Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Avrupaya göre Türkiye'de motorlar ucuz. Kawasaki hariç

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasakinin zencilerle fotoğrafı vardı Barkın abinin Ninja 300 incelemesinde kullandığı. Konuya biri eklerse tam olur.

BloodyBaron bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama bu görselde müşteri memnun
    espresso bunu beğendi.
    since 1987

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama bu görselde müşteri memnun
    Bizim milletimiz de memnun bu ablamız gibi.
    mavzer-i, espresso ve fazil bunu beğendiler.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    kawasaki artık siparişe göre motor getirtiyor.zmoto anladığım kadarıyla kawasaki resmi ithalatcısı adı bende kalsın satmasamda yeter diyor.şirket gösterip ona fatura kesmek falan bu şekilde düşündükleri belli.

Motosikleti
    T7
    Yaw firmalar n’apsın, konu bu, “ama orada asgari ücret daha yüksek” diyorsunuz. E o zaman her ay maaş zamanı Honda’nın Yamaha’nın önünde sıraya girelim , Avrupa daki vatandaşın aldığı maaş nispetinde aradaki farkı bize ödesin adamlar..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yedek parçalar yurtdışında da 6 okka. Bugün boştum, Şile-Teke-Darlık taraflarında gezdim, hava çok rüzgarlıydı. Ben de yolu boş bulunca yapıştırdım rüzgara karşı. Depo ile sağ karenaj arasında dekoratif bir plastik parça var, o uçmuş ve ben farketmemişim. Eve geldiğimde boşluğu görünce anladım. Dedim yenisini alayım, yenisi yok. Çıkmadan nefret ediyorum ama çıkma varsa bizim Er6 grubundan çıkma alayım, çıkma parça yok. Boonstra Parts'tan 2. el uygun fiyatlı buldum ama hangi kıtada olduğunu bile tahmin edemeyeceğimiz abuk subuk her ülkeye gönderim yapan Hollandalılar Türkiye'ye artık gönderim yapmıyorlarmış. Neyse, diğer Avrupa ülkeleri imdadıma yetişti. 50 Usd'ye buldum sıfır; shippingi, gümrük vergisi, Kdv.si derken 150 Usd'ye mal olacak gibi.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Valla abi ben drift yere düşünce arka fren pedalı yamuldu tam frene hakim olamıyorum, 35 liraya pedalı almaya içim el vermiyor. Senin parçalar fena. Geçmiş olsun.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla abi ben drift yere düşünce arka fren pedalı yamuldu tam frene hakim olamıyorum, 35 liraya pedalı almaya içim el vermiyor. Senin parçalar fena. Geçmiş olsun.
    Benim arka fren pedalı da yamuldu, boruyla çektirdik

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yedek parçalar yurtdışında da 6 okka. Bugün boştum, Şile-Teke-Darlık taraflarında gezdim, hava çok rüzgarlıydı. Ben de yolu boş bulunca yapıştırdım rüzgara karşı. Depo ile sağ karenaj arasında dekoratif bir plastik parça var, o uçmuş ve ben farketmemişim. Eve geldiğimde boşluğu görünce anladım. Dedim yenisini alayım, yenisi yok. Çıkmadan nefret ediyorum ama çıkma varsa bizim Er6 grubundan çıkma alayım, çıkma parça yok. Boonstra Parts'tan 2. el uygun fiyatlı buldum ama hangi kıtada olduğunu bile tahmin edemeyeceğimiz abuk subuk her ülkeye gönderim yapan Hollandalılar Türkiye'ye artık gönderim yapmıyorlarmış. Neyse, diğer Avrupa ülkeleri imdadıma yetişti. 50 Usd'ye buldum sıfır; shippingi, gümrük vergisi, Kdv.si derken 150 Usd'ye mal olacak gibi.

https://i.hizliresim.com/olRiXb.jpg
    Geçmiş olsun, gromet kırık, yeni parça da uçar, aman dikkat... Onu da tamir etmek lazım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    Herkes KAWASAKiye binmesin kimsede olmadığı için aldim zaten kalite bir başka

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, gromet kırık, yeni parça da uçar, aman dikkat... Onu da tamir etmek lazım.
    Yarın plastik kaynak vs yaptırtmaya çaışacağım. Parça bu, kopar,uçar, kul yapısı da sürüş esnasında bunu benim farketmemem beni korkuttu
    F54 bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Yarın plastik kaynak vs yaptırtmaya çaışacağım. Parça bu, kopar,uçar, kul yapısı da sürüş esnasında bunu benim farketmemem beni korkuttu
    Sola viraj yaparken gitmiştir, görülmez öyle. Yapacak bir şey yok...

[QUOTE=tommygun;4606092]Yedek parçalar yurtdışında da 6 okka. Bugün boştum, Şile-Teke-Darlık taraflarında gezdim, hava çok rüzgarlıydı. Ben de yolu boş bulunca yapıştırdım rüzgara karşı. Depo ile sağ karenaj arasında dekoratif bir plastik parça var, o uçmuş ve ben farketmemişim. Eve geldiğimde boşluğu görünce anladım. Dedim yenisini alayım, yenisi yok. Çıkmadan nefret ediyorum ama çıkma varsa bizim Er6 grubundan çıkma alayım, çıkma parça yok. Boonstra Parts'tan 2. el uygun fiyatlı buldum ama hangi kıtada olduğunu bile tahmin edemeyeceğimiz abuk subuk her ülkeye gönderim yapan Hollandalılar Türkiye'ye artık gönderim yapmıyorlarmış. Neyse, diğer Avrupa ülkeleri imdadıma yetişti. 50 Usd'ye buldum sıfır; shippingi, gümrük vergisi, Kdv.si derken 150 Usd'ye mal olacak gibi.

Hollandalılara o konuda bende kırgınım CMSL.com , motorspares 'de muhtemelen senin parçanın sıfırı bile vardır.Eski modellerin civatalarına kadar stokları var.Ülkemize gönderim yapmadıkları gibi birde ülke engelli galiba bilgisayar da ve iki farklı cihazda denedim "You don't have permission to access / on this server." hatası verdi. VPN'den açıldı bir kaç defa e-posta gönderdim.olumsuz yanıt verdiler.o portakalları yere atmayacaktık
    tommygun bunu beğendi.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şahsen benim yılda ortalama 3 defa almanya'dan gelenim olduğu için parça derdim pek yok. z650'yi beğeniyorum. türkiye'de olsa almak isterim ama alamıyorum.öyle bir fiyat olamaz. bu motorun türkiye'de 75000tl (o da fazla ama piyasaya göre öyle) olması lazımken 102600'e satılıyor. satılmaya çalışılıyor.

benim anlamadığım, kawasaki fabrikası, bu distürbütöre, la sen napıyon "adaletli mert korkusuz" diye niye sormaz?
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    [QUOTE=greyhorse;4606114]

Hollandalılara o konuda bende kırgınım CMSL.com , motorspares 'de muhtemelen senin parçanın sıfırı bile vardır.Eski modellerin civatalarına kadar stokları var.Ülkemize gönderim yapmadıkları gibi birde ülke engelli galiba bilgisayar da ve iki farklı cihazda denedim "You don't have permission to access / on this server." hatası verdi. VPN'den açıldı bir kaç defa e-posta gönderdim.olumsuz yanıt verdiler.o portakalları yere atmayacaktık
    Muhtemelen kıç kadar dünyada "eyyy" diyerek kavga etmediğimiz ülke kalmadığındandır.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    durumun farkında olmayan arkadaşlar lütfen özgür demirtaş diye bi insan var onun birkaç videosunu izleyin !!!
    bakın millet size laf anlatacam diye kendini parçalıyor yormayın onları

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:49 ----------

gerçekten motordan bi parça uçuyor hemde gözünün önünde ve sen fark etmiyorsun sanırım dikkatini tam anlmıyla veremiyorsun
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    50 Usd'ye buldum sıfır; shippingi, gümrük vergisi, Kdv.si derken 150 Usd'ye mal olacak gibi.
    Kawasaki olmuş Kamasaki

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Hesap baştan sona yanlış. Şöyle hesap yapacaksın güzel arkadaşım Türk lirasına çevirme. Almanya’da mt07 düz 6 bin Euro diyelim kafan karışmasın. Ayda 2000 Euro alan biri 3. Ay maaşıyla mt07 alabiliyor. Türkiye’de vergisiz 50 bin düz diyelim beyinler yanmasın. Bizde 2800₺ ücret alan biri 1,5 sene hiç yemeden içmeden paraya dokunmazsa alır. Oda vergisiz fiyatından hesapladım ;) mt07 belki 70 80 bindir fiyatını bilmiyorum. Euro’yu doları TL’ye çevirmekten vazgeçin

siyanoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuyu açan arkadaş net yazmış firmaların ne suçu var ; ne yapsınlar alım gücüne ,asgari ücrete ,vergiye, hükümetlere. Adamlar fiyat bazında yapacağını yapıyor .O zaman afrika da kabileye motor satmak iste se üç armut karşılığı fiyat mı çıkarsınlar

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı Emre Fırat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hesap baştan sona yanlış. Şöyle hesap yapacaksın güzel arkadaşım Türk lirasına çevirme. Almanya’da mt07 düz 6 bin Euro diyelim kafan karışmasın. Ayda 2000 Euro alan biri 3. Ay maaşıyla mt07 alabiliyor. Türkiye’de vergisiz 50 bin düz diyelim beyinler yanmasın. Bizde 2800₺ ücret alan biri 1,5 sene hiç yemeden içmeden paraya dokunmazsa alır. Oda vergisiz fiyatından hesapladım ;) mt07 belki 70 80 bindir fiyatını bilmiyorum. Euro’yu doları TL’ye çevirmekten vazgeçin
    Vergisiz hesaplamak da pek mantıklı olmamış.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)