Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sokağa Çıkma Yasağında İzin Süreci

Motovento
    REKLAM ALANI

İhracat ve üretim yapan bir firmada muhasebeciyim , çalıştığınız şirketin yasaktan muaf olması gerek. Önce internetten bunu araştırın.
    Bir diğer konu ise fiilen şirkette hafta sonu mesaisine gelmeyecekse izin kağıdı düzenlemiyorum , muhtemelen sizin muhasebecinizde yapmaz.
    Eğer yapacak ise şu Tc li şu isimli şahıs üretim yoğunluğumuzdan veya ihracat yoğunluğumuzdan dolayı hafta sonu şirketimizde çalışacaktır yazıp ekine son sigorta hizmet listesini eklemesi gerek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT25 2016
    mart nisan ayındaki kadar sıkı değil yasaklar. izin belgem olmasına rağmen ne durduruyorlar ne belge soruyorlar. biraz saldım çayıra durumu mevcut.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Bir sorun olursa teşkilatın numarasını verebilirim.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı mattiadestro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mart nisan ayındaki kadar sıkı değil yasaklar. izin belgem olmasına rağmen ne durduruyorlar ne belge soruyorlar. biraz saldım çayıra durumu mevcut.
    Sorun orada zaten. Yasak kararı çıkarıp uygulamamak devlet ciddiyetine yakışmıyor.
    May the Force be with McLaren Mercedes

ben iki hafta sonudur , pazar günü .. Ankaradan tekirdağ ın bir ilçesine arabam ile gittim ne durduran ne soran var ..

Bir önceki hafta ;
    İstanbul girişi kurtköy de , sultanbeyli imahmutbey ,köprüde bir nokta tek şeride düşürülmüştü.

Bu hafta sonu ;
    kurtköy de , sultanbeyli imahmutbey , bir nokta tek şeride düşürülmüştü. (köprüde girişinde tek şeride düşürme kaldırılmıştı.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kural var, denetleyen yok. İlginç bir memleket.
    Denetleyen yok demek yanlış olur çok denk geldim ben çünkü yol kapatan polis ekiplerine.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Açıkçası ben bir kural kondu mu uygulanmayınca sinir olurum. Kurala karşı olabilirim veya onaylayabilirim, o ayrı mesele. Ama o kural kondu mu uygulanacak, o kadar.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla ben yasak zamanı her manisa izmir git gel zamanı denetlemeye girdim.

gecen hafta da 9u 10 geçe yakaladılar, nöbetci eczaneden geliyordum, adam da ne yapması gerektiğini bilmiyordu reçete ve fişe baktı devam et dedi.

Ancak yasagı kullanan yine halkımız. haftasonu 10*5 arası acık olan markete gideceğiz ayağına geziyor millet.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)