Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motul 7100 Orjinal mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    Kargoya verildi Payas diyor
    Hatay dan gelecek ulan sınırdan çakma mal mı yolluyorlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    https://youtu.be/vKbsdINjjkk

Yağ geldi

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Orjinal gibi duruyor Ben de n11 linkindekinden ısmarladım, sizinkiyle ayni gibi.

Alikenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RSV4 Factory, SR-GT 200
    Motul’un da sahtesi çok piyasa da.
    Görüntü olarak kolay kolay anlaşılamayacak kadar da başarılı iş çıkartıyorlar.
    Ama işlevi başarılı olmadığından motoru zamanla mahvediyor tabi.
    instagram.com/ak.kucukcaglayan

Sanayide dükkanlardan kutusuna 5 lira vermek suretiyle yağ kutusu topluyorlar haberiniz olsun.ozellikle çıraklar çıkan yağ kutularını güzelce açar zarar vermeden kullanıp kenara atarlar haftalık olarak almaya geliyorlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    Yağ değişimi yaptık video su da bu
    https://youtu.be/4j5st9QX-sI

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı EMRE_R19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanayide dükkanlardan kutusuna 5 lira vermek suretiyle yağ kutusu topluyorlar haberiniz olsun.ozellikle çıraklar çıkan yağ kutularını güzelce açar zarar vermeden kullanıp kenara atarlar haftalık olarak almaya geliyorlar
    Sanayiden her şeyi beklerim. Bundan sonra yağ değişimi yaptırırsam kendim alıcam kutusunu.

yurtdışında 4lt 7100 ortalama 35€ - 55$ civarı n11'de 230-250tl gibi fiyatlarla ücretsiz kargo seçeneği ile satılıyor.Bu yağ ithal ,motul deposu yağmalanmadıysa kimse beni 230tllik yağın orijinal olduğuna inandıramaz.Bilinen firmalardan ve her zaman aynı yerden alırım.Daha önce başka birinden biraz daha ucuz diye aldım.kapak ve kutuda farklılıklar vardı.işkillendim motor kısmına koymadım şanzıman kısmına koydum.

https://bumpd.tistory.com/1532 sahtesi var ,analiz raporu da paylaşılmış

Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanayiden her şeyi beklerim. Bundan sonra yağ değişimi yaptırırsam kendim alıcam kutusunu.
    Çıkan kutuya delik açıp atabilirsiniz delik kutular işlerini görmez

Motosikleti
    Suzuki Gw250
    Motulun sitesine girip, bayi ağından temin edebilirsiniz. En sağlıklısınin o olduğunu düşünüyorum.
    2. Seçenek putoline liquimoly gibi nispeten kaliteli butik marka yağları almak. Sahtesi olmayacak kadar az var piyasada.

fazil bunu beğendi.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    n11'den daha önceden yağ aldığım bir firmadan motul araba yağı aldım. Puanı ve yorumları en yüksek olan satıcı kendisi. Gelen yağ %100 sahteydi, orjinali ile yanyana koyup videosunu çektim, yurtdışına gönderdim , temsilcilerini gönderip yağı incelemek için aldılar. Kutu bariz farklı,lot numarası kazılı, etiket soluk.

n11'de ki yüksek puan ve olumlu yorumlara sahip satıcı önceden edindiği puan ve yorumlara güvenip sahte mal çakıyor arada gibi bir durum var ortada. Yazık.

Sonra da motul bayiliği aldım- artık kafam rahat. Benim alışımın 470tl olan yağ, trendyol ve n11'de yüksek yorumlu ve puanlı satıcılarda 420tl . Yorum sizin .

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    300V alın kafanız rahat olsun.
    Onun sahtesini yapan deli varsa gelsin bi tebrik edeyim yemek ısmarlayayım.

Bu arada Motul internetten kendi satış yapıyor artık, tertemiz iş. Geçen arabanın yağını değiştirdim, sanayide ara babam ara yok, yağ yok. Gittim Motul'un internet sitesinden, hem de daha ucuza aldım. Normalde internet sitesnde liste fiyatıyla satılıyor her şey, bayiden elinde kalandan falan daha ucuza bulunabiliyordu; ama bu sefer sanayide baan söylenen tüm fiyatlar Motul sitesinin ciddi üstündeydi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)