Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HJC IS 17 BARBWİRE

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda forza250
    Merhaba arkadaşlar hsj is 17 barbwire kaskı eşim için almayı planlıyorum. motoventodan almak istiyorum. ama site motoventooutlet.com/tr sitesine yölendiriyor. bu site güvenilir mi bilgisi olan var mı? fiyatlar baya bi uygun?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Evet güvenilir. Forumdan bir çok kişi ben de dahil alışveriş yaptık. Ama kasklar eski üretim olabilir sizin için sorun olacaksa üretim tarihini sormanızı öneririm.
    arifos bunu beğendi.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Tüm sorularınızın cevabı burada
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...is-sorunu.html
    arifos bunu beğendi.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    ben de dahil her ilk giren aynı sorunu yaşıyor güvenilir mi bu site diye, cidden görseli kötü, 5-6 bin tl alışveriş ve 2 iade yaptım hiçbir sorun çıkmadı, buna göre değerlendirin.
    arifos bunu beğendi.

Mustafa ÖZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Çoğu alışveriş sitesinden daha güvenilir ve hızlı bende ıs17 uruk modeli kask aldım 4 günde elime ulaştı. Diğer sitelerde 1600 tl civarı iken 780 tl ye aldım.
    arifos bunu beğendi.

Motosikleti
    honda forza250
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet güvenilir. Forumdan bir çok kişi ben de dahil alışveriş yaptık. Ama kasklar eski üretim olabilir sizin için sorun olacaksa üretim tarihini sormanızı öneririm.
    üretimi ne Kadar eski olmalı. yani ne kadar eski olması kabul edilebilir?

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı arifos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üretimi ne Kadar eski olmalı. yani ne kadar eski olması kabul edilebilir?
    2015 ve altı olmasın. En kötü 2016 olmalı o da fiyatı uygun olduğu için. Kask markaları genel olarak 5-7 sene arası veriyor. Ben mesela mayısta aldığım 2016 üretim Bell Qualifier kullanıyorum. Yeni olsaydı iyiydi ama 900 tl yerine 650 tlye aldım. Bence bir kaç modeli daha bulun eşiniz için en yakın tarihli ne varsa onu alın. Mesela Airoh Valor da iyidir. Onun da bedenleri vardı motoventoda.
    arifos bunu beğendi.

Motosikleti
    honda forza250
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 ve altı olmasın. En kötü 2016 olmalı o da fiyatı uygun olduğu için. Kask markaları genel olarak 5-7 sene arası veriyor. Ben mesela mayısta aldığım 2016 üretim Bell Qualifier kullanıyorum. Yeni olsaydı iyiydi ama 900 tl yerine 650 tlye aldım. Bence bir kaç modeli daha bulun eşiniz için en yakın tarihli ne varsa onu alın. Mesela Airoh Valor da iyidir. Onun da bedenleri vardı motoventoda.
    Bugün aradım konuştum ve tüm is17 serisi kaskların 2015 yılı olduğunu söylediler. Almaktan vazgeçtim. Peki montlar ile ilgili dikkat etmem gereken bişey var mı? Raf ömrü veya başka bişey? Yardımcı olursanız sevinirim.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı arifos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün aradım konuştum ve tüm is17 serisi kaskların 2015 yılı olduğunu söylediler. Almaktan vazgeçtim. Peki montlar ile ilgili dikkat etmem gereken bişey var mı? Raf ömrü veya başka bişey? Yardımcı olursanız sevinirim.
    Montlarla alakalı bir son kullanma tarihi duymadım. Öyle bir şey olduğunu sanmıyorum.
    arifos bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Kask dışındakilerin raf ömrü önemli değil. Seri sonu modelleri alabilirsiniz.
    arifos bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)