Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask konusunda yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kuba rx9
    Herkese iyi geceler kafa olcumu terziye olcturdugumde 58 cm demişti bende ona göre internetten LS2 rapid kask aldım m beden şimdi internetten araştırdığımda kaskı iki elimizle tutup kafayı sağa sola çevirdiğinizde dönmemesi gerekiyormuş ama ben yaptigimda kafam kaskın içinde yaklaşık 3-4 cm dönüyor çeneden bastirdigimda ceneme çarpmıyor ama burnuma değiyor burun önündeki plastik bu kask bana buyukmudur ? Bilgileriniz için şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kursad55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Xpulse 200 4v
    Biraz oynaması normal 3 4 cm ise normal bence. Kaza anında kafandan çıkmasın kafan içinde dinlesin yeter

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    3-4 cm oynaması büyük bir oynama, buff ya da balaklava taktığınızda da mı oynama o kadar? Ebat konusundan ziyade kaskın tipi sizin kafa,yüz yapınıza uygun değilmiş gibi sanki.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    3 4 cm abartıyorsun gibi geldi bana.yok eğer öyleyse kafandan çıkar gider bu kask.ama ölçün doğru diyebilirum 58cm M bedene denk geliyor doğru ama senin kafa ölçün kaç ? 56 cm falansa o kask sana büyük.çünkü o kaskın bir esneme payı eskime payıda olucak.

Motosikleti
    kuba rx9
    Balaklava yada buff olmadan kask bugün geçti elime işten cikasiya anca denedim elmacık kemiğinin altına baskı uyguluyor oda o kadar değil hafif bir baskı gibi alna felan bı baskısı yok kafa yapısı olarak ta standart diyebilirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)