Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

R25 egzoz önerisi (slip on, apaçi olmayan, uygun fiyatlı)

Motovento
    REKLAM ALANI
    chipsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 (acemi sürücü)
    Yamaha R25 2019 model için uygun fiyatlı ve apaçi sesi vermeyen slip on egzoz lazım.
    Amacım trafikte ayna kullanmayan araç sürücülerine karşı daha duyulur olmak ama çevreyi Tiger egzoz sesi gibi rahatsız etmemek. Görüntü olarak da apaçi olmayan uygun fiyatlı ne var? Akrapoviç Carbon hem ses hem görüntü yönünden en iyisi ama fiyatı çok yüksek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

R 25 e ne takarsan tak sıralı 250 cc çift silindir bloktan kulağa hoş gelen bir ses çıkmıyor şahsi fikrim. O yüzden akrapovice gerek yok. Tiger ın uygun fiyatlı bir serisi DB KİLLER ı ile beraber alınırsa aşağı yukarı aynı ses çıkacaktır.

chipsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 (acemi sürücü)
    Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R 25 e ne takarsan tak sıralı 250 cc çift silindir bloktan kulağa hoş gelen bir ses çıkmıyor şahsi fikrim. O yüzden akrapovice gerek yok. Tiger ın uygun fiyatlı bir serisi DB KİLLER ı ile beraber alınırsa aşağı yukarı aynı ses çıkacaktır.
    Teşekkürler.
    Dediğim gibi, hoş sesten öte, trafik gürültüsü içinde farkedilecek bir ses yeter. Cart diye önüme direksiyon kırmasın. Ama sabah siteden çıkarken veya sokak arasında kimse bana sövmesin
    Stock egzoz tısıl tısıl olunca, trafik magandaları da daha cesur oluyor. Ama sesli motoru olanlara da az bulaşıyorlar. Fazla efendi insanın üzerine gider milletimiz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Arrow ve mivv serileri daha hos ve daha az ses cikarir tavsiye ederim

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Avcrom egzoz öneririm

Motosikleti
    MT-09 SP
    Akrapovic Slip on aldım sesinden ve görüntüsünden çok memnunum. https://www.brnmotor.com.tr/urun/yam...-slip-on-egzoz
    Aynı egzozun 500 lira civarına satılan replikaları var ama alırken dikkat et. Ben dolandırıldım. Egzoz gelmedi.

Seramik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Farklı bir egzoz takmak güzel olabilir fakat Trafik Polisi etkisini unutmayın.

2000 Tl den fazla cezası, motorun bağlanması ve daha bir sürü ekstra cezası olan bir durum.

Çevremizdeki kişiler bu piyangonun vurmaması için hep orijinal egzoza dönüyorlar.
    greyhorse ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    slip on seçeneğinde kaç tane marka varki.ben bi tek akrep hatırlıyorum gerçi 2 sene önceydi tabi.slip on dan kafanız ağrımaz çok bi fark olmuyor zaten sadece görüntü olarak güzel oluyor.r25 zaten mükemmel sesli bir motor bence tamamen gereksiz harcama olucak çünkü gerçekten çok güzel sesi kendi mt07 den kat kat güzel egzozu.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben r25 in standart sesine bayılıyorum. İnsanlar neden sevmiyor anlamıyorum ki Çift silindir çok güzel sesi var makinenin. Belki de fıtıfıtı cbf'den inip r25'e bindiğim zaman güzel geliyor da olabilir ama yok yaa bence standart hali çok hoş bırakınız orjinal haliyle kalsın. Hem ceza yemezsiniz hem de çevreye zararınız olmaz.
    bdrhngvnc bunu beğendi.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    tapa reis. kucuk boy bir tapa egzoz ile varex keyfi yasayabilirsin

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben r25 in standart sesine bayılıyorum. İnsanlar neden sevmiyor anlamıyorum ki Çift silindir çok güzel sesi var makinenin. Belki de fıtıfıtı cbf'den inip r25'e bindiğim zaman güzel geliyor da olabilir ama yok yaa bence standart hali çok hoş bırakınız orjinal haliyle kalsın. Hem ceza yemezsiniz hem de çevreye zararınız olmaz.
    Kesinlikle öyle ben de çok seviyorum orijinal sesini. Egzozum da var ama hiç takmaya yeltenmedim, gerek yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)