Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yağmur Kaydırıcı (Aktüel Ürün)

Motovento
    REKLAM ALANI
    BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlgine teşekkürler Gürcan. Ama ben Hatay-Antakya'dayım.
    Yarın sabah tekrar bakacağım. Bugün gelmedi, belki yarın gelir.
    İşin kötüsü hırs yaptım.
    Bu ürünü üçüncü alma girişimim. İlk ikisinde ben geç kaldım. Sabahtan bitmişti. Ama bugün açılış saatini kapıda bekledim. Yine elim boş döndüm.
    Benim yaşadığım ilçede de 7ye yakın vardı. Farklılık gösterebiliyor demekki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:45 ----------

Ben gittiğimde buğu önleyici ile yağmur kaydırıcı kalmıştı. Buğu önleyiciyi aldım ama yağmur önceyiciyi 80 km ve üzeri hız için yazdığı için almadım. Buz çözücüyü almak istedim ama 3 a101de de bulamadım.
    Guven bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Buğu önleyiciyi denedim, hiç bir işe yaramıyor.

Kaydırıcıyı henüz deneyemedim, 80km muhabbetini görsem onuda almazdım.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Buğu önleyici hiçbir işe yaramıyor. Telefonun camında denedim sonuç alamadım.

17 tlye lastik tamir spreyi de aldım. En iyi özelliği üretim tarihinin daha bu ayın 1nde olması. 2 sene sonra bitiyor son kullanma tarihi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zaten mağazalara sayılı geliyor, hemen bitiyor bu tür şeyler.

ancak aksam 7:30 da şansıma hem yağmur hem buğu zımbırtısını buldum. birisi üstüne başka ürün koydugu için bulamamışlar :D

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    vizör buharından şikayet eden arkadaşlar raleri marka pinlock alsın üniversal ve yapışkanlı olduğu için her kaska uyuyor 2senedir kullanıyorum en ufak sorun yaşatmadı her gün işe motorla giderim kar yağdığı gün hariç çiçek gibi pinlock resmen

su kaydırıcı olarakda ipone marka olanı kullandım evet bir miktar daha çabuk kayıyor ama mucize beklemeyin 60 70 km den sonra kayıyo birde her yağmur sürüşü sonrası vizörü temizleyip sıkmanız şart yoksa işe yaramıyor ufak bir tavsiye 3 kat uygulayın yağmur kaydırıcı sıvıları o zaman daha efektiv oluyor ve daha uzun süre dayanıyor geçen sene bütün kış kullandım

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    benim ihtiyacım olanda yağmur kaydırıcı,
    benim ön cam çok uzun boyumu geçiyor ve siyahımsı bir cam.
    Haliyle yağmur yağdığında görüş alanım çok düşünoyor, boyum kısa olduğu için zorlu çekiyordum.
    işime yarayabilir, bakalım
    Teşekkürler paylaşımiçin

buğu önleyici leşşşşşş.

normalde bugulanır ama az da olsa etrafı seçerdim. bunu sıktıktan sonra 2000 yılındaki cine5 erotik kuşağı gibi kare kare görüyorsun, seçemiyorsun hiçbirşeyi.
    berk_cglr bunu beğendi.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Daha önce rainx marka yağmur kaydırıcı kullandım. Özellikle uzun yolda gerçekten faydasını gördüm. Kamyon arkalarında falan aaaa bak iyiki uygulamışım demiştim.

Benim esas takık olduğum konu lastik basıncı, acaba o aleti alanınız oldu mu? Düzgün ölçüm yapıyor mudur?
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    MT25 2016
    Alıntı eeeemmreee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu an bir motosikletim veya kaskım yok ancak aktif olarak gözlük kıllanıyorum. Ve dışarıya çıkınca maskeden dolayı bayağı buğu yapıyor. Acaba buğu önleyiciyi alsam gözlüğe herhangi bir sorun olur mu?
    buğu önleyici benim gözlükte işe yaramıyor. belki sizin deneyiminiz farklı olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vizör buharından şikayet eden arkadaşlar raleri marka pinlock alsın üniversal ve yapışkanlı olduğu için her kaska uyuyor 2senedir kullanıyorum en ufak sorun yaşatmadı her gün işe motorla giderim kar yağdığı gün hariç çiçek gibi pinlock resmen

su kaydırıcı olarakda ipone marka olanı kullandım evet bir miktar daha çabuk kayıyor ama mucize beklemeyin 60 70 km den sonra kayıyo birde her yağmur sürüşü sonrası vizörü temizleyip sıkmanız şart yoksa işe yaramıyor ufak bir tavsiye 3 kat uygulayın yağmur kaydırıcı sıvıları o zaman daha efektiv oluyor ve daha uzun süre dayanıyor geçen sene bütün kış kullandım
    Her iki vizörümde de raleri var. Gayet başarılı.

