Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Avrupa menseili motosiklet kullananlarin yasadigi "Lord" luk hissi

Motovento
    REKLAM ALANI
    TempesTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 RS
    GS sürücüleriyle rastlaştığım nadirdir ama forumlardan vb okuduğum kadarıyla, pek selam vermeyen, diğer motorcuları umursamayan kişiler olarak aklımda yer etmiş. Bir gün kırmızı ışıkta GS kullanan çift ile yanyana durduk. Nasıl olsa selam vermezler diye bakmak istemedim ama göz ucuyla baktığımda ikisi birden kafa sallıyorlar selam veriyorlar vs. Hayret ettim.. Demekki çok abartıyorlar bu GS muhabbetini diye düşündüm. 100-150 metre ilerledik ve polis çevirmesine girdik. Polis memuru plakayı ehliyeti kontrol ettikten sonra adama bunun markası ne diye sordu ve kahkaha atmama neden olan o cevabı aldı: Mondial :D
    tommygun, BloodyBaron ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İster avrupa malı olsun, ister Çin, ister Hint, isterse bisiklet olsun.

iki tekere bindiğim zaman özgürüm.

Lord değil, isterse kralı gelsin.
    espresso bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bu işler paraya değil,vizyona bakar beyler. Hanginiz o kallavi motorlarınızla şöyle bir kareye sahipsiniz?

Gidin anca Şile yolunda gözleme yiyin siz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işler paraya değil,vizyona bakar beyler. Hanginiz o kallavi motorlarınızla şöyle bir kareye sahipsiniz?

https://pbs.twimg.com/media/C7xLMYqX0AANfaT.jpg:large

Gidin anca Şile yolunda gözleme yiyin siz.
    Bu kucucuk motosiklette bunu yapiyorlarsa, Goldwing'de genis yer bulunca neler yapmaz bunlar!
    pea bunu beğendi.

Alıntı TempesTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GS sürücüleriyle rastlaştığım nadirdir ama forumlardan vb okuduğum kadarıyla, pek selam vermeyen, diğer motorcuları umursamayan kişiler olarak aklımda yer etmiş. Bir gün kırmızı ışıkta GS kullanan çift ile yanyana durduk. Nasıl olsa selam vermezler diye bakmak istemedim ama göz ucuyla baktığımda ikisi birden kafa sallıyorlar selam veriyorlar vs. Hayret ettim.. Demekki çok abartıyorlar bu GS muhabbetini diye düşündüm. 100-150 metre ilerledik ve polis çevirmesine girdik. Polis memuru plakayı ehliyeti kontrol ettikten sonra adama bunun markası ne diye sordu ve kahkaha atmama neden olan o cevabı aldı: Mondial :D
    Belki de gerçekten mondialdir, ülkedeki rx3i evoların %90ında bmw amblemi olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam 🤦*♂️
    tayfunley, BloodyBaron ve TempesTr bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Noluyo bisey anlamadim ben
    Boşver, takma kafaya şimdilik. Her şey zamanla. Tokatlamak isteyen hasmet saçmalıyo yine n'olcak de geç...

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Ben Trakya'lı olduğuma göre avrupalı sayılırım. Gidem bi BMW falan alam.
    Ama Avrupa'nın en fakir yerinden olduğum için Japon marka motor alabiliyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    KTM sahipleri lord gibi hissetmez. Dük gibi hisseder

Koskoca honda direnmiş direnmiş avrupalının yoluna dönmüş hırbocum sende yılacaksın doğru yolu bulacaksın. Bkz 1000rrrr bknz 1100cc africa.

Fanboyluk iyi değildir. Birinde japon birinde avrupalı kazanıyor biz neyiyle övünecez.

Adam yatirım yapmış diye yıllarca dünyayı sömürüyor. 28 sene aynı motor bloğu 33 sene aynı süspansiyon 52 sene çift maşa vb.

Arabada almanın belasını tesla vermeye başladı.
    Piyasaya 50 inç ekranla son teknoloji otonom sürüşle 750 beygirle girdi. Dengesi şaştı almanin ne yapsın bilemedi.

Allah vere motosiklete de el atmaya üzülme sonra.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yav arkadaslar vallahi sizlerle sohbet bile yapilmiyor artik..

Trident vs cb650r vs mt7 basliginda Sj's abimiz

"Son 5 senedir avrupa menseili motosikletlerin japonlarla esdeger fiyatta sunuldugu lord hissinden vazgecemiyorum."

Yazmis..,bende buna benzer goruste bircok arkadasimiz olabileceginden eglencisine biseyler yazalim dedik..

Kawasaki nin boyasiyla dalga gectigimde, kawasaki sahibi tommygun kendisi devam ettiriyor dalgayi.

Bi tommy olamiyosunuz bee..gelmis kucuk pipili diyor adam bana,pehh.
    tommygun bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Kawasaki nin boyasiyla dalga gectigimde, kawasaki sahibi tommygun kendisi devam ettiriyor dalgayi.

Bi tommy olamiyosunuz bee..gelmis kucuk pipili diyor adam bana,pehh.
    E bak bir önceki mesajda devam ettirmişiz işte dalgayı. Küçük pipili olma ayrı bir durum, karıştırmamak lazım. Üstelik SJ'in mesajından sonra ilk kim ne yazmış bi okudun mu?

Tommy, Kawasaki sahibi olarak Kawasakiyle dalga geçer. Ben "Avrupa menşeli" motosiklet sahibi olarak "Avrupa menşeli" motosikletlerle dalga geçerim. Ama sen Honda sahibi olarak bırak Hondayla dalga geçmeyi, habire Honda tercihinde bulunmayanlara laf çarpan bir fanboysun.

Zaten başlığı SJ'in o mesajı üzerine dayanamayıp açtığın kabak gibi belliydi. Sonra "niye şeyim küçük diyonuz" diye ağlıyosun... E bi aynaya bak be yavrum. Bal gibi görünüyor işte.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Enlargement your Penis.. Japon'la zor be.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Servise gidene kadardır o his, motorunun(1200gs) arızalanan sinyal lambasını kendisi değiştiren, sonra motoru arıza ışığı yakan, servise götüren, serviste bu arıza kodunu silmek için istenen sağlam paraya isyan eden lordlar gördüm

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İngilizler acayip top oynar. Futbolun beşiği derler İngiltere için...

ismaileren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok. gelecekten ümitli
    Avrupa'lı lord gibi hisssettiriyorsa benim motor lordların tepesindeki kral gibi hissettiriyor demekki

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı ismaileren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avrupa'lı lord gibi hisssettiriyorsa benim motor lordların tepesindeki kral gibi hissettiriyor demekki
    Malum Amerika'da lord, dük, kral falan yok, bilakis kralliga karsi savasmis zamaninda.
    Sizinki muhtemelen kovboy gibi hissettiriyordur diye tahmin ediyorum
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten başlığı SJ'in o mesajı üzerine dayanamayıp açtığın kabak gibi belliydi
    Dayanamayip derken ? olm cok kiskaniyorum anlayin iste ahahshdga

sizi gidi lordlar kamarasi sizii,bir gun tekrar araniza girmek nasip olur insaallh.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:21 ----------

Alıntı ismaileren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amerikada fakir fukaranin bindigi motor degil mi su harley

Bi de aklima gelmisken

https://youtu.be/xGyKBFCd_u4

Mobilden neden video yuklenemiyor yahuu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Dayanamayip derken ? olm cok kiskaniyorum anlayin
    Yok kıskançlık değil. SJ "Avrupa menşeli motosiklet kullananlar" diye bir grup oluşturmuş ve hafif üstünlük atfetmiş, ve sen bu grubun dışında kalmışsın. Normalde çoğu insan iplemez. Ama sen sırf bunun için başlık açmışsın.

Habire birilerini kendi tabirinle "tokatlama", yani alaya alma, haddini bildirme, yerine koymaya çalışıyorsun. Genelde forumdaki varlığın bu minvalde dönüyor. Şaka yollu sözde ama kronik. Sürekli kendini ispatlama peşindesin.

Test etmek istiyorsan sarkazme başvurmadan sahip olduğun motosikleti yer, kendi tercihlerini küçümserce alay geç, SJ'inki gibi bir mesaj gördüğünde sessiz kal. İçin içini yemeden bunları yapabiliyorsan sorun yoktur, ben de yanılıyorumdur...

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TempesTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi öyle bir şey yok. Ben selam veriyorum nasıl bir antipati varsa GS sürücülerine selamıma karşılık bulamıyorum

Bir efsane de polis GS'leri çevirmiyor! Yok anacım çatır çatır çeviriyor valla. Hatta GS sürenin belgeleri tamdır, uğraşmam diye sürekli beni çeviriyor olabilirler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Harley Amerika'da da pahalı... İkinci elleri bile. Muadili Japon cruiser'ların en az iki katı...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)