Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Yağmur Kaydırıcı (Aktüel Ürün)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Merhabalar,

Bugün A101'e gelecek olan 3'lü bir set var. Plenty marka.

Yağmur Kaydırıcı-Buğu Önleyici-Buz Çözücü

Ben yağmur kaydırıcıyı kask vizöründe kullanmak için alacağım. Sizde almak isterseniz diye paylaşmak istedim.

Daha önce bu tarz bir ürün alıp deneyen oldu mu?

Buz çözücü gerçekten işe yarıyor(youtube). Araç sahipleri düşünebilir. Ama diğerleri hakkında bilgim yok.

yasincig bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    buğu önleyici kalmıs olursa alayım bari, sinirimi bozuyor sürekli sürekli

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yağmur kaydırıcı sprey vizöre zarar verir mi ?

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buğu önleyici kalmıs olursa alayım bari, sinirimi bozuyor sürekli sürekli
    Dostum vizörını tıraş köpüğü ile silersen bi nebze buğulanmayı azaltabilirsin.
    arndiol bunu beğendi.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Buz çözücüyü babam için alabilirim. Sabahları okula giderken kışın buzdan gecikiyor bazen.

Şu an bir motosikletim veya kaskım yok ancak aktif olarak gözlük kıllanıyorum. Ve dışarıya çıkınca maskeden dolayı bayağı buğu yapıyor. Acaba buğu önleyiciyi alsam gözlüğe herhangi bir sorun olur mu?

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Ben de dijital lastik basinc olcer alayim da deneyeyim bari, dandiktir muhtemelen ama olsun 25TL, haftalik puro param :D

Bu arada, benim gibi maxi scooter kullanan arkadaslara da, otomobil boyunlugunu almalarini tavsiye ederim, 2 adet 20TL. Boyunlugu seleye geciriyorum tam bel/kuyruk sokumu olan kisma daha fazla destek olsun diye kullaniyorum. Takili halde fotografi bulursam upload ederim bu posta.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iş cıkışı ben gidene kadar bunlar kalmaz

msandikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 tokmak Tracer
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buz çözücüyü babam için alabilirim. Sabahları okula giderken kışın buzdan gecikiyor bazen.
    araç camlarındaki buzu çözmek için etil alkol kullanabilirsiniz. birkaç püskürtme ile tamamen buzlu camın çözünmesi kolay bir şekilde sağlanabilir, aklınızda bulunsun

mustafaat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RST1000 Futura (şu an motosikleti yok)
    Bu çok iyi oldu, koşa koşa gidip aldım; daha bu sabah maske yüzünden içimden saydırıyordum

Uyandırma servisi için teşekkürler
    "Acemisi olduğunuz tekniği önce kapalı alanda, tedirginlik geçtikten, tekniğe hakim olduktan sonra yolda deneyin ve yavaş yavaş yol sürüşüne aktarın." motorhikayesi.com | "Motosiklete Binmeyin, Motosikleti Sürün"

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı msandikci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araç camlarındaki buzu çözmek için etil alkol kullanabilirsiniz. birkaç püskürtme ile tamamen buzlu camın çözünmesi kolay bir şekilde sağlanabilir, aklınızda bulunsun
    Teşekkür ederim iyi bir bilgi oldu. Ama etil alkol eskisi gibi satılmıyor galiba. Özellikle bu pandemi dönemi sonrası. Elimde izopropil alkol var o da olur mu?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bir Yağmur kaydırıcı ve bir buğu önleyici aldım.

Parasına göre büyük, epey gider gibi.

Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağmur kaydırıcı sprey vizöre zarar verir mi ?
    Hiç bir yağmur kaydırıcı vizöre zarar vermez merak etmeyin.

Alıntı eeeemmreee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu an bir motosikletim veya kaskım yok ancak aktif olarak gözlük kıllanıyorum. Ve dışarıya çıkınca maskeden dolayı bayağı buğu yapıyor. Acaba buğu önleyiciyi alsam gözlüğe herhangi bir sorun olur mu?
    Bir gözlükçüye sormanız daha mantıklı olur hocam riske etmeyin.

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de dijital lastik basinc olcer alayim da deneyeyim bari, dandiktir muhtemelen ama olsun 25TL, haftalik puro param :D

Bu arada, benim gibi maxi scooter kullanan arkadaslara da, otomobil boyunlugunu almalarini tavsiye ederim, 2 adet 20TL. Boyunlugu seleye geciriyorum tam bel/kuyruk sokumu olan kisma daha fazla destek olsun diye kullaniyorum. Takili halde fotografi bulursam upload ederim bu posta.
    Kıl dönmesi ameliyatı oldum 2007'de o tarihten beri ağrı yapıyor o bölge. O zamanlar şimdiki gibi yeni yöntemler yoktu devlet hastanelerinde, kasap gibi kesip biçtiler tam 19 dikiş attılar.

Evde ortopedik oturma minderi, motorda ise egzersiz minderini kendi kalçama uygun şekilde kestim onu kullanıyorum.

Scooter'ım olsaydı dediğiniz üründen alırdım şahsen.

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iş cıkışı ben gidene kadar bunlar kalmaz
    Valla hocam 1 saat önce geçtim aldım, her üründen 2'şer adet kalmış.

Millet pusuya yatıyor galiba.

Alıntı mustafaat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu çok iyi oldu, koşa koşa gidip aldım; daha bu sabah maske yüzünden içimden saydırıyordum

Uyandırma servisi için teşekkürler
    Rica ederim.
    BloodyBaron bunu beğendi.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Attığınız videoyu ben de izledim baya baya işe yarıyor.

Yağmur kaydırıcı hakkında bir kaç video izlemiştim başka markaların çoğu işe yaramıyor diyordu. Kullanırsanız yorumlarınızı bekliyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Attığınız videoyu ben de izledim baya baya işe yarıyor.

Yağmur kaydırıcı hakkında bir kaç video izlemiştim başka markaların çoğu işe yaramıyor diyordu. Kullanırsanız yorumlarınızı bekliyorum.
    Tamamdır şimdiden kaskıma uygulayacağım ama önümüzdeki günlerde yağmur gözükmüyor

Günlerdir yağan yağmur nedeniyle kaskı elle silerek motor kullanmak isyan ettirdi

Yağmur kaydırıcı aldık ;

BloodyBaron ve oldcockroach bunu beğendiler.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Arabam için antifirizli cam suyu alacaktım. Açılış saatinde gittim ama ürün gelmemiş.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Şimdi eve geldim, lastik basınç ölçer 3 tane gelmiş, birini satmışlar diğer ikisini başka mağazaya göndermişler yalan oldu kısaca.

Boyun yastığı benim daha önce kullandıklarıma göre boyut olarak küçük ama yine de işe yarar. Ben bitpazarindan daha büyüklerinin çiftini 20 liraya aldım hatta aracınızın markasının yazılı olduğu ürünler bile vardi. Ferrari bile var, Ferrarisi olup boyun minderi takacaklar için

Elim boş donmeyeyim dedim ve lastik Tamir spreyi aldım.

Bir de yangın söndürücü sprey vardı ama basınçlı filan, yanımda taşımam diye almadım. Ihtiyacı olanlara duyurayim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:45 ----------

Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabam için antifirizli cam suyu alacaktım. Açılış saatinde gittim ama ürün gelmemiş.
    Benim bulunduğum bölgedeki A101'de 4-5 tane vardı cam suyu. Küçükyalı merkez caminin köşesindeki mağaza.
    Guven bunu beğendi.

msandikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 tokmak Tracer
    Teşekkür ederim iyi bir bilgi oldu. Ama etil alkol eskisi gibi satılmıyor galiba. Özellikle bu pandemi dönemi sonrası. Elimde izopropil alkol var o da olur mu?
    %40 Etil + %30 izopropil alkol karışımı ile de aynı sonucu alıyorum. Büyük ihtimalle izopropil alkol kullanımı kaynaklı bir buz çözememe vb. durumu oluşmayacaktır.
    BloodyBaron bunu beğendi.

Motosikleti
    Bn125
    Traş köpüğünü hem gözlüğüme hem de vizöre sürüp bir bezle temizliyorum ve 0 buğu oluyor. Ciddi tavsiye ederim ama vizörü söküp yapın yoksa bazı yerleri silerken elin yetmediği yerlere de giriyor.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Benim bulunduğum bölgedeki A101'de 4-5 tane vardı cam suyu. Küçükyalı merkez caminin köşesindeki mağaza.
    İlgine teşekkürler Gürcan. Ama ben Hatay-Antakya'dayım.
    Yarın sabah tekrar bakacağım. Bugün gelmedi, belki yarın gelir.
    İşin kötüsü hırs yaptım.
    Bu ürünü üçüncü alma girişimim. İlk ikisinde ben geç kaldım. Sabahtan bitmişti. Ama bugün açılış saatini kapıda bekledim. Yine elim boş döndüm.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Buz çözücü,buğu önleyici,yağmur kaydırıcı aldım birer tane inşallah işe yarar 15 lira çöp olmaz :D

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler