Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

istanbul hava -4 derece yollar buz, her yer beyaz kaplama

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    domicik 400 ug
    aralıksız her gün sürüyorum fatih-levent arası. bugün derslerden dolayı işe gitmedim ama büyük ihtimal yarın da gidicem. hata yapmıyorumdur umarım. sonuçta yollar her dakika arabanın geçtiği yollar. sadece mahalle aralarında tehlikeli.

bir de yağmurda, soğukta sürmek gerçekten güzel. ben yazın ne yapıcam çok merak ediyorum. o sıcakta kafam, vücudum pişerken sürmek aşırı zorlar gibi.
    millet kışın sürmez belki ben de yazın sürmem. rezalet yani saç baş terlicek falan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı natijax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aralıksız her gün sürüyorum fatih-levent arası. bugün derslerden dolayı işe gitmedim ama büyük ihtimal yarın da gidicem. hata yapmıyorumdur umarım. sonuçta yollar her dakika arabanın geçtiği yollar. sadece mahalle aralarında tehlikeli.

bir de yağmurda, soğukta sürmek gerçekten güzel. ben yazın ne yapıcam çok merak ediyorum. o sıcakta kafam, vücudum pişerken sürmek aşırı zorlar gibi.
    millet kışın sürmez belki ben de yazın sürmem. rezalet yani saç baş terlicek falan.
    yazın o sıcakta ben balaklava takıyorum çünkü kaskın içini sök yıka tak olayından bıktım, millet kim bilir neler düşünüyordur ama zaten umursamıyorum, insanların çoğu geri zeka olduğu için milleti takmamak lazım...

resmen aptallar ordusunun içinde allaha emanet yaşıyoruz..

edit: ben artık tatlı su motorcusuyum, geçen perşembe günü binmiştim en son, o günden bu güne kadar markete gitmek için bile dışarı çıkmadım.. süper oluyor on numara.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazın o sıcakta ben balaklava takıyorum çünkü kaskın içini sök yıka tak olayından bıktım, millet kim bilir neler düşünüyordur ama zaten umursamıyorum, insanların çoğu geri zeka olduğu için milleti takmamak lazım...

resmen aptallar ordusunun içinde allaha emanet yaşıyoruz..

edit: ben artık tatlı su motorcusuyum, geçen perşembe günü binmiştim en son, o günden bu güne kadar markete gitmek için bile dışarı çıkmadım.. süper oluyor on numara.
    yav olay milleti takmaktan ziyade terli iğrenç kokan bir vücutla gezmek his olarak beni zaten mutsuz eder.
    balaklava değil de ince olanlarının adını unuttum bufftı galiba. buff denenebilir yazın. yra eğitimi alırken kullanmıştım. saçın terlemesini falan engelliyordu sanki.
    aklıma getirdin bak. aynen buffla deneyecem yazın bakalım.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı natijax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav olay milleti takmaktan ziyade terli iğrenç kokan bir vücutla gezmek his olarak beni zaten mutsuz eder.
    balaklava değil de ince olanlarının adını unuttum bufftı galiba. buff denenebilir yazın. yra eğitimi alırken kullanmıştım. saçın terlemesini falan engelliyordu sanki.
    aklıma getirdin bak. aynen buffla deneyecem yazın bakalım.
    Body Armor kullanırsınız, sorun çözülür.
    ...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)