Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

1000cc Touring motordan +1000cc Super Sport motora mı geçilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SS güzeldir hoştur ama akıl işi değildir hocam. Özellikle ülkemizin yol şartları ve trafikteki sürücüler malum. Onun yerine endurodan devam edin derim ve aşağıya, cennetten düşmüş bir enduro güzelliği bırakıyorum:

https://www.youtube.com/watch?v=WySgPQRErfs
    Videodaki Harley Davidson'lar motorun havasını biraz söndürmüş olsa da çok beğendim dopdolu bir Enduro. Tavsiyeniz için teşekkürler.
    Ezio41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Zzr 1400 Hayabusadan kat kat daha iyidir.Bunu seçeneklerinde var diye söyledim.
    Ama S1000XR sorunun cevabı bence.
    Bende uzun süredir Sport Touring kullanıyorum.Arada racinge biniyorum.Çok yabancılık çektiğim söylenmez.Ama Enduro nasıl olur bilemiyorum.
    Ege Soner bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ss den ziyade tiger 1200 ktm 1290 gibi motosikletler ss gibi gider enduro gibi ergonomiktir ve rahattır bence bu seçenkeleri değerlendirip bi test sürüşü yap pişman etmezler
    Ege Soner bunu beğendi.

ismaileren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok. gelecekten ümitli
    Ben 1 yıl NC750 kullandıktan sonra Cruiser dünyasına geçiş yaptım.

hiç pişman değilim.

size tavsiyem Harley Davidson Road Glide olur.
    Ege Soner bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Dostum senin ilacın Bmw S1000XR , Africa dan sonra konfor olarak asla rahatsız etmez hatta selesi daha konforlu gelebilir , 160 bg lik gücü ve daha sport süspansiyonuyla SS lere yakın bir performansa sahip , İstinye Borusan da test sürüşüne açık git dene , ben iki defa kullandım çok keyifli bir motor , özellikle alt devirlerden itibaren akselerasyonu o kadar güzelki bunu hiçbir SS de bulamazsın , uzun süre dik oturuşlu enduro kullanan biri için SS e geçip iki büklüm sürmek kolay adapte olunacak gibide değil !
    Ege Soner bunu beğendi.

4 silindir seversen s1000xr. 2 silindir seversen multistrada ya da 1290gt. Ss e geçer 3 gün sonra satıyorum dersin africadan sonra.
    Dün yolda uzun süredir merceğimde olan 1290gt ye rastladım. Bi soluna bi sagina gectim süzdüm. tek korkum tipiydi ama çok kaslı duruyor. Koruma demirleri haric baya yakışıklıydı.

Değer kaybını düşünürsen,
    Africa<s1000xr<multi<1290gt
    Ya africayi satmican ya bmw alcan digerleri satarken süründürür.
    Ege Soner bunu beğendi.

hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Bence istedikten sonra,sevdikten sonra kimsenin ne dediğine bakma her motoru kullanırsın sadece araziye girecek motor farklı yolda gidecek motor farklıdır bana sorarsan gerisi sevmenle alakalı.Banada şehir içi ss kullanılmaz,4 silindir hararet yapar,oran buran ağrır diyorlardı ama kullanıyorum hemde hergün scooter kullanmıyorum çünkü bu motora binmeyi seviyorum ve neden hafta sonu binmekle kısıtlayayım kendimi.Yağmur,çamur,soğuk,sıcak kullanıyorum.Nasıl mutlu oluyorsanız öyle yaşayın kimin ne dediğine nasıl olması gerektiğine takılmayın...
    Ege Soner bunu beğendi.

Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecilir de,ss lerin konforu ve oturusu bi nebze rahatsizdir.illa ss diyorsaniz geciniz.bence gwcmeden once tanidiktan rica edip bikac km surun.ss tadini sport touringlerden de alirsiniz.modelleri simdi yazmicam bakarsiniz siz.naked isterseniz duke 790 duke 890 ve 1290 var,ducati hypermotard cok enfestir,triumph street triple dehsettir surekli yilin motosikleti secilir.endurodan ss yada sport touring gecince 2 sey farkedicek biri guc ve tork artisi digeri oturus pozisyonu ve surus dinamikleri.ben olsam afrika twinden sonra 200 beygir ss yerine yukarida saydigik modellere gecerim.ss i de arkadaslarimdan 1 tur alirdim yolda 😂saygilarla
    Tavsiyeler için teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:34 ----------

Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zzr 1400 Hayabusadan kat kat daha iyidir.Bunu seçeneklerinde var diye söyledim.
    Ama S1000XR sorunun cevabı bence.
    Bende uzun süredir Sport Touring kullanıyorum.Arada racinge biniyorum.Çok yabancılık çektiğim söylenmez.Ama Enduro nasıl olur bilemiyorum.
    Zzr 1400'ü çok beğendim test sürüşü yapacağım modellerden biri olacak, S1000XR da deneyeceğim, çokça tavsiye edilmiş. Kawasaki ve Bmw'nin modellerine çok hakim değilim. Kawasaki'nin H2 modeli aklımdaydı sadece. Farklı marka motorsiklet tavsiyeleri için teşekkürler.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    S1000XR'da gidon titremeye dikkat. Bir cok incelemenin ortak noktasi.
    Ege Soner bunu beğendi.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Bence her tür motosikletten supersport bir motosiklete geçilebilir .. " bana göre " bu işin ortak optimum noktası " super sport " .. Tabii " super sport " kavramı bazen kime göre ? neye göre ? diye değişiyor .. benim super sport kavramım Cbr 650R, Cbr 650F , Cbr600 F / FA, Fazer 800, Er 6F, Z1000 SX gibi motosikletler .. yani yük ya da çanta ile de binsen çok sırıtmaz, gözüne de gönlüne de hitap edebilir ..
    Ege Soner bunu beğendi.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)