Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

26000e kadar motosiklet önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi cfmoto kullanıcıları ya cidden fanboy yada "biz aldık elimizde patladı sizde alın sizde de patlasın" diye düşünüyorlar.

japonu bu kadar övmüyorlar valla
    cf motonun cok guzel reklam ve tanitimi yapiliyor diye dusunuyorum. lifanin cinde olan guzel modellerinden 3-5 tane gelse, cf moto gibi reklam calismasi yapilsa, cf motonun esamesi okunmaz diye dusunuyorum. kendi gorusumdur, saygilar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Tercih her zaman sizin ama 26.000 TL para verip de 29 Ekim'i, 10 Kasım'ı bir tarafına takmayan Kuralkan'dan çöp bile almayın.
    Mr.wind bunu beğendi.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı Loveless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben km için söyledim fiyatlar olarak değil. 20bintl civarı motorlar hep 60bin 70bin kmde . Bir tane 31binde var. 26 lira. İnazumaların motorları cansız diye duymuştum uzun ömürlü olması için ne derece doğru bilmiyorum.
    Manisa - İzmir,
    Manisa - Didim.
    Asfaltta, otobanda kullanacaksınız. Yan rüzgar olacak. O yolda sizin ilacınız Inazuma. Biraz ağırdır ama o bahsettiğiniz yollarda ilaç oluyor o ağırlık.

Manisada inazuma kullananlar var, imkan olursa deneyin.
    200.000 km sorunsuz kullananlar var.

Hor kullanılmamış bir inazuma için 50.000 km yol hiç demek...

Mutlaka denemenizi öneririm...

(Yedek parçası biraz pahalıdır ama kolay kolay değişim gerektirmez)

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tercih her zaman sizin ama 26.000 TL para verip de 29 Ekim'i, 10 Kasım'ı bir tarafına takmayan Kuralkan'dan çöp bile almayın.
    💯👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
    tommygun bunu beğendi.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Honda transalp. Sıkıntısız sorunsuz motor.

20 yaşında olsun kaliteli olsun. Sıkıntısız binersin.

Loveless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar F250
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda transalp. Sıkıntısız sorunsuz motor.

20 yaşında olsun kaliteli olsun. Sıkıntısız binersin.
    Transap’i olan biri ile tanışmıştım baya incelemiştim güzel motordu eski olması gözümü korkutuyor kilometleri orijinal gibi gelmiyor çoğunun ama çok güzel motorlar özellikle yuvarlak farklı olanlar.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    200 binde olsada alınır. Düzgün binilmiş ise. Hondanın parça ucuz ve bol. Ktm al demiyorum. 😀

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fazla siyasi yaklaşıyorsun abi, kuralkanı zerre sevmem ancak secenek yokken de adamlar 29 ekimi kutlamadı diye elimizde patlayacak motoru almaya gerek yok.

Zaten buna takılırsan bu ülkede bile yaşamamak gerekir.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    fazla siyasi yaklaşıyorsun abi, kuralkanı zerre sevmem ancak secenek yokken de adamlar 29 ekimi kutlamadı diye elimizde patlayacak motoru almaya gerek yok.

Zaten buna takılırsan bu ülkede bile yaşamamak gerekir.
    Benim Bajaj markasına ait Pulsar olsun Dominar olsun hiçbir motorla problemim yok, gayet de alınabilir motorlar. Kimse de yanlış anlamasın, kimsenin motoruna asla "tü kaka" demem. Ancak 29 Ekim'i kutlamamak da bir tercihtir, firma yönetiminin vatanına bakış açısını gösterir. Vatanını takmayan da bizler gibi son kullanıcıyı hiç takmaz.

Benim Bajaj markasına ait Pulsar olsun Dominar olsun hiçbir motorla problemim yok, gayet de alınabilir motorlar. Kimse de yanlış anlamasın, kimsenin motoruna asla "tü kaka" demem. Ancak 29 Ekim'i kutlamamak da bir tercihtir, firma yönetiminin vatanına bakış açısını gösterir. Vatanını takmayan da bizler gibi son kullanıcıyı hiç takmaz.

bizi takmıyor orası kesin, kendi sattıgı aletin parçaları ile ilgili bilgi sordugumda bana "servise sorun" diyor. garip insanlar :D
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    bizi takmıyor orası kesin, kendi sattıgı aletin parçaları ile ilgili bilgi sordugumda bana "servise sorun" diyor. garip insanlar :D
    Sen gene iyisin, ben cebimde para Z-Moto'ya gidip parça istediğimde parçanın stoklarında olduğunu ama yetkili servis üzerinden talep oluşturmam gerektiğini söylüyorlar, fiyat bile vermiyorlar.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Sen gene iyisin, ben cebimde para Z-Moto'ya gidip parça istediğimde parçanın stoklarında olduğunu ama yetkili servis üzerinden talep oluşturmam gerektiğini söylüyorlar, fiyat bile vermiyorlar.
    Aslında bu yanlış bir yaklaşım değil; dağıtıcı bayileri ile rekabet etmemelidir.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında bu yanlış bir yaklaşım değil; dağıtıcı bayileri ile rekabet etmemelidir.
    Yine de hayat bu kadar zor olmamalı

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Yine de hayat bu kadar zor olmamalı
    Teknoloji dunyasinda da boyle, distributor firma fiyat vermez, ihaleye giremez, urun satamaz. Bayiler (reseller) araciligiyla satis yapilir.

Loveless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar F250
    Bugün fiyatların artma riskini göze almayarak sıfır ns200 aldım. Alırken devlet bizi biraz soydu ama olsun. Fikirleriniz için sizlere teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Loveless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün fiyatların artma riskini göze almayarak sıfır ns200 aldım. Alırken devlet bizi biraz soydu ama olsun. Fikirleriniz için sizlere teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlanlara baktım motosikletlerin %90'ı yazılan fiyatı hak etmiyor. Pulsar 20-25 binlere gelmiş. 7 bin lira falandı bu motorlar.

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlanlara baktım motosikletlerin %90'ı yazılan fiyatı hak etmiyor. Pulsar 20-25 binlere gelmiş. 7 bin lira falandı bu motorlar.

11 ay önce 17bin km de 2016 modelini 9.5 a almıştım gerisini sen hesapla.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfırı 25k olan motorun 2. elleri;

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    2016 yılında 16 model mt25 i 2.el 13.500tl ye almıştım michelin lastikli ve 3700km de idi, vay be şimdi 50 bin tl cik olmuş uçuşa geçmişiz haberimiz yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)