Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Rus yumruğuna Amerikan estetiği cafe racer.

Motovento
    REKLAM ALANI

Bir ben beğenmedim herhalde.

Cafe racer diye girdim değişik bir şey çıktı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    zevk meselesi tabi ama ama kuyruksuz motorlar çok itici geliyor bana sevemedim ben , işçilik güzel olabilir ama gereksiz de bir ego var sanırsam açıklamayı okuyunca alın lan pis fakirler uzman ekip tanıdık ucuza çıktı yoksa z..sen bulamazsın bu motoru der gibi olmuş yine de iyi satışlar.
    gurcanozturk bunu beğendi.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.motosiklet.net/forum/satilik-motosiklet-ilanlari/

Satış için buraya taşınması kaç yıl sürer acaba...

ferhatseyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS 650 - Woskhod 175- Kawasaki er5
    şuraya da iki resim yükleyeyim..

https://i.hizliresim.com/xl4qLe.jpg
    https://i.hizliresim.com/ZKWvZZ.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:40 ----------

Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet çok güzel olmuş ufak bir arka çamurluktan başka bir şey söylenemez belki tek ayna olmasına da takılan olabilir.

Çekimlerde bir harika en azından bunu anlayan biri çekmiş.

Fakat açıklama kısmı hiç olmamış adeta sıvamış.

Soru bile soramazsınız ----------------------- Cümlesi ile alıcıyı aşağılama küçümseme hissetim. Niye soru soramıyoruz?

Doğru bağlantıları olan trafiğe çıkarır. ------- Bu ne demek şimdi doğru bağlantı? ben bu cümleden yanlış şeyler anladım.

Buradan gelecek paraya ihtiyacım yok ------ Böyle bir cümle kurmanın ne gereği var. Sanki düşmüşte gurur yapıyor düşüncesi uyandırdı bende.

Bedavada verecek değilim ------------------- Şimdi bunu yazmanın ne anlamı ve amacı var. Elinde bir malın var satılığa çıkarmışsın tabi ki bir fiyat belirleyeceksin.
    Diyelim ki ilan açıklaması küstahça, bu kimseyi müşahhas olarak hedef alınarak yazlımış bişey değil.eğer böyle ise bunun için açıklama yapar, öyle söylemek istemediğimizi anlatır özür dileriz. Peki sizin şahsıma karşı kullandığınız''sıvamış'' tabiri hoş olmuş mu? Çok rica ederim eleştirileri projelere yapalım ilan açıklamalarına değil ve yine çok rica ederim üslubumuza dikkat edelim. Motosikletten bahsediyoruz diye beyefendiliği bi kenara bırakmamıza gerek yok. Kabalık yaptıysam şimdiden özür dilerim. İyi günler dilerim.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ülkemizde hayal gücü var, emek var, istek var. Keşke bir de Avrupadaki, Amerikadaki gibi günümüze sağlam ulaşmış daha tatlı donör motorlar olsa.
    ferhatseyhan bunu beğendi.

ferhatseyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS 650 - Woskhod 175- Kawasaki er5
    işte yorum diye buna buna derim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:28 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ülkemizde hayal gücü var, emek var, istek var. Keşke bir de Avrupadaki, Amerikadaki gibi günümüze sağlam ulaşmış daha tatlı donör motorlar olsa.
    işte yorum diye buna derim,
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler