Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbr 125r 2009 göstergeyi dijital yapma

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki sv650s-2008 / Honda Cbr 250R 2012
    Motorum cbr 125r 2009 göstergem eski kasalarda olduğu gibi analog. Göstergemi dijital yapmak istiyorum aklımda kablosus bisiklet göstergesi takmak vardı gidona onun sayesinde odo metre vs gibi şeyler kullanıp saat vs ayarlayıp bir nebzede olsa eksiklik gşderecektim.
    Fakat bakarken megelli 250r göstergesi buldum 500tl fiyatı var sıfır
    https://urun.n11.com/yedek-parca/koso-digital-km-saati-orj-gosterge-P459332650
    buyrun linki
    Merak ettiğim nokta benim motor anolog bu dijital göstergeyi bende kullanmanın bir yöntemi var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Rahmetli AEA'nın Megelli videosunda izlemiştim. Megelli'nin kullandığı Koso marka göstergelerde problem vardı. Motoru stop ediyordun, devir 4000'de kalıyordu.

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rahmetli AEA'nın Megelli videosunda izlemiştim. Megelli'nin kullandığı Koso marka göstergelerde problem vardı. Motoru stop ediyordun, devir 4000'de kalıyordu.
    büyük ihtimalle ondan ucuzdur. zaten fontları falan çok dandik duruyor. cglere takılan çakmatrik dijital göstergelere benziyor

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Ne gerek var?

Motosikleti
    onun sayesinde odo metre vs gibi şeyler kullanıp saat vs ayarlayıp bir nebzede olsa eksiklik gşderecektim.

belirtmişim burda gereklilik sebebini.
    Çözdüm zaten 150 liraya outlet gps aldım. Hem gps den hızımı görüyorum hem gps hemde yol bilgisayarı gibi her işe yarıyor.
    Konuyu kapatablirsiniz adminler.

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Alıntı Cr1Enis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onun sayesinde odo metre vs gibi şeyler kullanıp saat vs ayarlayıp bir nebzede olsa eksiklik gşderecektim.

Çözdüm zaten 150 liraya outlet gps aldım. Hem gps den hızımı görüyorum hem gps hemde yol bilgisayarı gibi her işe yarıyor.
    Bak daha güzel bi çözüm yöntemi bulmuşsun. Ne gerek vardan kasıt, yaptığın israftı, ihtiyacına göre alternatif ve daha güzel çözümler üretilebilirdi.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı Cr1Enis adlı üyeden alıntı Mesajı göster

150 tl'ye kılıfını satıyorlar.

kaç yıl önce aldın?

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı zeynelhazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük ihtimalle ondan ucuzdur. zaten fontları falan çok dandik duruyor. cglere takılan çakmatrik dijital göstergelere benziyor
    https://kosonorthamerica.com/product...on-20-000-rpm/

ABD fiyatı USD 400 olan bir göstergeden bahsediyoruz... Burada 500₺'ye satılan %100 çakmadır.

Motosikleti
    https://urun.n11.com/navigasyon-gps-cihazlari/garmin-nuvi-200-navigasyon-cihazi-2020-guncel-35-inc-outlet-P143990002

buyrun garmin marka kullanılmış ürün. Cihaz eski bir cihaz 2013 civarı. Fakat cidden kaliteli ve diğer muadillerine göre pili çok daha iyi gidiyor anlık hız gösteriyor haritalandırması güzel. farklı olarak cihaz diğer gps ler gibi yazılım vs atmayı desteklemiyor kapalı kutu yani sadece güncelleme yapılıyor haritası şuan güncel. Bu paraya aynı sitede yine outlet çin malı gps ler var onlarda işlemci ram vs gibi özellikler var apı vs destekliyorlar yani. Ama ben kaliteli olsun yazılıma gerek yok dedim bunu aldım motorculara tavsiye ederim gerçekten çok iş yapan bir cihaz. Bu arada ibremde 135 civarı gösterirken gps de 129 gösteriyor. Göstergem yüzde 5 civarı fazla gösteriyormuş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:32 ----------

Muhtelemen çakma evet tako pahalı bir marka zaten aea'da diyordu haklısınız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler