Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Aprilia RS 125

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O dönem ailemin yazlığı Büyükçekmecedeydi, Büyükçekmece-Haramidere ya da Büyükçekmece-Silivri arası bizim gözümüzde uzun yoldu. Sadece o güzergahta kask takardım. Büyükçekmece-Silivri arası için bile 1-2 gün önceden hazırlık yaptığımı hatırlarım. Yaş ilerleyince dünyanın aslında çok küçük olduğunu anlıyorsun
    Açıkçası " büyüdüğüm " günden beri mutsuzum Kaan bey, ben. Şimdi evet, dünya küçüldü ve çok güzel modellere binebiliyoruz ama keşke şu dünya kocaman kalsaydı, yıl milenyum' a sabitlenseydi bende bir ömür sadece gn 250' li kullansaydım. Zerre keyif almıyorum o günlere oranla şuan hayattan. Hatta, sizleri bilmem ama ben bakkal' a gidip yarım ekmek salam kaşar alırdım, bir tanede gazoz elbette. Şuan her ülkede yediğim bir şey olmuştur. O tadı, lezzeti yemin ederim mumla arıyorum.

Biri eskaza zaman makinesi falan bulsa, doksanlar' ın sonuna gider makinayı da direk bozardım.
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı U.KALKAVAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıkçası " büyüdüğüm " günden beri mutsuzum Kaan bey, ben. Şimdi evet, dünya küçüldü ve çok güzel modellere binebiliyoruz ama keşke şu dünya kocaman kalsaydı, yıl milenyum' a sabitlenseydi bende bir ömür sadece gn 250' li kullansaydım. Zerre keyif almıyorum o günlere oranla şuan hayattan. Hatta, sizleri bilmem ama ben bakkal' a gidip yarım ekmek salam kaşar alırdım, bir tanede gazoz elbette. Şuan her ülkede yediğim bir şey olmuştur. O tadı, lezzeti yemin ederim mumla arıyorum.

Biri eskaza zaman makinesi falan bulsa, doksanlar' ın sonuna gider makinayı da direk bozardım.
    Ben hala 90'larda yaşayanlardanım. O zamanki kaşarı ya da salamı bulabilsek de keşke biz de bakkalda salam kaşar ekmek yaptırabilsek. Şimdi salamda hindi,piliç, kaşarda hile hurda hiçbiri eski günlerdeki gibi değil. İstanbul'da domates aldığınızda bile farketmişsinizdir; domates, domates gibi kokmuyor.90'larda Vespa Px 200 kullanan kankamla beraber hayalini kurduğumuz motorlardan biriydi Gn 250. Velhasıl ilginç bir dönemdi, yaşandı bitti. Her dönemin tadı ayrı, ben 2015'te boşandım, boşanmasam tekrardan motora başlayamazdım. Her işte bir hayır var.
    U.KALKAVAN ve GLADiUSS bunu beğendiler.

Bende var bir tane...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hala 90'larda yaşayanlardanım. O zamanki kaşarı ya da salamı bulabilsek de keşke biz de bakkalda salam kaşar ekmek yaptırabilsek. Şimdi salamda hindi,piliç, kaşarda hile hurda hiçbiri eski günlerdeki gibi değil. İstanbul'da domates aldığınızda bile farketmişsinizdir; domates, domates gibi kokmuyor.90'larda Vespa Px 200 kullanan kankamla beraber hayalini kurduğumuz motorlardan biriydi Gn 250. Velhasıl ilginç bir dönemdi, yaşandı bitti. Her dönemin tadı ayrı, ben 2015'te boşandım, boşanmasam tekrardan motora başlayamazdım. Her işte bir hayır var.
    Valla Kaan beyciğim, saat şuan 20:14 size yazdıktan sonra çıktım yazıhaneden eve geldim. Gitsem gidecek yerlerim var ama ruhsal olarak kendimde o enerji' i bulamıyorum. Süleyman Demirel'in dediği gibi " dün dündür bugün bugündür " diyorum ama o cümle içinde kullandığım dün' ü özlemekten kaçamıyorum. Nispeten sizin boşandığınızı anımsarım. Zira ara sıra size laf atmamın nedeni de budur. Forumda çok fazla online olduğunuz için haddim olmayarak sizide kendi ruh halimden sayıyorum. Benim de hikâyem sizden çok uzak değil bu konuda.

Memleket' i terk edip kıta, kıta gezdim. Unuttuğum dediğim gün döndüm, döndüğüm gün yine hatırladım. Hastalık takıntı diyeceğim ama ben öyle zararlı bir insanda değilim. Sevgi desem, onu da hissedemiyorum ama... ama işte bug da kalmış gibi yaşıyorum. Ne domates eski domates, ne ben eski benim.

Dediğiniz gibi hayırlısı.
    tommygun bunu beğendi.

GLADiUSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16'' Bajaj Pulsar 200NS & 91'' MZ ETZ 251
    konuyu tekrardan hortlatmak istedim hala arıyorum. son çırpınışlarım artık bekleyemiyorum. ah bir denk gelse. yok yine yok. bana nasip olmayacak galiba...

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Alıntı sanausbe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel
    Kıymetini bilmek lazım.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-cagiva-cagiva-mito-sp525-872106525/detay

İlandaki Cagiva Mito da fenadır ama tabii full-power (36 beygir) 2 zamanlı bir rs-125 adamı deli eder. Ben bu tayfadan epey motora bindim Gilera cx-125, Gilera gfr 125, Aprilia rs 125 vs. İçlerinde en çılgını rs125. Hatta temizi bulunabilirse rs 250 günümüzdeki bazı 600cc 4 silindirlilere nal toplatabiliyor. 73 beygir, 140kg, 2 zamanlı olunca
    GLADiUSS bunu beğendi.

https://youtu.be/1aPMAB7aVM0

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:47 ----------

Motosikleti
    MT25 2016
    Alıntı Buraki adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:47 ----------

haha çok enteresanmış. teşekkürler paylaşım için.

GLADiUSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16'' Bajaj Pulsar 200NS & 91'' MZ ETZ 251
    saolasın. cagiva da iyi ancak bende bir marka takıntısı var. bakalım ileride denk gelirse güzel bir örnek haline getirmeyi planlıyorum. şuan için MZ i adam edicem. sonra bakalım ne denk gelirse.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Hülya Avşar - Aprilla Hattı nedir yahu bari markayı düzgün yazın Aprilla değil “Aprilia” 😅

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)