Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yepyeni bir model Triumph Trident 660 3 silindir

Motovento
    REKLAM ALANI
    Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ali'nin bin lirası var. Ne :?? Var...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Korlas getiriyor diye bunun desmosu cok tutar peeey diye biri yazsa da eglensek.
    berk_cglr bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korlas getiriyor diye bunun desmosu cok tutar peeey diye biri yazsa da eglensek.
    Korlas in kol gibi fatura cikarmasi icin desmo ya cok ihtiyaci yok bence

aslan besleyen yemini dusunmezz tabiii o ayri ;)

Arkadaslar,

cb650r diye bir motor varken bunu tercih eden birazzz amator demeyim de avrupa hayranidir.

Avrupa filmi olunca fazladan iki yildiz veren elestirmenler gibisiniz..su motoru gorunce aklima bu geldi.

yanda ingiliz bayragi olan motor almak da ne bilimm bayrak degil o triumph logosu o diyen amator cikacak mi bakalimmm

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Mcht-mico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0-100 dediğin olay tamamen vites oranı ve dişliyle alakalı. cb650 64nm tork var ve tork 8000 devirin üstünde geliyor grafiği gördüysen eğim var ve 0-100 3.5 sn mt 7 68nm tork ve grafiği gördüysen lineer geliyor 6500 devirde pik yapıyor. 0-100 3.8 sn. cb650 nin 6500 de verdiği torku mt7 daha rolantide veriyor. daha torklu olmasına rağmen 0-100 0.3 sn daha yavaş. hemen hemen yakın diyebiliriz. 650 nin avantajı devir aralığının uzun olması ve beygiri

trident de 64 nm tork ve gene mt 07 gibi lineer alt devirden geliyor torku ve ayrıca 80 beygir. 3 silindir olduğu için devir bandı da geniş. ben hemen hemen 650 ile aynı yada 650 ile mt 7 arasında bir değerde çıkar diyorum
    aralıkta test videoları gelmeye başlar sanırım orada tartışmalara son noktayı koyacağız. Ama fiyat yinede pahalı geldi bana üstelik ab olduğundan ek gumruk vergisi olmadıgı halde ölü doğdu kanımca

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Genel olarak güzel motosiklet. Tasarım olarak kuyruğu biraz daha uzun olsa daha da güzel olurdu. Bu kadar kısa kuyruk bence pratik değil.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CB650 hayatımda bu kadar bağırıp bu kadar gitmeyen başka bir motosiklet daha görmemişimdir herhalde. Ha bir de bağırsın sadece tamam, basınca anormal yakıyor.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı plectrum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    performans olarak 500luk hondalara ancak rakıp olur mt 07 nın yanına yaklaşamıyor fıyatıda 15-20 bın tl daha pahalı. Ölü doğmuş bir motor malesef 100 bın vereceğime 20 daha koyar mt09 alırım tcs lı bir model ıstıyorsam hipercarlara kafa tutan mt09 0-100 3.2 sanıye daha nolsun
    500 cc herhangi bir motosiklet bunun yanına yaklaşamaz. MT-07'den 6 BG daha güçlü, torku da 4 Nm düşük (40 cc farktan dolayı). Fiyatı yüksek ama canavar gibi motor. Ne Dominarı ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CB650 hayatımda bu kadar bağırıp bu kadar gitmeyen başka bir motosiklet daha görmemişimdir herhalde. Ha bir de bağırsın sadece tamam, basınca anormal yakıyor.
    https://youtu.be/TzgHUwxNry0

Gercekten hic gitmiyormus,allah cezani versin honda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500 cc herhangi bir motosiklet bunun yanına yaklaşamaz. MT-07'den 6 BG daha güçlü, torku da 4 Nm düşük (40 cc farktan dolayı). Fiyatı yüksek ama canavar gibi motor. Ne Dominarı ?
    beygır tork işe yaramaz karavan cekmıyoruz motosıkletle. 0-100 suresı onemlı

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:12 ----------

Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://youtu.be/TzgHUwxNry0

Gercekten hic gitmiyormus,allah cezani versin honda
    3,25 mukemmelr bir deger 650r için chip yapılmış olabılırmı genelde 4 sn cıvarı gezıyorlar quickshifter o kadar etmılermı bılemıyorum

okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 850 Sport
    https://www.youtube.com/watch?v=2zqc3ScgPkM
    güzel değerlendirmiş bence...

papanax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM390 , Ducati Monster 797, Xmax 400
    neden brembo değilde nissin kullanmışlar ki

malzemeden çalmışlar gibi

neyse allahtan sinek farlardan kurtulmuşlar

Motosikleti
    mt-07 abs
    Youtube daki cogu video taylanddan. Uretim taylandda mi yapiliyor acaba. Orda motor ortalama 74 bin lira falanmis bu arada

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beygır tork işe yaramaz karavan cekmıyoruz motosıkletle. 0-100 suresı onemlı[COLOR="Silver"]
    0-100 değerini ne etkiliyor merak ettim bak şimdi?

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    XJ6 da bağırıp gitmeyen aileden. En azından, en az yakanlar arasında. 100 km'de ortalaması 4.7 litre. Uzun yolda 3.8/4.2 arası değişiyor gaz tepkisine göre. 0-100'ü de 4 sn. Çoğu şartlar için ideal bir motosiklet.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    beygır tork işe yaramaz karavan cekmıyoruz motosıkletle. 0-100 suresı onemlı[COLOR="Silver"]
    Bu cümle bana göre açıkça "Ben bir şeyden anlamıyorum" anlamına geliyor. Beygir ve tork işe yaramıyorsa motor rüzgarla veya yokuş aşağı falan gidiyor demektir. Bu kadar iddialı konuşmak gerçekten cesaret ister.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:08 ----------

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten inanılır gibi değil.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aletin üstünde Showa süspansiyonlar ve Nissin fren kaliperleri var. Yürüyeni çok iyi bir motor. Muhtemelen bu motorun verdiği sürüş zevkini ne MT-07 ne de MT-09 verebilir ama satış fiyatı bu modellerle rekabet edemez.
    Orta kalite diyelim... SFiyati uygun tutmak icin boyle bir tercihte bulunduklari belli, cunku Brembo ve Ohlins kullandigi modelleri de var Triumph'in...

Ne kadar iyi oldugu, ne kadar iyi calisildigina bagli. Eski motosikletimin ful ayarli Showa suspansiyonu vasatti mesela...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu cümle bana göre açıkça "Ben bir şeyden anlamıyorum" anlamına geliyor. Beygir ve tork işe yaramıyorsa motor rüzgarla veya yokuş aşağı falan gidiyor demektir. Bu kadar iddialı konuşmak gerçekten cesaret ister.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:08 ----------

Gerçekten inanılır gibi değil.
    "hakaret etmeden önce beynımızı kullanmayı öğrenmelıyız" yazınız bana bi kıtaptakı bu cumleyı anımsattı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Tabikiiiii en onemli konuuu agirlikkk.

Ne kadar amatorsun yasinc,ihihih.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabikiiiii en onemli konuuu agirlikkk.

Ne kadar amatorsun yasinc,ihihih.
    dalga mı geçiyorsunuz el birliği ile tiyatro mu oynuyorsunuz? Bu insanlık nereye gidiyor? Fizik dersi veremeyen eğitim sisteminin....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    dalga mı geçiyorsunuz el birliği ile tiyatro mu oynuyorsunuz? Bu insanlık nereye gidiyor? Fizik dersi veremeyen eğitim sisteminin....
    Ahahaga..agirliktan sonra ayradinamik dizayn gelir..

Formula1 araclari neden hizli,motor yuzunden mi ?
    İlgisi yok,f1 araclar asiri ayradinamik cunku.

Keza ferrari ve lambargini ye bak,hepsi hizli hepsi ayradinamik.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)