Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

❗️12 Adet 250 Nk İle Çevirmeye Girdik 🔥 250 NK ÇETESİ 🔥 -> [Dostlar bir sorum var]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mtbygtf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cfmoto 250 Nk
    https://www.youtube.com/watch?v=PsXN2LCCp5M

Arkadaşlar video bana ait merak ettiğim bir konu var Antalya Konyaaltında bu şekilde bir toplanma yapsak kaç kişi katılır? -> Ama bu sefer 250 Nk değil tüm Cfmoto Grubu olarak bu siteden Antalya'da kaç kişiyiz? Teşekkürler, iyi seyirler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bir çok Nk kullanıcısı olarak polis çevirmesinde durduğunuz için sizi tebrik ederim. Ben sizin pozisyonda olsam İç İşleri Bakanı Süleyman bile çevirme yapsa sallamaz, "hadi oradan sexy" der, kaçardım.
    berk_cglr, Gaahl ve cekalp bunu beğendiler.

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir çok Nk kullanıcısı olarak polis çevirmesinde durduğunuz için sizi tebrik ederim. Ben sizin pozisyonda olsam İç İşleri Bakanı Süleyman bile çevirme yapsa sallamaz, "hadi oradan sexy" der, kaçardım.
    Adamlık köşemizde bugün)
    tommygun ve cekalp bunu beğendiler.

Motosikleti
    Cfmoto 250 Nk
    Buralar karışır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ulen yanarli donerli baslik görunce dedim bu banlanan motobiyoloji..

Şaşırtmadin yine,sagdan soldan caldigin videolari koyup burda kanalin reklamini yaparsan fena olur

Ust duzey tanidiklarim var haberin olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:25 ----------

Bak yine iki baslik acmis su tirt video icin..

cekalp bunu beğendi.

Motosikleti
    Cfmoto 250 Nk
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Şaşırtmadin yine,sagdan soldan caldigin videolari koyup burda kanalin reklamini yaparsan fena olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:25 ----------

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...bbY6A&usqp=CAU
    Anlamadım birader dikkat çekici başlık açmak suç mu şimdi? Videonun tırtlığı beni bağlar izleme birader sen benim videolarımı madem hoşlanmıyorsun benden hem izliyorsun merak edip hem de laf atıyosun, ne dokundu sana söyle bilelim ?
    Youtube: Motobiyografi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Mtbygtf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlamadım birader dikkat çekici başlık açmak suç mu şimdi? Videonun tırtlığı beni bağlar izleme birader sen benim videolarımı madem hoşlanmıyorsun benden hem izliyorsun merak edip hem de laf atıyosun, ne dokundu sana söyle bilelim ?
    Neden iki baslik var ? İzlemedim olm ya,baktim soyle bi kiz var mi diye kapadim sonra.

Ben de iki kedi alacam allah nasip ederse,cins olacak ikisi de.10.000 tl yi gozden cikardim.

İki ayda 10.000 abone.1 yilda 100.000

2 yilda 400.000 abone.gelsin paralar cok karli is..kedi asla kaybetttirmiyor.

https://m.youtube.com/watch?v=W85oD8FEF78

Suna bak ya,tam bir sapsik..
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Cfmoto 250 Nk
    Neden iki baslik var ? İzlemedim olm ya,baktim soyle bi kiz var mi diye kapadim sonra.

Ben de iki kedi alacam allah nasip ederse,cins olacak ikisi de.10.000 tl yi gozden cikardim.

Şimdi ne alaka birader ortaya bi' laf atıyorsun madem bırak karıyı kızı da cevap ver üst düzey yönetici tanıdığım var diyorsun benim Oktay Abi'yle olan ilişkimi bilmeden, kendi emeğimle çıkardığım videoya laf ediyorsun bu iki, o da yetmiyor güvenli sürüş adına Avusturya devlet kanalının tafik eğitimi için dünyaya ücretsiz yayınladığı videolara oturup saatlerce türkçe çeviriler yapıyorum emeğime laf ediyorsun, neden iki başlık var konusuna gelecek olursak birisi direkt video için videolar bölümünde diğeri Antalya'da cfmoto olarak toplanalım diyorum motosiklet camiası adına böyle bir etkinlik yapalım diyorum, bunun neresi sana ters geldiyse söyle bilelim diyorum.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Neden iki tane baslik actin? Amacin ne?

Motosikleti
    Cfmoto 250 Nk
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden iki tane baslik actin? Amacin ne?
    Kanka okumuyor musun yukardaki yazılanı ikisini de farklı amaçlarla paylaştım diyorum? Neyse nerden siliniyor söyleyin kaldırayım vallaha yoruldum laf anlatmaktan

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forumda ayni konulardan farkli baslik acman hos degil! Amacin bizi ilgilendirmez, ikisinde de ayni video var. Lutfen bundan sonra daha dikkatli ol.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...bbY6A&usqp=CAU
    Formundasın yine maşallah.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs

hacı harbiden iyimiş ama :D şaşırtmadı senden kötü bir şey çıkmaz zaten

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:24 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=PsXN2LCCp5M

Arkadaşlar video bana ait merak ettiğim bir konu var Antalya Konyaaltında bu şekilde bir toplanma yapsak kaç kişi katılır? -> Ama bu sefer 250 Nk değil tüm Cfmoto Grubu olarak bu siteden Antalya'da kaç kişiyiz? Teşekkürler, iyi seyirler.
    bu arada tarafsız olarak eleştirim

1 - SES

kulaklıkla bile duymak için çaba sarf ediyor insan gerçekten sırf şu sebeple atlamalı izedim

2 - KAMERA

ister alın ister alınma ama bari motovlog yapıcaksanız biraz özen gösterin içerik sıkıcı bile olsa (kişiye göre değişir zevk meselesi) madem ses çok iyi değil görseli güzel olsaydı bari videonun dedirtiyor açıkcası

gerçekten de motovlog yapan yabancı ya da yerli fark etmeksizin görüntü ve ses kötüyse izlenmiyor az çok bu işlerin içinde olan biri olarak diyorum bu dediğim 2 olaya ağırlık ver geliştir kanal büyüsün buradan para kasıcam diyorsan
    xtrafrozen ve Hırbonen bunu beğendiler.
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Motosikleti
    Cfmoto 250 Nk
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı harbiden iyimiş ama :D şaşırtmadı senden kötü bir şey çıkmaz zaten

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:24 ----------

bu arada tarafsız olarak eleştirim

1 - SES

kulaklıkla bile duymak için çaba sarf ediyor insan gerçekten sırf şu sebeple atlamalı izedim

2 - KAMERA

ister alın ister alınma ama bari motovlog yapıcaksanız biraz özen gösterin içerik sıkıcı bile olsa (kişiye göre değişir zevk meselesi) madem ses çok iyi değil görseli güzel olsaydı bari videonun dedirtiyor açıkcası

gerçekten de motovlog yapan yabancı ya da yerli fark etmeksizin görüntü ve ses kötüyse izlenmiyor az çok bu işlerin içinde olan biri olarak diyorum bu dediğim 2 olaya ağırlık ver geliştir kanal büyüsün buradan para kasıcam diyorsan
    Öylesine atıyorum bro ne alınacağım izleyen izler biz de biliriz kanala bi mikrofonla karı kız ayarlamayı ama gerek yok böyle iyiyiz kendi halimizde

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Öylesine atıyorum bro ne alınacağım izleyen izler biz de biliriz kanala bi mikrofonla karı kız ayarlamayı ama gerek yok böyle iyiyiz kendi halimizde
    Bi mikrofonla karı-kız (?) ayarlamak ? Vay be bizim gencligimizde kolay degildi bu isler bu kadar

Motosikleti
    Cfmoto 250 Nk
    Alıntı xtrafrozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi mikrofonla karı-kız (?) ayarlamak ? Vay be bizim gencligimizde kolay degildi bu isler bu kadar
    Sanırım burada herkes anlamak istediğini anlıyor. KANALA DİYORUM BİR MİKROFON VE YANINDA DA KARI KIZ AYARLAYIP KURGU VİDEOLARLA TİRÜBÜNLERE OYNAMAYI BEN DE BİLİRİM DİYORUM. Daha da laf anlatmayacağım yoruyorsunuz insanı nasıl anlamak istiyorsanız öyle anlayın yeter boş muhabbetleriniz baydı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler