Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Honda Aralık 2020 Fiyat Listesi (Kasım Karşılaştırmalı)

Motovento
    REKLAM ALANI
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Arkadaşlar 10 sene boyunca bir şey beklemeyin :D Elinizdekinin kıymetini bilin :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    bu işin sonu yok artış duracak gibi değil, şu rakamlara dahi alabiliyorsanız alın, 6 ay sonra bu rakamları bile ararız.
    blueway2 bunu beğendi.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    cogucuzmuş 5 tane alalım.

(bunu genelde spesifik bi model için söylerdim, ama öyle uçmuş ki fiyatlar, öyle ortaya salladım bu sefer)

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hani bir geyik muhabbeti vardır ya "Avrupa'da herkes 20-30 yıllık motorlara biniyor" diye. Daha farklı bir sebepten de olsa bizim için de aynısını söyleyecekler artık.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tek silindir cb250r bile 45 lirayken 47 liralık mt25'e, 50 liralık r25'e hala bıkmadan usanmadan laf atanın ağzına kürekle vuracam valla

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Yılbaşında %10 gümrük vergisi kalkacak o yüzden zam yansıtıyorlar ki bakın %10 fiyatları indirdik diyecekler tabi bizde donu indireceğiz olup bitecek, germeyin kendinizi akışına bırakın rahat olun hala zenginiz gerisi hikaye.

infernus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yılbaşında %10 gümrük vergisi kalkacak o yüzden zam yansıtıyorlar ki bakın %10 fiyatları indirdik diyecekler tabi bizde donu indireceğiz olup bitecek, germeyin kendinizi akışına bırakın rahat olun hala zenginiz gerisi hikaye.
    hocam iddiaya girelim mi ? kaldırmazlar, zaten 30 Eylül'de kalkması lazımdı...

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben 25 yaşındayım, türkiye'de verginin kaldırılmayacağını anladım. bu geçici vergilerin hepsi hazirana ötenelenir, pandemiden ötürü, sonra bir 6 ay daha.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    [IMG][/IMG]
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Az once bir Forza 250 icin satici ile konustum, bana cok yakin oldugu icin dusunmustum. Aksam 19:00 gibi arayayim sizi gelin gorun dedi. Daha sonra mesaj atti.

"Honda bugun fiyatlari arttirmis, ben de ilani geri cektim farkli fiyat verecegim"

Ne diyeyim ki?

Motosikleti
    Yamaha NMax 155
    Hey gidi günler hey, çok değil 5 yıl önce 2015 yılında 34 bin tl verip 0km R6 aldigimi hatırladım, bir süre kullanıp ara hızlanmalarda kesmeyince yine aynı yıl icinde 44.500 tl verip 0km 1000RR almıştım. Gün oldu devran döndü, şimdi kullandığım Nmax 125 imi krediyle zor aldım haziran ayında.
    Fiyatlara bak, başımıza gelene bak, 250cc motosikletmi olur diye dalga geçerdim. Şimdi geldiğimiz noktada inermisin çıkarmısın artık.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Umut zenginin ekmeği sıkıntı yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:31 ----------

Alıntı infernus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam iddiaya girelim mi ? kaldırmazlar, zaten 30 Eylül'de kalkması lazımdı...
    Bu ortamda iddiaya girilir mi sence😀😀😀 onu uzattık biz vatandaşın biraz daha cebinden para almak için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:33 ----------

Alıntı Merdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 25 yaşındayım, türkiye'de verginin kaldırılmayacağını anladım. bu geçici vergilerin hepsi hazirana ötenelenir, pandemiden ötürü, sonra bir 6 ay daha.
    Bende 37 yaşındayım, geçici dediysek 3 5 aylığına demedik ki, uzatmalı geçiçi vergi dedik daha kaymağını yiyemedik ki kaldıralım.
    infernus bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hele gidem de cbf150'mi bi yıkayip paklayam.

Motosikleti
    2017 Suzuki V-Strom DL 650
    Amcaoğlu Almayada öğrenci. 22 yaşında. parttime gıda sektöründe çalışıyor. Aldığı haftalıkları biriktirerek 1300 cc Suzuki Hayabusa aldı. Ben ise Türkiye de iyi sayılabilecek bir maaşla ikinci el 650 cc bir motor alamıyorum.
    Borca girip alsam bir sıkıntı da yedek parçada en az 5 binlik olurum.
    Birkaç yüz kodamanın rahatı bozulmasın diye 80 milyon sadece motosiklet değil her alanda böcek gibi yaşıyoruz
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Yol yakınken Mad Max serisini izlemeye başlasak iyi olacak , gidişat o yönde ...
    Eski bir bisiklet zincirim vardı , benim emektara akşamları onu da takmaya başladım.
    Motosiklet fiyatları artarken , yedek parça fiyatları yerinde saymıyordur diye düşünüyorum.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    padişahım çok yaşaşaaaaşaşaşaşaş

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    FIKRA BU KADAR...

caferacer01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH drift 135 (custom cafe racer)
    36 bin tl 125 lik motorada verilmez ya.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı caferacer01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    36 bin tl 125 lik motorada verilmez ya.
    Aynı cümle 250'lik için kurulalı ne kadar geçti?
    mutas bunu beğendi.

Motosikleti
    cıks
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yetmez ama evett.

hala ucuzzz,olmuyor honda olmiyorrr.Bu milletin anladigin dilden konuss.Deveye dikennn,bizim millet diken severr..ne kadar gecirirsen o kadar kiymetli olursun,valla.
    ekonomide Chivas rival etkisi diye bir terim vardı(copy paste yapacam-“Chivas Regal Etkisi” bir ürünün fiyatındaki artış, ürünün kalitesinde bir değişiklik olmadan satışların artması durumunda kullanılan terimdir. Bazı tüketiciler herhangi bir ürünün kaliteli oluşuna o ürünün gerçekten de diğer ürünlere göre daha pahalı olduğunu tespit ettiklerinde karar verirler)
    ilk çıktığı zaman bu viski ucuzmuş bakmışlar satış olmuyor fiyatını 2 katına çıkartmışlar :D
    halimiz itten beter, keyfimiz paşada yok

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)