Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yepyeni bir model Triumph Trident 660 3 silindir

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yahu arkadaşlar kendimizi kandırmayalım, alıp piste mi çıkacağız? İstanbullular için konuşuyorum, alt tarafı Pazar'dan Pazar'a Darlık-Teke yapacağız, çıkışında da gözleme yiyeceğiz. Son sürati o olsa ne olur? 0-100'ü bu olsa ne olur?
    Osm@n ve furkanguvenc bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu arkadaşlar kendimizi kandırmayalım, alıp piste mi çıkacağız? İstanbullular için konuşuyorum, alt tarafı Pazar'dan Pazar'a Darlık-Teke yapacağız, çıkışında da gözleme yiyeceğiz. Son sürati o olsa ne olur? 0-100'ü bu olsa ne olur?
    Böyle bi sesi olduktan sonra her şeye tamamım.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle bi sesi olduktan sonra her şeye tamamım.
    Triumph daha önce ilgimi çeken bir marka değildi ama şimdi alıcı gözüyle bir inceledim de adamların yaptığı her motor yavru gibi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    99 bin tl verıyorsun hocam en azından rekabet beklıyor ınsanlar ama 0-100 4 sanıye olmazsa buyuk husran olur

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Benim almaya yolum daha bi 10 sene var. Arada açar youtubeda sesini dinlerim öyle.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı plectrum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    99 bin tl verıyorsun hocam en azından rekabet beklıyor ınsanlar ama 0-100 4 sanıye olmazsa buyuk husran olur
    Üstadım 0-100'ü 4 sn civarıdır kuvvetle muhtemel, benim 2008 model kıçı kırık Er6f bile hem daha kuvvetsiz, hem daha ağır, hem de motoru Allah'a emanet 3 defa toplanmış ben bile aşağı yukarı 4-5 sn arasında 100'ü görüyorum.
    BloodyBaron bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Guzelim baslik tam bir troll.avi basligina donmus yine

furkanguvenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim almaya yolum daha bi 10 sene var. Arada açar youtubeda sesini dinlerim öyle.
    Kardeşim motoru bir alalım sen gel İstanbul'a ben sana teste bile açarım motoru
    BloodyBaron bunu beğendi.
    Honda CBR125R- Yamaha MT07- Yamaha Nmax 155- Honda PCX125- KTM Duke250- Yamaha Xmax 250- Ducati Scrambler İcon- Honda Forza 250

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı furkanguvenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim motoru bir alalım sen gel İstanbul'a ben sana teste bile açarım motoru
    Olur abi, İstanbula yolum düşerse memnunuyetle gelirim tabii ki.
    furkanguvenc bunu beğendi.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    walla keşke şu motoru alacak bir durum ve zamanda olsaydım, ne güzel heyecanı olurdu, alan herkes güle güle kullansın kazasız belasız, bana zorla test için verseler kullanmam çünkü içim gıcıklanır, almak isterim gereksiz yere kendimi sıkıntıya sokarım

Bir çok incelemeyi ve makaleyi okudum genel hattıyla komple bakınca herkes memnun gibi. Eğlenceli, keyif veren bir yapısı olduğu belirtilmiş. Torkun her devirde olduğu söyleniyor. Duyduğum tek sıkıntısının yüksek devirlerde ufak bir titreşimden bahsedilmiş ama detaylarına hakim değilim.

Motosikleti
    Suzuki Gw250
    3 silindir Triumph 2017 ( 2013 kasasin son üretimlerinden ) 675 Street Triple R kullanıcısı olarak yazayım.
    2009 Suzuki Gsr 600, 2012 Er6f, 2014 ve 2016 Mt07 kullanıcısı olarak söyleyim.
    Makine MT 07nin tork olarak bitmeyeni, zira ne kadar basarsan o kadar gidiyor alet.
    Ama yol tutuş ve frenaj anlamında çok çok üstün olanı..
    Honda Cb650 kötü demiyorum, şekli vs çok güzel. Fakat cb650f gibiyse makine " bence çöp.
    Şehiriçi ve alt devir pratiğine sahip olmayan orta sınıf şehirli bir naked. O nedenle test etmeden atıp tutmak mümkün değil ama ben keyifli olacağını düşünüyorum.

Bu arada Triumph şasi grenaj gibi kimi komponentlerin üretimini Tayland'da kendi fabrikasında yapıyor. Montaj ve mekanik makineler İngiltere de imal ediliyor. ( Banttan İngiltere'de iniyor yani )

Son olarak bu makine 2006 da üretimine başlanan 675 cc lik daytona 675 ve Street Triple bloğunun Euro 5e uyumlu ( silindir başı 5cc küçülme var) 660 ccye indirilmiş, egzoz emisyonu nedeniyle gücü kısıtlanmış hali.

Aynı motor 14.500 devirde daytona da 130 bg güç üretiyor.(du) Potansiyelli bir makine.
    tommygun ve furkanguvenc bunu beğendiler.

mustafaat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RST1000 Futura (şu an motosikleti yok)
    Biraz önce yol sürüş videosu dahil yazısını yayınladım, okumak isterseniz buyurun: https://motorhikayesi.com/triumph-tr...60-2021-model/
    furkanguvenc ve tommygun bunu beğendiler.

Alıntı mustafaat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz önce yol sürüş videosu dahil yazısını yayınladım, okumak isterseniz buyurun: https://motorhikayesi.com/triumph-tr...60-2021-model/
    Bilgileri nereden edindiniz? Test edenlerden mi çevirdiniz acaba?
    Honda CBR125R- Yamaha MT07- Yamaha Nmax 155- Honda PCX125- KTM Duke250- Yamaha Xmax 250- Ducati Scrambler İcon- Honda Forza 250

ZXCornering - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 -YBR esd
    Keşke bu makinayı 80hp değilde 110-120hp bandında bir bloğu olsaydı ozaman 09'dan sonra düşündürebilirdi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı ZXCornering adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke bu makinayı 80hp değilde 110-120hp bandında bir bloğu olsaydı ozaman 09'dan sonra düşündürebilirdi.
    İyi ki yapmamışlar... Sonra gaz verirsin gitmez motor... taaa ki devri en yukarılara tırmandırana kadar. Motosiklet naked sonuçta, SS değil. Ütopik devirlerde güçten çok düşük devirlerde torka ihtiyacı var.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ZXCornering adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Street Triple var zaten o güçlerde Yetmedi mi, speed var

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi ki yapmamışlar... Sonra gaz verirsin gitmez motor... taaa ki devri en yukarılara tırmandırana kadar. Motosiklet naked sonuçta, SS değil. Ütopik devirlerde güçten çok düşük devirlerde torka ihtiyacı var.
    Katılıyorum, bu makinenin en çekici taraflarından biri torkun %90'ının 3000 devirden itibaren gelmesi ve tam güç alınan yere kadar böyle devam etmesi. Çok leziz. Keşke ben de alabilsem, ancak hanıma araba almadan motosiklet değiştirirsem beni keser o yüzden böyle mahsun mahsun bakıyorum sadece... (Yoksa ben de direkt ön sipariş vermiştim!)

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum, bu makinenin en çekici taraflarından biri torkun %90'ının 3000 devirden itibaren gelmesi ve tam güç alınan yere kadar böyle devam etmesi. Çok leziz. Keşke ben de alabilsem, ancak hanıma araba almadan motosiklet değiştirirsem beni keser o yüzden böyle mahsun mahsun bakıyorum sadece... (Yoksa ben de direkt ön sipariş vermiştim!)
    Yorumuna iyi güldüm, geçim ehli olmak farklı birşey

mustafaat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RST1000 Futura (şu an motosikleti yok)
    Alıntı furkanguvenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgileri nereden edindiniz? Test edenlerden mi çevirdiniz acaba?
    Yazının içerisinde kaynak video var, video dışında da bol internet okuması yaptım tabii ki.
    "Acemisi olduğunuz tekniği önce kapalı alanda, tedirginlik geçtikten, tekniğe hakim olduktan sonra yolda deneyin ve yavaş yavaş yol sürüşüne aktarın." motorhikayesi.com | "Motosiklete Binmeyin, Motosikleti Sürün"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)