Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arai kask isimleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Merhabalar, arai Qv-Pro ve Profile-V modellerinin bildiğiniz başka isimleri var mı? Sipariş vereceğim fakat türkiyede olmayan isimlerle buluyorum. Emin olamadım. Her pazara başka isimle sunuyormuş sanırım arai kaskı. Bilenler aydınlatırsa sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Arai, Avrupa (Türkiye buraya dahil), ABD ve Japonya için farklı isimler kullanıyor. Ancak tek fark isim değil. Bölgeye göre homologasyonları, bedenleri ve kafa şekilleri de değişiyor.
    Tam isimleri eşleştirmek için Arai Amerika ve Avrupa sayfasını karşılaştırabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıda Arai kask incelemeleri var. EU ve ABD Adları da yazıyor.

https://motorisk.net/marka/arai-kask/

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Beyfendi rica etsem kaskı aldığınız zaman konuyu günceller misiniz? Şuradan aldım gümrük şöyle kargo şu vs. diye bilgilendirebilirseniz ben de sezon başında bi kask almayı planlıyorum. Teşekkürler şimdiden.

Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, arai Qv-Pro ve Profile-V modellerinin bildiğiniz başka isimleri var mı? Sipariş vereceğim fakat türkiyede olmayan isimlerle buluyorum. Emin olamadım. Her pazara başka isimle sunuyormuş sanırım arai kaskı. Bilenler aydınlatırsa sevinirim.
    Hala sipariş vermediysen fcmoto'da profile v kaskta müthiş indirim var eğer bir de paskalya indirimini kullanabiliyorsan tadından yenmez

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyfendi rica etsem kaskı aldığınız zaman konuyu günceller misiniz? Şuradan aldım gümrük şöyle kargo şu vs. diye bilgilendirebilirseniz ben de sezon başında bi kask almayı planlıyorum. Teşekkürler şimdiden.
    Merhaba aldım ve iki farklı konu açtım profilinden bakarsanız bulabilirsiniz sanırım
    Bu konuyu açtığımı dahi unutmuşum, almadıysanız geç kalmış değilsiniz sezon yeni başlıyor hatta havalar böyle giderse İstanbul bir iki hafta daha açmaz sezonu. O arada da aldığınız ekipman elinize ulaşmış olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:03 ----------

Alıntı bdrhngvnc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala sipariş vermediysen fcmoto'da profile v kaskta müthiş indirim var eğer bir de paskalya indirimini kullanabiliyorsan tadından yenmez
    Aldım bir ay kadar önce geldi elime, arai olmadı. Bir sonraki kaskı nasipse arai veya agv istiyorum ama.
    bdrhngvnc bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler