Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2015 Yamaha R25 İçin Fren Balatası Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Olcay Demirc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX125
    Merhaba, motorun hem ön hem arka balatası neredeyse saca dayandı değiştireceğim fazlasıyla kafam karıştı ebc marka almayı düşünüyorum bu marka altında öneriniz nedir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Madem İstanbul'dasınız, Denimoto'ya gidin (Kadıköy Acıbadem Akasya AVM'ye yakın) ve motorunuza uygun Galfer HH balataları taktırın.

Denimoto'da aynı zamanda kaliperleriniz komple sökülür temizliği yapılır, zamanı geldiyse fren sıvılarınız da değiştirilir.

EBC güzel balatadır ama orijinalini bulabilirseniz...

Verdikleri güzel ve detaylı servis nedeniyle Denimoto / Galfer'ı tek geçerim.

(Bu arada Galfer deyip geçmeyin, fren ve fren diski konusunda çok büyük önemli bir firmadır; papatya diskin mucidi olan firmadan bahsediyoruz... Benim OEM disklerin ömrü dolduğunda Galfer olanlarla değiştireceğim.)

Olcay Demirc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX125
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem İstanbul'dasınız, Denimoto'ya gidin (Kadıköy Acıbadem Akasya AVM'ye yakın) ve motorunuza uygun Galfer HH balataları taktırın.

Denimoto'da aynı zamanda kaliperleriniz komple sökülür temizliği yapılır, zamanı geldiyse fren sıvılarınız da değiştirilir.

EBC güzel balatadır ama orijinalini bulabilirseniz...

Verdikleri güzel ve detaylı servis nedeniyle Denimoto / Galfer'ı tek geçerim.

(Bu arada Galfer deyip geçmeyin, fren ve fren diski konusunda çok büyük önemli bir firmadır; papatya diskin mucidi olan firmadan bahsediyoruz... Benim OEM disklerin ömrü dolduğunda Galfer olanlarla değiştireceğim.)
    motosikletin bakım balata vs. basit işlerini kendim yapıyorum balata alıp uzunca vakit ayırım komple söküp güzelce kendim temzileyeceğim ayrıca fren hidroliğini yeni değiştirdim. teşekkür ederim

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Ok, orijinal Galfer balatalar için yukarıda adresini verdiğim Denimoto'ya (Hasanpaşa Mah., Kadıköy), orijinal EBC balatalar için de Limit Parts'a (Güven Mah., Güngören) gidebilirsiniz.

Eskiden EBC kullanırdım, eski EBC distribütörü KMA kapanınca Galfer'a geçtim, bir şikâyetim olmadığı için de oradan devam ediyorum şimdilik...

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Denimoto'ya ben de kefilim Murat sektordeki en esnaf ve bomba adamlardandir. Siz o frenleri saca kadar getirdiyseniz zaten orda baska sorunlar da vardir cok guzel bakimini da yapar teslim eder size.
    Cyan bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Denimoto'ya ben de kefilim Murat sektordeki en esnaf ve bomba adamlardandir. Siz o frenleri saca kadar getirdiyseniz zaten orda baska sorunlar da vardir cok guzel bakimini da yapar teslim eder size.
    Süper adam ya, ben artık aboneyim; fren konusunda başka yere zinhar gitmem.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)