Buğu önleyiciyi yedek kask için aldım ama işe yaramadı.

Alıntı Ekrem_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce rainx marka yağmur kaydırıcı kullandım. Özellikle uzun yolda gerçekten faydasını gördüm. Kamyon arkalarında falan aaaa bak iyiki uygulamışım demiştim.

Benim esas takık olduğum konu lastik basıncı, acaba o aleti alanınız oldu mu? Düzgün ölçüm yapıyor mudur?
    Kamyon arkasından sıçrayan çamurlu sular vizörden kayıyor mu peki?
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bulunduğum bölgedeki A101'de 4-5 tane vardı cam suyu. Küçükyalı merkez caminin köşesindeki mağaza.
    Aynı mahallede oturuyoruz. Bende Küçükyalı da oturuyorum.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    [/QUOTE]Kamyon arkasından sıçrayan çamurlu sular vizörden kayıyor mu peki?[/QUOTE]

çok cıvık değilse atıyordu seyir halindeyken, özellikle sollamalarda falan çok işime yaradı. Ama bu siyah nokta gibi içi tam çamurluysa yapışanda oluyordu ama sağanak yağmur varsa oda kayıp gidiyor. Elinle temizleme ihtiyacı duymuyorsun.
    berk_cglr bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı mahallede oturuyoruz. Bende Küçükyalı da oturuyorum.
    Biliyorum Ismet Bey, yanlis bilmiyorsam Kadir Has arkasinda oturuyorsunuz, E5'e yakinsiniz. Ben de Kucukyali Taksi duragi civarindayim

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Yağmur kaydırıcı ve buğu önleyiciyi daha önceden aldığımı fark ettim ( aynı marka )

Sonuç ; Bir işe yaramıyor .. ya da kısmen ya da kısa süreli yarıyor diyeyim ..
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    8 derece ve yağmurlu havada 20km yol gittim, kaskım durur vaziyette bile en ufak buğu yapmadı. A101de alırken birisi "hiç ise yaramıyor" dedi. Yağmur kaydiriciyi bıraktım ama bugu önleyici bende iş gördü. Yağmur kaydiriciyi da deniycem

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı zeynelhazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8 derece ve yağmurlu havada 20km yol gittim, kaskım durur vaziyette bile en ufak buğu yapmadı. A101de alırken birisi "hiç ise yaramıyor" dedi. Yağmur kaydiriciyi bıraktım ama bugu önleyici bende iş gördü. Yağmur kaydiriciyi da deniycem
    Nasıl uyguladınız vizöre? Ben de bu gün denedim çok hafif geçiktirdi buğuyu ama engellemedi kesinlikle.

Motosikleti
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl uyguladınız vizöre? Ben de bu gün denedim çok hafif geçiktirdi buğuyu ama engellemedi kesinlikle.
    Önce vizörü yıkadım 2 mikrofiber bezin biriyle kuruladım, buğu önleyici 4-5 fıs sıktım, ıslak bezle yaydım, biraz bekleyip kuru bezle yumuşakça sildim.

Alıntı zeynelhazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga valal bende yaptım daha kötü bugulandı :D
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Bende aldım kask için bugu çözücü hiç işe yaramıyo su kaydırıcı hiç işe yaramıyo. Asla katiyen hatta daga berbat etti. Sıvı sabun sürmr mrvzusunu gördüm deneyim dedim 1 günü kurtarıyo vallahada işe yarıyo. Pinlocktan başkası hikaye . İşe yarıyo diyenede inanmıyorum arkadaş.

Motosikleti
    Ben bi videosunu çekiym

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler