Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Başlangıç için ne öneriyorsunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bn125
    Benelli bn125 kullanıyorum herhangi bir sorunum şu an yok. Kullanan arkadaşlarda da sadece bir arıza ışığı yanma sorunu oldu ki o da halledildi. Ha al der misin demem. Sebebi de piyasası az bir motor ve büyük şehirler harici kalifiye elemanı olan servis zor. Sana tavsiyem wr125x vrya r modelini alman. Emin ol o motorların duruşu ve şehir içi rahatlığı bir daha aklına racing sokmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cıbır değil la cıbıyüzyilbeş-ır

cıbır bunun yanına yaklaşamaz

https://cdn.motor1.com/images/mgl/9J...nda-cb125r.jpg
    Bu makine gerçekten çok güzel lakin arkadaşın bütçesini aşıyor.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erensel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu makine gerçekten çok güzel lakin arkadaşın bütçesini aşıyor.
    eveti yazmadan önce bakmıstım fakat simdi fark ettim ki cb125r ilanlarının %90 ı cbr125 miş, yanlış koyuyorlar.
    ondan yanılmışım.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    16 yaşında motor alabilecek kapitale sahip isen, bakımda arızada kırımda üzülmezsin sanırım. yani para varsa yancıkta....

neden duke 125'lere de bakmıyorsun?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:37 ----------

Alıntı ALİCEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benelli bn125 kullanıyorum herhangi bir sorunum şu an yok. Kullanan arkadaşlarda da sadece bir arıza ışığı yanma sorunu oldu ki o da halledildi. Ha al der misin demem. Sebebi de piyasası az bir motor ve büyük şehirler harici kalifiye elemanı olan servis zor. Sana tavsiyem wr125x vrya r modelini alman. Emin ol o motorların duruşu ve şehir içi rahatlığı bir daha aklına racing sokmaz.
    dostum öyle diyorsun da benim yaş 35 hep ağır kanlı motorlar kullandım. hayatımdaki "şöyle 1000rr alayımda caddelerde gazlayayım, manitalar o biçim, izmir-çeşme 20 dk" bölümünü yaşamadığım için hep içimde ukte kaldı...

oktay33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1600 GTL
    Başlangıç olarak EĞİTİM öneriyorum.
    Motor sonra.
    espresso bunu beğendi.

eraysefer28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 Esd - Dominar 250 - Duke 200
    Önemli olan motor almak değil,yürütmektir.Yani demek istediğim şimdi 18bin liralık motor bakıyorsun ondan sonra elinde hiç para kalmayacak bunun bakımı var lastik değişimi var bunları nasıl hallediceksin.Sana tavsiyem 15bin civarına bir şeyler bak geriye bakım ücreti ya da bir aksilik çıkma ihtimaline karşı para kalsın.Önerebileceğim motorlar kendi kullandığım YBR başta olmak üzere CBF,CB125F tarzı motorlardır.

tatlı dil için çok teşekkür ederim çok güzel cevaplamışsınız onun içinde ayrıca teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:50 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bu gençlerdeki reyzing hastalığı nedir yaaa
    lan oğlum mal mısın ? neden adam gibi gidip scooter commeter veya enduro ile başlamıyorsunuz herşey hız görüntü şekil değil sen reyzink alınca kızlar peşinden koşmayacak hızlı gidince kimse sana aferin demeyecek bu genç yaşta çok yanlış seçimler
    inş kaza yapıp sakat kalmassın bi yere patlarsan öl git geride kalanları üzme bari
    evet konuda belirtmiştim tatlı dille cevaplarsanız sevinirim diye maalesef böyle iletişim yoksunu insanlar adına ben üzülüyorum ne yaşıma saygın var nede insanlığa yazık diyorum bu yaşta bile bunu düşünüyorsam olgun insanlar bu mesaj hakkında neler düşünür ayıptır bende sana bi tavsiye vereyim iletişim tatlı dil eğitimi almalısın .

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    cıbıra gönlü varda eli varmıyor yazmaya :D cb olunca 125 olunca yapıştırdım cıbırı :D

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Umarım hiç olmaz. Fakat, biraz pişene kadar motoru defalarca devireceksin.
    Grenajlı motor alırsan bu süreç sana pahalıya gelir. Koruma demiri takılabilen bir commuter alırsan olgunlaşma süreci senin için daha güvenli ve ucuz olur.
    Motosiklet bir sevda işidir. Fakat, akıl-mantık ile alınan kararlar insanı selamete götürür.
    Bu süreci kazasız belasız geçirmeni dilerim...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler