Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İstanbul'da alüminyum topcase üreticisi var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    nTolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alüminyum'un kilosu 15-20TL, arge ürge yatırım bedava, işçiler öpücükle çalışıyor vs vs... Mal da zaten sürümden kazanılan bir mal, millet kapıda sırada, 5 ay sonrasına gün veriyorlar...

Yapmayın öyle...
    Cidden ATK 4-5 ay sonrasına gün veriyor. En erken 1 mayıs dediler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Husqvarna Nuda 900 / BMW R1200RS / R1200GSA
    alternatif, bütçenizin üzerinde ama belki değerlendirirsiniz https://www.trexes.com.tr/

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Arkadaşım,sizi tanımıyorum,ama size tavsiyem,bu konuda tecrübe etmiş birisi olarak söylüyorum, çok zorunlu değilse o yan çantaları motoruna alıp takma,ne marka ve model oluşa olsun,motorun airodinamik yapısını bozuyor,düşersin ,mesela motoruna belli bir hız limitine geldiğinde motor kafa sallamaya başlar,gidonu tutamaz ve düşersin,ben yaşayarak öğrendim

MR.BERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUCATI MULTISTRADA 950S
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özetle konu hakkında zerre fikriniz yok.

Size cevap vermem ya da vermememe bu foruma üye olarak karar vermeyeceğinizi kabul etmiş oluyorsunuz. İsteyen istediği kişiye cevap yazmakta özgürdür. İsterseniz cevap vermeyebilirsiniz, o sizin bileceğiniz iş. Keşke bir kompozisyon yazsanız, biz de bilgilensek.

Üretimi hakkında zerre fikri olmayan bir şahsiyetin sallamasının bir ehemmiyeti olmayacaktır. Ama tabi geri vites her zaman baki...
    Yav arkadaş siz bu firmalarsan birinin sahibi iseniz söyleyin hiç boşuna tartışmayalım ne zorunuza gitti pahalı demem, siz ya Türkiye de yaşamıyorsunuz ya da çok paranız var, bu memlekette ne ucuz ki kalkmış hala satır satır savunuyorsunuz, cevap verme özgürlüğünüz varsa üslübunuza dikkat edeceksiniz ( saçma, geri vites, bilgisiz) kelimelerini kullanmayacaksınız, hala devam edecekseniz tekrarında kalp kırarım.
    4 teker bedenimi 2 teker ruhumu taşır.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MR.BERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav arkadaş siz bu firmalarsan birinin sahibi iseniz söyleyin hiç boşuna tartışmayalım ne zorunuza gitti pahalı demem, siz ya Türkiye de yaşamıyorsunuz ya da çok paranız var, bu memlekette ne ucuz ki kalkmış hala satır satır savunuyorsunuz, cevap verme özgürlüğünüz varsa üslübunuza dikkat edeceksiniz ( saçma, geri vites, bilgisiz) kelimelerini kullanmayacaksınız, hala devam edecekseniz tekrarında kalp kırarım.
    Hangi kelimeleri kullanıp kullanmayacağıma siz değil forum kuralları karar vermekte, zira küfür yok hakaret yok ne zorunuza gitti?

Ürün ucuz demedim, ancak üretim şartları ve maliyetleri hakkında bilgim olmayan bir ürün için bu bu kadar para etmez gibi hiç bir dayanağı olmayan cümleler de kurmam. Kuran da komik duruma düşer.

Sizin yazacağınız şeylerle benim kalbim kırılmaz merak etmeyin. Zira halen bilginizin olmadığı ortada olan bir konu hakkında atıp tutuyorsunuz.

Geri vites:
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alüminyum'un kilosu 15-20TL, arge ürge yatırım bedava, işçiler öpücükle çalışıyor vs vs... Mal da zaten sürümden kazanılan bir mal, millet kapıda sırada, 5 ay sonrasına gün veriyorlar...

Yapmayın öyle...
    Hocam ben arkadaşın sorularına cevap verdim, bende biliyorum maaliyetlerini, tamam 3.000 TL ye top case çok ucuz yapmıyorum öyle...

Motosikleti
    DUCATI MULTISTRADA 950S
    Hangi kelimeleri kullanıp kullanmayacağıma siz değil forum kuralları karar vermekte, zira küfür yok hakaret yok ne zorunuza gitti?

Ürün ucuz demedim, ancak üretim şartları ve maliyetleri hakkında bilgim olmayan bir ürün için bu bu kadar para etmez gibi hiç bir dayanağı olmayan cümleler de kurmam. Kuran da komik duruma düşer.

Sizin yazacağınız şeylerle benim kalbim kırılmaz merak etmeyin. Zira halen bilginizin olmadığı ortada olan bir konu hakkında atıp tutuyorsunuz.

Geri vites:
    Ben anladım ki sizin derdiniz başka yoksa bu kadar zorunuza gidip vakit ayırıp cevap vermeye uğraşmazsınız, yaşınız ne bilmiyorum ama, ben size bilgim olsun olmasın detaylı cevap yazdım siz hala bomboş sallıyorsunuz, burada bilgi almak için konuyu açan arkadaşın mesajını kirletmekle kalmıyor hala da karşınızdakini tanımadan bilgisini sınıyorsunuz, ben bana cevap yazmayın diyorum halen yazıyorsunuz, kalbiniz kırılmazsa bayağı geniş birisiniz demek ki.

Daha da bu konuyu mesajlarınızla kirletmeyin, eğer başka dertleriniz varsa gelirsiniz DM den tartışırız.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Fiyat bence de yüksek ama almayı düşündüğüm için biliyorum, el kadar bilgisayar kartını içine alacak büyüklükte alüminyum kasayı 70$'a alacağım. Motosiklet için kullanılacak çantaların her birinin içine bundan 15 tanesi rahat sığar.

Ben anladım ki sizin derdiniz başka yoksa bu kadar zorunuza gidip vakit ayırıp cevap vermeye uğraşmazsınız, yaşınız ne bilmiyorum ama, ben size bilgim olsun olmasın detaylı cevap yazdım siz hala bomboş sallıyorsunuz, burada bilgi almak için konuyu açan arkadaşın mesajını kirletmekle kalmıyor hala da karşınızdakini tanımadan bilgisini sınıyorsunuz, ben bana cevap yazmayın diyorum halen yazıyorsunuz, kalbiniz kırılmazsa bayağı geniş birisiniz demek ki.

Daha da bu konuyu mesajlarınızla kirletmeyin, eğer başka dertleriniz varsa gelirsiniz DM den tartışırız.
    Arkadaşım karşınızdakine emirler vermek yerine cevap hakkı bırakmayınız öyleyse? DM'den tartışmayı gerektirecek bir husus yok ortada. Zira siz bilginizin olduğunu iddia ettiğiniz ama hiç bir fikrinizin olmadığı apaçık ortada olan (öyle olmasa detaylı veri ile gelirsiniz buraya) bir konu hakkında atıp tutup ondan sonra bana yazma vs. gibi lükse sahip olabileceğinizi zannediyorsunuz. Zira öyle bir lüksünüz YOK!

Amaç konuyu kirletmemek ise ilk mesajınıza dönelim...
    Sanki Gucci den çanta alıyoruz, 3.000 e alüminyum çanta nedir.
    Ne faydası var bu mesajınızın?

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Sevim koş kavga çıktı gene...

Motosikleti
    DUCATI MULTISTRADA 950S
    Arkadaşım karşınızdakine emirler vermek yerine cevap hakkı bırakmayınız öyleyse? DM'den tartışmayı gerektirecek bir husus yok ortada. Zira siz bilginizin olduğunu iddia ettiğiniz ama hiç bir fikrinizin olmadığı apaçık ortada olan (öyle olmasa detaylı veri ile gelirsiniz buraya) bir konu hakkında atıp tutup ondan sonra bana yazma vs. gibi lükse sahip olabileceğinizi zannediyorsunuz. Zira öyle bir lüksünüz YOK!

Amaç konuyu kirletmemek ise ilk mesajınıza dönelim...

Ne faydası var bu mesajınızın?
    Gülüp geçilecek bir mesaja 20 tane cevap verdin be adam sen bu sitenin trolümüsün? Hiç mi işin gücün yok, git top case sat hadi.

Gülüp geçilecek bir mesaja 20 tane cevap verdin be adam sen bu sitenin trolümüsün? Hiç mi işin gücün yok, git top case sat hadi.
    Hasta mısın arkadaş? Bana diyorsun ki konu ile alakasız mesaj atma, senin attığın ilk mesaj konu ile alakalı olmayınca hemen hakaret etmeler. Bu kadar zeka seviyen var demek ki. Allah affetsin.

Motosikleti
    DUCATI MULTISTRADA 950S
    Hasta mısın arkadaş? Bana diyorsun ki konu ile alakasız mesaj atma, senin attığın ilk mesaj konu ile alakalı olmayınca hemen hakaret etmeler. Bu kadar zeka seviyen var demek ki. Allah affetsin.
    Benim attığım ilk mesaj çanta ile alakalı, senin sonraki yazdıkların hastalıklı ruh halinle alakalı benim sana cevap verecek ne vaktim var ne de kendimi seviyene düşürecek zekam var.

Benim attığım ilk mesaj çanta ile alakalı, senin sonraki yazdıkların hastalıklı ruh halinle alakalı benim sana cevap verecek ne vaktim var ne de kendimi seviyene düşürecek zekam var.
    hmmm seviye Güzel güzel eee sonra? Zoruna mı gitti?

Yazdığı mesajı konuya zerre faydası olmayan ama lafı yiyince saldırganlaşanlara ne denir ki?

Motosikleti
    DUCATI MULTISTRADA 950S
    hmmm seviye Güzel güzel eee sonra? Zoruna mı gitti?

Yazdığı mesajı konuya zerre faydası olmayan ama lafı yiyince saldırganlaşanlara ne denir ki?
    Kardeş tamam kendini kanıtladın, hepimiz anladık trol olduğunu.

Kardeş tamam kendini kanıtladın, hepimiz anladık trol olduğunu.
    Kimim trol olup olmadığını bu forumdaki kitlenin bir çoğu anlayabilecek zekada KARDEŞ! 39 yaşıma geldim hayatımda tanımadığım hiç kimseye kardeş diye hitap etmedim.

Sorununa gelirsek ... amaan neyse ne... Senin gibi insanlara hakaret etmek adetim değil.

Motosikleti
    DUCATI MULTISTRADA 950S
    2 sayfa yazmış insanın sabrını sınıyor sonra hakaret etme diyor, ben de 43 yaşındayım kardeşimsin kardeş kal, öyle insanlarında gereksiz yere ayarıyla oynama, hayırlı forumlar.

2 sayfa yazmış insanın sabrını sınıyor sonra hakaret etme diyor, ben de 43 yaşındayım kardeşimsin kardeş kal, öyle insanlarında gereksiz yere ayarıyla oynama, hayırlı forumlar.
    Kardeşin falan değilim! Önce insanlara hitap etmeyi öğren.

Motosikleti
    DUCATI MULTISTRADA 950S
    Kardeşin falan değilim! Önce insanlara hitap etmeyi öğren.
    Senin gibi hitap etmem lazım doğru, tez zamanda iyileşmeni dilerim.
    natijax bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)