Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sizce mantıklı bir takas mı

Motovento
    REKLAM ALANI

Borelli ledow cmx 250a ile bajaj boxer cafe racer tarzında customlu halini takaslıyoruz ve borelliyi verip bajaji alacağım üstüne 1.500 lira verecekler ne diyorsunuz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    fiyatlarını pek bilmiyorum ama ben v twin motor verip kampana frenli tek silindir motor almazdım. kalite bakımından birbirlerine yakın makinalar zaten.
    maktama bunu beğendi.

burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    Çift silindirli motorum olsa ben satmamda takasta etmem ne bilim attan inip essege binmiş gibi olurum

çift silindir olup da , görende sanki sorunsuz sıfır sorun NC , Vstrom , CBR500R , varedore ,africa-twin zanedecek....Bildigin çançinon çift silindiri işte, dünyaca dert ve kalitesizlik..Çançinçon alıyor isen ne kadar az parça o kadar az sorun , çançiçonda tek silindirden CG, den şaşmayacaksın..

Aslında sorun net ...
    Sorunun cevabı aslında amacında gizli , biz senin amacını durumunu bilemeyiz, genel yargıda değişme olur çünkü ,alıp kafeye gitme vs olarak tarz olarak kafada yargı oluşur..

Amacın ;
    Keyfine tarzına biniyor isen bu araç ile ugraşmayı eline tornivida anahtar alıp ugraşmak zevk alıyor isen .. Arada bir kafeye falan çıkıyor isen yazları ketfine bir yerlere gitmek ise amaç (KESİN DEĞİŞME)

Amacın ;
    Günlük kullanırım eve işe mektebe(okula) da gidecegim , alış veriş olur lazım olur, kafeye de giderim yazın tura giderim işede sık sık giderim diyor isen ..İşin özü bu araç günlük lazım ise (KESİN DEĞİŞ)

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çift silindir olup da , görende sanki sorunsuz sıfır sorun NC , Vstrom , CBR500R , varedore ,africa-twin zanedecek....Bildigin çançinon çift silindiri işte, dünyaca dert ve kalitesizlik..Çançinçon alıyor isen ne kadar az parça o kadar az sorun , çançiçonda tek silindirden CG, den şaşmayacaksın..
    bütçesi olmayan adam için v twin motora binmek haram oldu da bizim mi haberimiz yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)