Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1 ders ile sınava giricem ilk dersi aldım

Motovento
    REKLAM ALANI

covid sebebiyle kurs 1 ders yaptı. parkuru toplamda 8 kez falan tekrar ettim. Sorun şu 8 seferde 6 defa stop ettirdim.

öneriniz tavsiyeniz var mı ? 1 ay sonra sınav var. Ve ben bu şekil sınavı geçebileceğimi sanmıyorum. hiç bir tanıdığımda motosiklet yok olsa pratik yapacaktım ama galiba sınava bu kadarcık bilgiyle giricem.
    kurubuzz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Genelde millet sınava kendi motoruyla gittiği için kurslar pek üstünde durmuyor maalesef. Ya motoru olan birinden yardım isteyeceksiniz, ki çoğu insan acemiye vermek istemez düşer kalkar diye. ya da kendi motorunuz olmalı. Veya özel ders veren akademiler varsa oralardan ders alabilirsiniz.
    BloodyBaron ve M.balibey bunu beğendiler.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Alıntı msefa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    covid sebebiyle kurs 1 ders yaptı. parkuru toplamda 8 kez falan tekrar ettim. Sorun şu 8 seferde 6 defa stop ettirdim.

öneriniz tavsiyeniz var mı ? 1 ay sonra sınav var. Ve ben bu şekil sınavı geçebileceğimi sanmıyorum. hiç bir tanıdığımda motosiklet yok olsa pratik yapacaktım ama galiba sınava bu kadarcık bilgiyle giricem.
    anladıgım kadarı ile kurs yeri covid19 bahane edip sana 1 ders verdiler sonra sınav dogal olarak geçemiceksin sonrası özel ders ile para alıcaklar senden ?
    yapmak geregeni söleyeyim sana bu ehliyet sürücü kursunun googleden sitesine girmeden yorumlar yerine yaşadıgın olayı anlat milli egitim bakanlıgına şikayet edicegini yaz ondan sonra seni aralar özel ders verirler peşinde koşarlar yorumu sildirmek için sonrası sende artık denendi tecrube edildi
    bursalıali bunu beğendi.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    İstanbuldaysanız mgg motoya ulaşın. Eğitim veriyorlar.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Direksiyon sınavınız 1 ay sonra ise haftada 2 saatten en az 8 saat ders alabilecek zamanınız var. Kursun işi bu eğitiml vermek.
    Eğer hocalarımız korona olduysa başka bir kursun hocasının bu eğitimi vermesini sağlarlar. Kurslar aralarında böyle paslaşma yapıyor gerektiğinde.
    Kurstan ders talep edin. O kadar stop ettiriyorsanız sınava hazır değilsiniz demektir.

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,
    Sınava debriyaj hangisidir bilmeden, 3 saatlik bir öğrenim ile girip geçtim.geçemezsen de canın sağ olsun. Dert etme. Birden fazla kurs ile görüşmüştüm. Bilmediğim için biri kayıt dahi etmemişlerdi beni, genelde fikirleri zaten motosiklet kullanmayı bilen kimseler gelir ehliyet alır olduğu için gayet olağan.

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 NS
    Ankara’da iseniz benim motor ile çalışabilirsiniz. Batıkent’te oturuyorum ve sınav parkuru bana yakın.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    covid bunun bahanesi değil, bizim buradaki sürücü kursları catır catır eğitime devam ediyor.

1 ay vaktiniz varmış kalan dersleri almak istediğinizi belirtin, gerekirse şikayet / kavga cıkartın.

bir ton para verrdiniz zaten, niye onlardan hakkınızı istemek yerine bir daha ek ders arıyorsunuz ki

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    İl Milli Eğitim Müdürlüğüne şikayet edin. Büyük ihtimalle size kurs verildi sınava girebilir diye bildirim yapmislardir. Hakkınızı arayın. Böyle merdiven altı işletmeler yüzünden her gün kaza videoları izlemek zorunda kalıyoruz.

bunu bende düşündüm ama şöyle diyor 23 kasım -04 ocak2021 arasında olacak bütün direksiyon dersleri Cbaşkanlığı kararnamesi ile iptal edildi diyor.

Sınav evrakları arasında aldığınız her 1 ders eğitim için ayrı ayrı imzaladığınız bir belge var. Bazı sürücü kursları bu belgeyi sürücü adayına hiç göstermeyip bütün eğitimleri almışsınız gibi imzanızı taklit edebiliyor. Sürücü kursunun kapatılmasına neden olacak bir suç aslında.
    "Ya eğitim verin yada İlçe Milli Eğitim'deki ilgili şube müdürüne gidiyorum" derseniz gerekli ilgi ve alakayı görürsünüz.

Motosikleti
    Bn125
    bunu bende düşündüm ama şöyle diyor 23 kasım -04 ocak2021 arasında olacak bütün direksiyon dersleri Cbaşkanlığı kararnamesi ile iptal edildi diyor.
    Her şeyi sisteme uygun yapsalar şu an insanlar ehliyet kurslarında sorun yaşamazlardı. Sınav vakti verdiyse bu durum sizi bağlamamalı. Bir şekil zorla dersinizi alın. Kavga çıkarın tartışın rahat bırakmayın. 12 ders saati sınava kadar vermek zorundalar. Araba değil bu motosiklet sanarsınız sizin dibinizde eğitim veriyor. @azçok un da dediği gibi sizin o ders saatlerini doldurmadan sınava girmeniz yasak aslında. Ya bir mazeretiniz olmalı ki. Giremeyesiniz. Gidin o belgeyi isteyin ve kontrol edin eğer öyle bir durum yaptılarsa direkt dava edeceğinizi söyleyin. Herkes aklınca çakal olmuş.

Eğer eğitimler iptal edildiyse sınav da iptal edilir. Şöyle olabilir; derslerinizi tamamlanmış olarak gösterirlerse sınava girebilirsiniz. Hiç tavsiye etmem...

yawuz58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse
    Ben hiç bilmediğim halde motosiklet aldım 2018 de biraz sürdüm kursa yazıldım sekiz yapmakla baya zorlandım sağolsun kurs ve hocalar sekizi öğretene kadar uğraştılar sınavda sekizden biraz çıkmıştım sınav hocası birşey demedi başka hoca itiraz etti onu geçirme çizgiden çıktı diye bizim hoca tekrar yap dedi emin şekilde itiraz edende bakıyor tabi mt09 ile hafif debriyaja basarak sekiz yaptım sınavı geçtim ertesi gün bir tepsi fıstıklı baklava götürdüm kursa yolda gördüğüm zaman herzaman selamlaşırız olay 2019 başında kışın yağmur altında oldu

yarın konuşucam eğitimim tamamlanmış olarak gözükmemesini istiyecem.

Geçemezsen ikinci sınav için 120 değil 310 lira harcayacaksın. Çünkü devlet onların ekstra eğitim vermesini isteyecek. Eğer sana verdikleri eğitim çok kısaysa milli eğitim bakanlığına covid bahane ederek eksik eğitim verdiğimizi şikayet edeceğim de. Paşa paşa eğitim vermezlerse de cidden şikayet et.

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Alıntı yawuz58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hiç bilmediğim halde motosiklet aldım 2018 de biraz sürdüm kursa yazıldım sekiz yapmakla baya zorlandım sağolsun kurs ve hocalar sekizi öğretene kadar uğraştılar sınavda sekizden biraz çıkmıştım sınav hocası birşey demedi başka hoca itiraz etti onu geçirme çizgiden çıktı diye bizim hoca tekrar yap dedi emin şekilde itiraz edende bakıyor tabi mt09 ile hafif debriyaja basarak sekiz yaptım sınavı geçtim ertesi gün bir tepsi fıstıklı baklava götürdüm kursa yolda gördüğüm zaman herzaman selamlaşırız olay 2019 başında kışın yağmur altında oldu
    https://www.youtube.com/watch?v=P69TodoHWqc

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:25 ----------

yarın konuşucam eğitimim tamamlanmış olarak gözükmemesini istiyecem.
    kardeş senin yaş ?

yawuz58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse
    Alıntı kurubuzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=P69TodoHWqc

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:25 ----------

kardeş senin yaş ?
    Arkadaş ben bir örnek verdim kurstan kursa hocadan hocaya fark var biraz cahil kalmışsın motosiklet sürmeyi bilmeden kursa gidince baya sıkıntı oluyor heleki sekiz çizmek hocaların emeğine karşılık baklava götürdüm normal kurs süremden fazla eğitim gördüm ne var bunda alın bunu diyorsun ne ayaksın

Bence iyi bile olmuş boşver. sürücü kurslarında yalan yanlış öğrenip sonra yanlışlarını değiştirmeye çalışmaktanda düzgün biryerden özel ders al doğru öğren. Maddi olarakta ekipman alıyormuşsun gibi düşün 1-2 gün düzgün birinden eğitim alsan sürücü kursundan çok daha faydalı olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)