Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dainese zip bel- motosiklet montu bel uzatma

Motovento
    REKLAM ALANI
    E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Merhaba arkadaşlar bu ürünü kullanan var mı? 470Tl vermeye değer mi? Alternatif olarak işe yarayacak başka ürün önerilerine de açığım. Elinde olup satmak isteyen olursa özelden de yazabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullandığınız motosiklet ve monta göre değişir. Belden soğuk girmesini engelliyor. Kışlık uzun bir montunuz varsa gereksiz olur. Eğer fiyat-performans bir şeyler arıyorsanız belden soğuk yememek için bellik takabilirsiniz. En mantıklı çözüm kışlık montu uzun almak. Şahsen ben uzun enduro montu aldım belimden rüzgar vs giremiyor. Geçen gün 3 derecede sürdüm üşümedim.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullandığınız motosiklet ve monta göre değişir. Belden soğuk girmesini engelliyor. Kışlık uzun bir montunuz varsa gereksiz olur. Eğer fiyat-performans bir şeyler arıyorsanız belden soğuk yememek için bellik takabilirsiniz. En mantıklı çözüm kışlık montu uzun almak. Şahsen ben uzun enduro montu aldım belimden rüzgar vs giremiyor. Geçen gün 3 derecede sürdüm üşümedim.
    Kışlık montum kısa olan modellerden. Bellik takıyorum hocam da yukarı çıkıp duruyor, çok sıkınca da nefes alamıyorum. Bu ürün de çok pahalı ya.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kışlık montum kısa olan modellerden. Bellik takıyorum hocam da yukarı çıkıp duruyor, çok sıkınca da nefes alamıyorum. Bu ürün de çok pahalı ya.
    Vallahi montunuz Dainese. Kaliteli su geçirmez kışlık mont almaya kalksanız pahalıya patlar. Montunuz yeniyse bence indirimle vs. zip belt alınabilir ya. Şahsen ben bir mağazada denerdim içime sinerse indirimle alırdım. Yüksek ihtimalle o zip belt leri pek alan yoktur ve yıllardır mağazada duruyordur. Bu arada montunuzun modelini bilmiyorum ama zip belt yalnızca belden gelen soğuğu kesecektir , ceket spor kesimse ön kısımdan yine rüzgar alıp üşürsünüz. Bence indirimde olan montlara bir göz atın .. Bana zamanında bir abim kışlık mont uzun olur demişti , kulakları çınlasın. Çirkin mirkin dinlemeden iyi ki uzun mont almışım diyorum. 3 sene boşu boşuna kat kat giyinip yine de üşüyormuşum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)