Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ön amortisör yükseltme

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    .
    merhaba bede çita var bildiğiniz gibi kendisinden alçak bende bunu cross tarzı motor yapmak istiyorum ama ön nasıl yükselticeğim onu çözemedim normal uzun cg maşaları var ama onlar da alçak kalır alt bloğun yerden olabildiğince yüksekte olmasını istiyorum şimdi ben maşa mı alayım yoksa o borudan alsam uzun olanlarından cross ön amortisör borusu fln ve uzun yay alıp taksam olur mu https://www.noktamotor.com/urun/cg-on-amortisor-ana-mil şunun gibi ama uzun olanlarından ya da bundan mı alıp taksam https://enginermotor.net/7725/ yani kısaca önü uzatmak istiyorum arkası kolay ama ön nasıl yapacağım bulamdım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CF Moto 150 NK ♥
    Benim bildiğim amortisörü kendiniz yükseltemezsiniz. Amortisör cok dikkatlıce yapılması gerek bir şeydir. Fabrika cıkışı bir ayarı var ve her ustanın bile kolay kolay yapabileceği bir şey değil o. Amortisörün içerisinde bir yağ var o yağı değiştirebilecek veya yenileyebilecek bir usta bile zor bulunuyor iken sizin kolayca yapabileceğiniz bir şey olduğunu sanmıyorum.
    Benim motorda kazadan sonra amortisör yağı sızdırmaya başlamıştı 6 usta gezdim hiç biri yapamadı. Yapamadı derken denemedi bile ben yapamam dedi. 7 nci ustaya gittim o yaptı ama eskisinden cok cok daha kötü oldu ufak bi çukura girdiğimde tekerle ön gidon iç içe girdi resmen. yani amortisör komple gidonun içine girdi. Biraz paraya kıyıp servisinde yaptırdım.

Motosikleti
    .
    bendeki cg kolay ama sendeki büyük japon malı fln sa onlar daha kalitelidir zordur bilemem yani cg de 2 vidasını söküyosun yayı fln hepsi elinde oluyor ama nasıl uzatacağım bulamdım işte

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler