Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bu kurtarışın adı tam olarak nedir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Thesinner83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250-R25
    Bende çok kaza videosu izlediğim için bahsi geçen üç videoyu da görmüştüm. Bu üç arkadaş geçmişte kime nasıl bir iyilik, hayır hasenat yaptılarsa söylesinler bizde o iyilikleri hayır hasenatları yapalım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu videoyu görmüştüm daha önce. ama burada basit bir tank slapperın ardından düşüp şansa dorsenin altından geçiyor.
    aslında benim anlatmak istediğim şey tehlikenin boyutundan ziyade fizik kurallarının dibine kadar zorlanması. motosikletle saatte 150 km hızla giderken 45 derece açıyla yan yan zıplayabilmek ve çizik dahi almamak... yani ne bileyim biraz şov sanki dünya üzerinde bu durumu yaşayıp çizik dahi almayan kaç kişi olabilir ki... daha doğrusu bu durumu kaç kişi yaşamıştır?
    Lakin motosikletin ziplamasi arkadasin bilincli yaptigi birsey degil. Acikcasi uygun bir SS ya da naked'la 150km hızla 45 derece yatmak bir maharet degil. Motosikletlerin limiti coook daha yuksek. Belli bir tecrubesi olup ta yapamayan tanimiyorum. Bilakis, o hizda ve o aciyla basina bela acabilmenin aklima tek gelen sebebi: Kabiliyetinin uzerinde surmeye calismak...

ileride bu videolari izlediginde "gencken ne manyak kullaniyormusum, bereket Allah korumus" diyecektir icinden diye tahmin ediyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)