Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bu konu Haddi Aşar .... Aprilia RS 660

Motovento
    REKLAM ALANI
    Uqurevc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X max 400
    YENİ APRİLİA RS660

Aprilia RS660 Detaylı Özellikleri İle Karşımızda: Aprilia merakla beklenen yeni sporcusu RS 660'ın özelliklerini yayınladı. RS660 Kasım ayında Avrupa'da satışa sunulacak.

ingiltere satış fiyatı £10,149. Avrupa satış fiyatı 11.050 Euro olarak belirlenen Aprilia RS 660 “Yeni Bir Çağın Başlangıcı.” Mottosuyla beraber ortalığı karıştıracak gibi görünüyor.

Ülkemizde Satışa sunulacakmı bu konu hakkında bi yazıya veya birşeye rastlayamadım belki gözümden de kacmış olabilir.
    Zaten Aprilia Hastalığım vardı.
    Bu RS 660 la beni bitirdi abi.
    Kendi fikrimi söyeleyecek olursam .. Şimididen Göz bebeğim oldu...

ozanturk bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SUZUKI gsx r 1000
    Rs dediğine göre sıra 4 galiba,Rsv gibi v makina değil galiba.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı fireblade e adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rs dediğine göre sıra 4 galiba,Rsv gibi v makina değil galiba.
    Paralel çift silindirmiş hocam lakin 660 cc'den 100 bg çıkarmış adamlar.

bassturbin bunu beğendi.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    659CC paralel çift silindir 100 beygir 67nw olan bir motosiklet.
    Arkadaşım basın lansmanında sürmüştü.İşçilik kalitesinin ve elektroniklerin muazzam olduğunu söylemişti.

Motosikleti
    SUZUKI gsx r 1000
    Tork iyi,hp diğer 600 lüklere(japon 4 silindirlilere)göre biraz aşağıda ama güzel motosiklet.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Abi biz bu motosikletin önünde saygıyla eğiliriz. Aksini söyleyene angıra keçisi toslasın. Yalınız,
    tamam adamların bir suçu yok, gariplerim nereden bilsin T.C. deki MTV sistemini? Lakin şu güzelim aleti
    660 yerine 649 cc etselermiş ya.
    BloodyBaron ve ryangt bunu beğendiler.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alacak param var da, motoru beğenmedim...

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alamayacağım hiçbir motor ne yazık ki ilgimi çekmiyor. Emeği geçenlerin eline sağlık.
    Enes ŞENTÜRK bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    benmi bilmiyorum yada duymadım 600cc klasmanında ilk kez 2 silindirli yarış motoru ? bana çok saçma geldi hatta geliyor.komple yeni bir motor ama sanmıyorum tutacağını diğer 4 silindirliler bunu döver ama vardır bununda bir hikmeti sürüş keyfi gibi
    TOTEMONS bunu beğendi.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benmi bilmiyorum yada duymadım 600cc klasmanında ilk kez 2 silindirli yarış motoru ? bana çok saçma geldi hatta geliyor.komple yeni bir motor ama sanmıyorum tutacağını diğer 4 silindirliler bunu döver ama vardır bununda bir hikmeti sürüş keyfi gibi
    Kalkışta izlerler bence diğer 4 silindirliler. Virajda da ezeceğini düşünüyorum. Düz yolda zaten beygiri en yüksek makinayı alın vurun düz yola onu herkes yapar. Zaten dümdüz yolda gaz kolunu açıp hızlanmak bana çok saçma geliyor. Bir süre sonra sıkılır insan. Viraj dönmek çok daha zevkli ve tecrübe gerektiren bir eylem

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Pist adamı için belki 4 silindir daha iyi olur ama Ducati senelerce 2 silindirli 900-1300cc yarış motoru yaptı.
    tarzan rıfkı ve hasmet bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Avrupalılar çok güzel motorlar yapmaya başladılar. Ben mi yeni fark ediyorum yoksa hep mi böyleydi?

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avrupalılar çok güzel motorlar yapmaya başladılar. Ben mi yeni fark ediyorum yoksa hep mi böyleydi?
    Daha alınabilir olduğu içim gözümüze iyi geliyor da olabilir. Hem de motor blokları eskisi gibi sorunlu değil. Bir japon değildir hala ama güzel motorlar.
    tommygun bunu beğendi.

Uqurevc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X max 400
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi biz bu motosikletin önünde saygıyla eğiliriz. Aksini söyleyene angıra keçisi toslasın. Yalınız,
    tamam adamların bir suçu yok, gariplerim nereden bilsin T.C. deki MTV sistemini? Lakin şu güzelim aleti
    660 yerine 649 cc etselermiş ya.
    Evet fiyata bakıyorum 11.000 euro toplasan 5-6 asgari ücret eder orda
    Burda min. 80 asgari ücrete anca anlırz...
    Kahroluyorum şuanda ..
    ozanturk bunu beğendi.

Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    659CC paralel çift silindir 100 beygir 67nw olan bir motosiklet.
    Arkadaşım basın lansmanında sürmüştü.İşçilik kalitesinin ve elektroniklerin muazzam olduğunu söylemişti.
    Aaa gerçekten gidebilen olmuş mu? Kanalı nedir, izleyelim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:51 ----------

Süperspor yarış motoru değilmiş bu. Gidonlar yüksek. Hızlı, hafif bir spor tur motoru. Cbr650r gibi.
    tarzan rıfkı bunu beğendi.

mustafaat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RST1000 Futura (şu an motosikleti yok)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz fazla Japon idik.
    Avrupa motosikletler hep daha lezzetli, daha ruhlu Japonlara göre. Japonların sağlamlık ve sorunsuzluk iddiaları var, tasarım ya da ruh konusunda bir tık geride kalmayı tercih eden tasarım ilkelerinin sebebi de bu iddiaları (tabii ki genelleme yaparak söylüyorum).
    Zaten otomotiv olsun motosiklet olsun Japon markalarının prestij ya da en üst özel versiyonları Avrupa'ya uğramadan üretilmiyor dikkat edilirse.
    "Acemisi olduğunuz tekniği önce kapalı alanda, tedirginlik geçtikten, tekniğe hakim olduktan sonra yolda deneyin ve yavaş yavaş yol sürüşüne aktarın." motorhikayesi.com | "Motosiklete Binmeyin, Motosikleti Sürün"

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı mustafaat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz fazla Japon idik.
    Avrupa motosikletler hep daha lezzetli, daha ruhlu Japonlara göre. Japonların sağlamlık ve sorunsuzluk iddiaları var, tasarım ya da ruh konusunda bir tık geride kalmayı tercih eden tasarım ilkelerinin sebebi de bu iddiaları (tabii ki genelleme yaparak söylüyorum).
    Zaten otomotiv olsun motosiklet olsun Japon markalarının prestij ya da en üst özel versiyonları Avrupa'ya uğramadan üretilmiyor dikkat edilirse.
    Üstat konudaki ilk mesajımda yer alan bilgiyi senin motorhikayesi sitenden almıştım. Zaten Google'da "Aprilia Rs 660" yazıp arattığımda en tepede senin site çıkıyor. Eline, emeğine sağlık.
    mustafaat bunu beğendi.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı sanausbe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aaa gerçekten gidebilen olmuş mu? Kanalı nedir, izleyelim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:51 ----------

Süperspor yarış motoru değilmiş bu. Gidonlar yüksek. Hızlı, hafif bir spor tur motoru. Cbr650r gibi.
    Arkadaşım Alman kendisi avrupanın en büyük motor dergisi MOTORRAD'da çalışıyor.Müzik yüzünden telif yedi.Yayınlanınca atacağım.
    sanausbe ve ozanturk bunu beğendiler.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aprilia'nin RSV4 blogunu tam olarak 2ye bolup gelistirdigi motor. 1 senedir her yerde cok konusuluyor oyle guzel, soyle muthis diye. Gelse de ekmek bansak.

Motosikleti
    Bajaj >Pulsar 200NS
    turkıye satıs fıyatı 180 bın kusur olacaktır,hemen sar ordan bı tane dumanı ustunde olanından
    ozanturk bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)