Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

motor için saçlarını feda edenler?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    domicik 400 ug
    hep ne yapıcam bu saçı diye düşünürken saçma sapan bir saç halinde gezmektense gittikçe saçımı kısaltmaya başladım. kısalttıkça kısalttım. 3 numara saç konumuna geçmeye başladım bu dağınıklık benlik değil.

var mı benim gibi saçını motor için feda edenler? öncesinde de kısa saçlı olanları es geçiyorum.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bn125
    Hocam siz abartmışınız yav. Altı üstü biraz basık oluyor çıkarınca biraz yalama geziniyoruz da 3 numaradan iyidir
    natijax bunu beğendi.

Benim saçlar normalde o kadar kötü ki kask takmak iyi geliyor, toparlanıyorlar.
    Kural [ Z ] ve batuhanaslan bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben 40 yaşımdayım ve 24-25 yaşımdan beri kafamın üstü kel, ben de kazıyıp dazlak yapıyorum kafayı 15 senedir. Motor işlerine de 35 yaşımda başladım. Bir ara saç ektireyim diye düşündüm ama ilk 6 ay ekili kafaya kask takmak sakıncalıymış. O nedenle motor sevdasına saç işinden vazgeçtim.
    Metela, BloodyBaron, natijax ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    O kadar kadin motosiklet kullanicisi var, onlar ne yapiyor ? Onlar da mi feda ediyor?
    espresso bunu beğendi.

Saçım kolay şekil alır, 3 sn önünü bastır öyle kalır. Kaskı çıkarınca çok kötü kalıyor. Saç kurutma makinesi tutmak gerekiyor düzeltmek için.
    natijax bunu beğendi.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Sac degil de ben küpeleri cıkarttım batıyor diye. Sonra öyle devam etti

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Saçlarımı motor yüzünden değil de yüzme hayatımın bir parçası olduğundan beri kısa tutuyorum. Çok uzun saçların vardı bir zaman öğretmenlik stajı için kestirmek zorunda kalmıştım, o zaman açıkça hiç istemeden sinir ola ola kestirmiştim.

Saçlarım uzun kalsaydı motor için açıkça kesmezdim, geçen gün altında tiger 800 olan erkek bir müşterim geldi, saçları beline kadardı, walla eski anıları hatırladım içim gitti

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:41 ----------

Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sac degil de ben küpeleri cıkarttım batıyor diye. Sonra öyle devam etti
    Bende küçük halka küpe var, hiç sorun olmuyor, yıllardır birçok kaskta kullandım hiç çıkartmak durumunda kalmadım.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar kadin motosiklet kullanicisi var, onlar ne yapiyor ? Onlar da mi feda ediyor?
    mevzu biraz da galiba saç yapısıyla alakalı hem de uzunluğun da katkısı var. benim arkadaşın da saçı uzun ama hiç bozulmuyor zaten düz. ne kadar bozulabilir ki. uzun saçlar pek bozulmuyor kız arkadaşımın da öyle.
    ama benim saçlar dalgalı. bozulursa mümkünatı yok toplayamıyorum. anca yıkamam lazım. vardır benim gibiler

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:27 ----------

Alıntı szczesny adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saçım kolay şekil alır, 3 sn önünü bastır öyle kalır. Kaskı çıkarınca çok kötü kalıyor. Saç kurutma makinesi tutmak gerekiyor düzeltmek için.
    yanında makine mi taşıyorsun? o da bir çözüm ne yalan söyliyim ama ben uğraşamam be onla.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Pehh kestirmiş uc numaraya düşmüş...
    Yav kafada saç kalmadı, kele döndük bea.
    Keşke olsa da üç numaraya kestirsem...
    (35)senedir motosiklet tepesindeyim,olsun o kadar..
    natijax bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı natijax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mevzu biraz da galiba saç yapısıyla alakalı hem de uzunluğun da katkısı var. benim arkadaşın da saçı uzun ama hiç bozulmuyor zaten düz. ne kadar bozulabilir ki. uzun saçlar pek bozulmuyor kız arkadaşımın da öyle.
    ama benim saçlar dalgalı. bozulursa mümkünatı yok toplayamıyorum. anca yıkamam lazım. vardır benim gibiler
    Boyle soyleyince anlatilmak istenen biraz daha anlasilir olmus Benim cok saclarim cok uzun degil ancak genelde balaklava takinca agzi gozu kayiyor saclarin evet.
    natijax bunu beğendi.

ben kaskı çıkarınca etrafta kimse olmuyor o yüzden problem yok :D

natijax, bdrhngvnc, BlueSpark ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı İnazuma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kaskı çıkarınca etrafta kimse olmuyor o yüzden problem yok :D

https://i.hizliresim.com/2k2l7R.jpg
    Hocam ille de crossa geçelim diye yapıyorsun. Dağda bayırda olmanın en zevkli yani (bence) trafik olmaması, insan olmaması. İleride ben de bu yöne ilerlemek isterim.

