Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ktm duke 200 vs daelim roadwin 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    merhabalar, işe gidip gelme amaçlı 250cc bandında motosiklet bakıyoruz abime, scooter kullanıyor şu anda ve ara sıra benim 150cc apache yi kullanıyor..

250cc bandında bir motosiklet almak istiyor, yedek parça sorunu olmayan, dakka başı sorun çıkartmayan bir motosiklet almak istiyor, CBF 150 düşünüyorduk ama 12 bin lira gibi rakamları görünce üzerine üç beş koyar daha kuvvetli bir makine alırım diye düşündü...

aklımızda ktm duke 200 ve daelim roadwin 250 var, benim anlamadığım konu ise bu ktm neden ucuz? daelim ile benzer rakamlarda diyebilirim, yoksa 16 bin lira bandında satılan ktm duke 200 ler problemli midir?

mesela şu 2 ilanı örnek koyayım, ktm nin daha pahalı olmasını beklerdim ama aynı fiyatlar;

ktm duke 200

daelim roadwin 250

ben abime roadwin almasını söylüyorum ve ktm almasınında yanlış bir tercih olmayacağını söylüyorum ama iki arada bir derede kaldık, abim ktm den yana ve bende daelim...

ama bu ktm neden ucuz? biz mi kazıklanmaya alıştık yoksa aklımızdan kaçan farklı bir durum mu var?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    yani şöyle bişe var.honda cbr250 40bin kmde 20bin tl civarı.duke de 200 cc 40bin kmde 16bin tl.senin baktıgın kasa zaten eski.bir de ktmye karşı önyargı var ikinci eli daha düşük kalıyor.zaten 200 cc arada kalmış bir cc o yuzdendir diye düşünüyorum.ben olsam ktm alırdım.bende duke 390 var.şu ilan daha güzel geldi bana.filtreler lastik buji zincir yeni
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-ktm-cok-temiz-ktm-200-duke-878854505/detay

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Daelim Roadwin 250 yedek parça bulma konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz, ayrıca parça fiyatları çok uçuk.

Örnek bu scooter, viteslide de üç aşağı beş yukarı aynıdır fiyatlar.

Yani Ktm daha hesaplı ve mantıklı gibi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    KTM alıcaz gibi duruyor, 6 vites olması avantaj. Daelim racing kasa, rüzgar bakımından avantajlı olur diye düşünüyordum ama motor alacak kişi ben değilim

KTM yakıt konusunda da iyiymiş, ondan alacağız sanırım.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Roadwin modeli cbr kadar yakıyor neredeyse aynı gidiyor. Fiyatlara aldanmayın 12 13 e alınabilecek bir motor. koreanbikeparts sitesinden de parça getirtebilirsiniz.

Motosikleti
    Bn125
    Alıntı fb__ömer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Roadwin modeli cbr kadar yakıyor neredeyse aynı gidiyor. Fiyatlara aldanmayın 12 13 e alınabilecek bir motor. koreanbikeparts sitesinden de parça getirtebilirsiniz.
    Hocam sizin motor noldu bulabildiniz mi? Umarım bulmuşsunuzdur.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    1 sene 200 duke kullandım seçtiğiniz modelin ucuz olmasının sebepleri: ABS'li olmayan model, 2012 kasa, lastiklerinin akıbeti belli değil, muayenesine cok az kalmış, KM yüksek, elcik ve manetler orjinal degil. Şehir içinde eğimsiz yollarda 2.5 - 2.7 L yakarsınız. Yokuşlu çıkışlı yerlerde 3.0'a çıkar. Daelim'in ne hale düştüğü ortada. KTM öneririm. Ancak sert bir motor. 1 saatten fazla sürerseniz rahatsızlık veriyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:37 ----------

Bu arada piyasası yavaş falan değil KTM'nin. Ben 1 hafta içinde alıcı buldum ve sattım. Biraz zaman mekan meselesi. KTM almak isteyen adam KTM almak istiyor spesifik olarak.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)