Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Drift' e Osram X-racer H4 olur mu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Isparta - Denizli yolculuğumda kısa farımın yanmadığını fark ettim, akşamları koruma demirindeki çakarlı sislerimle idare ettim ve yeni far almanın vakti geldiğini anladım. İnternetten baktım baya bizim far tasına en iyi halojen ampul gidiyormuş. Xenon takınca verim alınmıyormuş anladığım kadarıyla. Apaçi gibi ışıklı mışıklı mercek de takmak istemiyorum. Beyaza yakın ışık veren halojen ampul bunu buldum ama incelemesini pek bulamadım. Drift' e bu ampul uyar mı, aydınlatması nasıldır, sarıya göre bu işimi görür mü, isteklerimi karşılar mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:56 ----------

Link bırakmayı unutmuşum: OSRAM X-RACER H4 MOTORSİKLET AMPULU 2Lİ 4000K 12V 60/55W
    https://urun.n11.com/ampul/osram-x-r...3xr-P308506599

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Takipteyim ben de. Beyaz ışık daha şekil oluyır ve daha iyi aydınlatıyor bence. Fiyatı da 2 tane olduğı için uygunmuş. Tek kafamı karıştıran 55 60w yazıyor oluşu. Biraz fazla değil mi?

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Banada fazla geldi far tasını yada camını karartabilir dikkat etmekte fayda var . . .

Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Yarına tavsiyeler üzerine bir tane ampul sipariş vereceğim işte. Bir tavsiye lazım.

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    12v 55-60 H4, motosikletinize uyumludur. fakat bu tip mavi camlı, yapay beyaz ışıkları tavsiye etmem. Mavi cam, ışığın bir kısmını kıracağı için lux değeri düşecektir. Aydınlatma mesafesi de kısa olacaktır. osram night breaker Laser(yada unlimited)kullanabilirsiniz. Oldukça parlak ampullerdir, 300 saat ömrü vardır. daha uzun ömürlü isterseniz osram silver serisi kullanabilirsiniz.
    112ciyiz

Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12v 55-60 H4, motosikletinize uyumludur. fakat bu tip mavi camlı, yapay beyaz ışıkları tavsiye etmem. Mavi cam, ışığın bir kısmını kıracağı için lux değeri düşecektir. Aydınlatma mesafesi de kısa olacaktır. osram night breaker Laser(yada unlimited)kullanabilirsiniz. Oldukça parlak ampullerdir, 300 saat ömrü vardır. daha uzun ömürlü isterseniz osram silver serisi kullanabilirsiniz.
    Beyazımsı bir renk 4500-5000 k arası ışık verir mi? Bembeyaz sislerimle sarının sırıtması canımı sıkıyor artık.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Led uyduramaz mıyız biz bu driftlere ya. Ben bir kaç tane görmüştüm led far takan ama sorma fırsatım olmadı.

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yurekli_emin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyazımsı bir renk 4500-5000 k arası ışık verir mi? Bembeyaz sislerimle sarının sırıtması canımı sıkıyor artık.
    6000K beyazdır, ideal aydınlatma renk sıcaklığı (gün ışığı) 4300k'dır. Yolu görmek istiyorsanız önerdiğim ampulleri kullanmalısınız, beyaz (6000k) olsun istiyorsanız H4 led ampul kullanabilirsiniz.
    112ciyiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)