Makine taşımıyorum da tam istediğim gibi eski haline dönmesi için anca saç kurutma makinesi olmasi lazim
    natijax bunu beğendi.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    " Bu konuyu benden başka düşünen şizofren var mıdır ? " diye düşünürdüm ki varmış ..

Ben de kask için saçımı kısa kestiririm, aslında saçlarım da çok şekildir ama uzun saç ve kask olmuyor, hiç yoksa yağlanıyor zaten ya da abartısız her gün yıkamak gerekiyor ..

Ben de uzun süredir 3 numara olmasa da Bir tık üstü kestiririm, hatta saçımı İlk kısa kestirmem sonrasında yüzüm toparlak gelmişti,o gazla kilo da verdim, zaten spor da yapıyordum iyi oldu .. Alamancı gibi geziyorum piyasada şimdilerde ..
    natijax bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende tam tersi sacları uzatıyorum artık.

kısa saç daha kötü, yarısı yatmış yarısı kabarmış oluyor, sac uzun oldkugu zaman bandana ile takarsanız hele ki düz ise oldugundan daha şekil şukul olarak karşımıza cıkıyor kasktan cıkarınca :D
    natijax ve bdrhngvnc bunu beğendiler.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    " Bu konuyu benden başka düşünen şizofren var mıdır ? " diye düşünürdüm ki varmış ..

Ben de kask için saçımı kısa kestiririm, aslında saçlarım da çok şekildir ama uzun saç ve kask olmuyor, hiç yoksa yağlanıyor zaten ya da abartısız her gün yıkamak gerekiyor ..

Ben de uzun süredir 3 numara olmasa da Bir tık üstü kestiririm, hatta saçımı İlk kısa kestirmem sonrasında yüzüm toparlak gelmişti,o gazla kilo da verdim, zaten spor da yapıyordum iyi oldu .. Alamancı gibi geziyorum piyasada şimdilerde ..
    şizofrenli benzerlik kısmını es geçiyorum da toparlak yüz olayına kahkaha attım daha dün kız arkadaşıma dedim bu suratın hali ne diye kendi adıma ahahaha
    saçı kısalttıkça yanaklarımın resmen şiştiğini fark ettim ben de spor yapıyorum ve bulklı takılmayı seven biriyim ama saçı kestirince son dönemler ne kadar abarttığımı fark ettim 1 ay diyete girip suratı incelticem o zaman her türlü yakışır bir saçlı halim gibi olmasa da. bu topitop surattan kurtulmam lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:00 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende tam tersi sacları uzatıyorum artık.

kısa saç daha kötü, yarısı yatmış yarısı kabarmış oluyor, sac uzun oldkugu zaman bandana ile takarsanız hele ki düz ise oldugundan daha şekil şukul olarak karşımıza cıkıyor kasktan cıkarınca :D
    uzun saçta öyle bir de düzse rahatsın ama uzun saç kendimde düşünemiyorum. 4 parmak uzunluğu takılırdım mahvoluyor saç. artık 3 numara bir süre en azından
    Gökhan_Aygün bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    düz sac benimki, bandanayı takınca geciye dogru yapıyorum kabarık ve karışık görüntüsü gidip sanki taranmış gibi oluyor.

ama düz değil ise sıkıntı olabilir :D

kilolu ve biraz sacım seyrelmemiş olmsa normalde 3 numara takılırdım eskiden
    natijax bunu beğendi.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Saç mı? O neykine? Yul Brynner benim kafayı görse mezarında ters döner.
    natijax bunu beğendi.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    32 yaşındayım. 20 yaşımdan beri 2 sene harici saçım hep 3-5-7 numara. 2015 gibi uzatmaya çalıştım. Tam o dönemde motosiklet hayatıma girince yine kısa saça döndüm. Evde kendim kesiyorum tertemiz devam. Uzun saçla kask uğraşı bana göre değil.
    natijax ve PLatooN bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)