Uzun olanı var bende de. 5 yılı doldurdu sanırım alalı. Hala sapasağlam bir ürün. En önemlisi hava ve su geçirmiyor. Uzun bot üretimi olsa yeniden alacağım 1 adet.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun olanı var bende de. 5 yılı doldurdu sanırım alalı. Hala sapasağlam bir ürün. En önemlisi hava ve su geçirmiyor. Uzun bot üretimi olsa yeniden alacağım 1 adet.
    Daha motosikletimin m'si ortalıkta yokken. Motosiklet aldığım zaman YDS'nin o uzun botunu alırım diyordum. Operasyon sahasında, güvenlik anlamında kendini kanıtlamış en iyi yerli üretim markalardan biri. Piyasadan kalktığına harbiden üzüldüm. Tekrar üretecek misiniz temalı bir eposta da attım fakat uzun zaman geçmesine rağmen bir dönüş alamadım. Hala bot bakmıyorum belki tekrar üretirler diye 😂
    Ezio41 bunu beğendi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Yds diablo.. Mükemmel..

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    selamlar. öncelikle bir kaç yerde ve çok yakın bir dostumdan gördüğüm üzere, 4riders botların kışlığı deli gibi su alıyormuş.
    rockwell içinde bir çok yerde ' beş para etmez ' gibi yorumları bolca okudum.

ben şahsen YDS diablo 7.2 giyiyorum. 3 ay önce aldım ve aşırı memnunum. öyleki botları tazikli suda bile yıkadım ayağımdayken. damla su almadı. henüz yaz ayında kullanmadım. fakat bu botun uzun dönem kullanıcı çok ve genelde yazında giyilebileceği şeklinde çok yorum gördüm. zaten Goretex kumaş kullanılmış içinde. bu da yazın kullanımı kolaylaştıracağı anlamına gelir.

ben YDS'yi öneririm size. şahsım adına çok memnunum.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Uzunu çıkar diye düşünüyorum. Ara ara üretim yapıyorlar. Çok büyük ordu ihalelerine giren ve kazanan (Kore ve Mısır ordu ihaleleri kazandı diye haberi çıkmıştı...) köklü bir firma, motosiklet botu işi devede kulak / hobi gibi kalıyordur.

Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzunu çıkar diye düşünüyorum. Ara ara üretim yapıyorlar. Çok büyük ordu ihalelerine giren ve kazanan (Kore ve Mısır ordu ihaleleri kazandı diye haberi çıkmıştı...) köklü bir firma, motosiklet botu işi devede kulak / hobi gibi kalıyordur.
    "YDS, 2003 yılında bünyesine kattığı Goliath markası ve ekibiyle İngiltere’nin, teknik ayakkabı/bot alanında en önemli tedarikçilerinden biri olmuştur.

YDS, İngiliz Savunma Bakanlığı tarafından açılan dünyanın ciro bazında en büyük bot ihalesini kazanarak İngiliz ordusunun teknik botlarını üretmektedir."

Kaynak: YDS Hakkımızda
    Cyan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler